DAJ CYNK

Play usuwa pakiet minut do wszystkich z oferty prepaid

31.07.2013

Dodane przez: WitekT

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 11048

Ważne 9

12

Play zakończył promocję pakietu 30 minut do wszystkich sieci za 6 zł w taryfach prepaid.

Play zakończył promocję pakietu 30 minut do wszystkich sieci za 6 zł w taryfach prepaid.

Zgodnie z zapisami regulaminu, promocja trwała do odwołania. Osoby, które mają zgromadzoną dużą liczbę minut w tej promocji, mogą zwrócić się do konsultanta i telefonicznie próbować aktywować kolejny na 30 dni - tak wynika z informacji zamieszczonych przez Play4U na forum Play.

Źródło tekstu: wł

Tagi: play
Komentarze
Zaloguj się
140. ~
0

2013-08-03 19:32:21

Czy w tym Play działa cos normalnie? Jakim źródłom mozna wierzyć, bo jak się okazuje BOK, oficjalne forum i extra super eksperci Play4Yoy także piszą nieprawdę. Komu ufać, ja się zapytuję? Rzecznik tez juz kilkukrotnie wprowadzil w błąd przez co uzytkownicy stracili kasę lub ZM. Mogę jedynie się cieszyć, że nie uczestniczę juz od pewnego czasu w tyum cyrku dla ubogich.

Odpowiedz

139. ~ja
0

2013-08-03 18:40:35

PLAY zmienia nazwę dla klientów na BAY BAY i to koniec

Odpowiedz

138. wiklef
0

2013-08-01 16:34:29

ale namieszali. było w miare dobrze to spują. Lepiej powinni ofertę poprawić, stawkę obniżyć, a nie psuć ciągle :(

Odpowiedz

137. bolek2004
1

2013-08-01 15:46:32

Nie zawsze był, odkąd się pojawił więcej go nie było niż był znaczy możliwość aktywacji bo oczywiście po aktywacji pojawiał się zawsze w play24. Wiem co piszę bo już prawie 6 lat siedzę w play:)

Odpowiedz

136. manyaky
-1

2013-08-01 15:36:45

bolek2004, 30za6 byl zawsze w Play24, nie było 10za5.

Odpowiedz

135. bolek2004
2

2013-08-01 15:17:52

Wiem ale przez większość czasu odkąd pakiet się pojawił możliwości aktywacji przez play24 nie było.

Odpowiedz

0

2013-08-01 15:13:54

bolek2004, w play24 można było aktywować pakiet 30min za 6 zł, wiem, bo sam go wiele razy włączałem na play fresh darmowe rozmowy ...

Odpowiedz

133. bolek2004
1

2013-08-01 15:07:36

Zresztą ten pakiet to taka fata morgana jeśli chodzi o play24 bo nigdy go nie było w play24, można było tylko kodem aktywować, jak ktoś aktywował kodem to się pojawiał że aktywny ale możliwości aktywacji nie było. Od niedawna pojawił się ten pakiet w play24 ale znowu zniknął. To tak jak pakiet 10za5 , nigdy nie było możliwości aktywacji przez play24 mimo że pakiet działa.

Odpowiedz

132. bolek2004
1

2013-08-01 15:02:23

Znaczy play4you twierdzi że kodem się też da ale oczywiście to nie prawda więc ja bym go nie słuchał bo pisze to co musi pisać a nie jak jest naprawdę

Odpowiedz

131. bolek2004
1

2013-08-01 15:01:42

Jedyna opcja aktywacji to telefon do bok przynajmniej tak twierdzi play4you

Odpowiedz

130. wiklef
1

2013-08-01 14:30:03

w ofercie: "Play Fresh Darmowe rozmowy i SMSy w Play" nie ma już takiej opcji w usługach nawet na play24. Wiec jak to jest z tą usługą?

Odpowiedz

129. wiklef
0

2013-08-01 14:29:19

wrzućcie ten news na kafelek

Odpowiedz

128. wiklef
0

2013-08-01 14:27:13

dziwna sprawa z tym play...

Odpowiedz

127. ~Vitay
0

2013-08-01 13:09:30

Wygląda na to, że wcześniejsze informacje na temat likwidacji omawianego pakietu były czymś w rodzaju balona próbnego. Play testował jaki będzie oddźwięk na takie posunięcie, a że pojawiło się wiele głosów krytyki i negatywne opinie o Play to w zwiazku z tym nie podjęli ostatecznej decyzji o likwidacji wspomnianego pakietu. Nie popieram krytykanctwa, ale w tym przypadku głosy krytyki przyniosły pozytywny skutek dla abonentów.

Odpowiedz

126. ~Wkurzony
0

2013-08-01 12:51:46

Dla mnie Play po tym co wyrabia i jaką ma jakość usług to jest jedna wielka amatorszczyzna. Przyznam wystartowali dobrze i mieli szansę bycia liderem ale w miarę upływu lat jest tylko gorzej.

Odpowiedz