DAJ CYNK

Play: Tańsze połączenia i SMS-y na Ukrainę

26.01.2017

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 16172

Ważne 10

45

Do końca roku klienci ofert na kartę i MIX sieci Play mogą dzwonić i SMS-ować na Ukrainę w cenie 29 groszy minuta/SMS.Do końca roku klienci ofert na kartę i MIX sieci Play mogą dzwonić i SMS-ować na Ukrainę w cenie 29 groszy minuta/SMS.

Połączenia rozliczane są z sekundowym taktowaniem i obejmują ukraińskie sieci Kyivstar, Vodafone oraz Lifecell. Usługa nie jest obciążona dodatkowymi opłatami.

Tańsze połączenia i SMS-y na Ukrainę aktywować można na kilka sposobów:

  • szybkim kodem *111*201*1#,
  • SMS-em na numer 111 o treści START.201,
  • poprzez menu dostępne za pośrednictwem kodu *111#,
  • w zakładce pakiety na Play24.

Oferta dostępna jest od 26 stycznia do 31 grudnia 2017 roku (lub do wcześniejszego odwołania). Do skorzystania z niej uprawnione są numery w ofertach: Play na Kartę Rok Ważności Konta, Play na Kartę, Play na Kartę Surf, Play na Kartę Lubię to!, Formuła Play na Kartę, Formuła Mini Max na Kartę, Nowy Play Online na Kartę, Play Online 4G LTE na Kartę, Play Internet na Kartę, Red Bull MOBILE na kartę, Red Bull MOBILE na kartę MNP, Red Bull MOBILE na kartę 5 zł i Red Bull MOBILE Energy na kartę. A także abonenci Play Mixtura III, FORMUŁA MIX i Elastyczna FORMUŁA MIX.

Zobacz: regulamin promocji


Sieć Play wprowadzi te same zasady rozliczeń również w ofertach abonamentowych. Promocję będzie można aktywować tym samym kodem: *111*201*1#, będzie dostępna w ciągu najbliższych dni.

Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się