DAJ CYNK

Play: telefon stacjonarny i komórkowy z jednym rachunkiem

18.05.2017

Dodane przez: SirmarK

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 7405

Ważne 7

7

Od 18 maja Play wprowadza ofertę, w ramach której za numer stacjonarny oraz komórkowy w jednym rachunku zapłacisz 35 zł.Od 18 maja Play wprowadza ofertę, w ramach której za numer stacjonarny oraz komórkowy w jednym rachunku zapłacisz 35 zł.

Dla kogo oferta? Operator kieruje ofertę do posiadaczy numerów stacjonarnych w innych sieciach, ponieważ warunkiem skorzystania z oferty jest przeniesienie numeru.

Z obu numerów można wykonywać nielimitowane połączenia do wszystkich krajowych sieci. Na numerze komórkowych otrzymasz także pakiet danych 1 GB. Ale już za SMS-y zapłacić trzeba 0,19 zł / szt. W opłacie abonamentowej - 35 zł, zawarty jest łączny rabat 10 zł z tytułu wyrażenia zgód marketingowych i terminowych płatności. Nie można zapomnieć też o opłacie aktywacyjnej, która wynosi 40 zł. W tym miejscu zaznaczyć trzeba, że użytkownik zawiera dwie oddzielne umowy w jednym procesie zakupowym, tak więc nie będzie tutaj trudności z rozłączeniem numeru, w przypadku przeniesienia do innego operatora.Jeżeli użytkownik potrzebować będzie telefony dla numeru stacjonarnego to do rachunku dopłacić trzeba będzie 10 zł miesięcznie. Play promuje tutaj model MaxCom MM721 za 1zł. Kolejne min. 10 zł miesięcznie trzeba będzie doliczyć, jeżeli potrzebny będzie także nowy telefon komórkowy.

Źródło tekstu: wł

Tagi: play
Komentarze
Zaloguj się