DAJ CYNK

Play: Tańsze połączenia i SMS-y na Ukrainę

26.01.2017

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 15950

Ważne 10

45

Do końca roku klienci ofert na kartę i MIX sieci Play mogą dzwonić i SMS-ować na Ukrainę w cenie 29 groszy minuta/SMS.



Do końca roku klienci ofert na kartę i MIX sieci Play mogą dzwonić i SMS-ować na Ukrainę w cenie 29 groszy minuta/SMS.

Połączenia rozliczane są z sekundowym taktowaniem i obejmują ukraińskie sieci Kyivstar, Vodafone oraz Lifecell. Usługa nie jest obciążona dodatkowymi opłatami.

Tańsze połączenia i SMS-y na Ukrainę aktywować można na kilka sposobów:

  • szybkim kodem *111*201*1#,
  • SMS-em na numer 111 o treści START.201,
  • poprzez menu dostępne za pośrednictwem kodu *111#,
  • w zakładce pakiety na Play24.

Oferta dostępna jest od 26 stycznia do 31 grudnia 2017 roku (lub do wcześniejszego odwołania). Do skorzystania z niej uprawnione są numery w ofertach: Play na Kartę Rok Ważności Konta, Play na Kartę, Play na Kartę Surf, Play na Kartę Lubię to!, Formuła Play na Kartę, Formuła Mini Max na Kartę, Nowy Play Online na Kartę, Play Online 4G LTE na Kartę, Play Internet na Kartę, Red Bull MOBILE na kartę, Red Bull MOBILE na kartę MNP, Red Bull MOBILE na kartę 5 zł i Red Bull MOBILE Energy na kartę. A także abonenci Play Mixtura III, FORMUŁA MIX i Elastyczna FORMUŁA MIX.

Zobacz: regulamin promocji


Sieć Play wprowadzi te same zasady rozliczeń również w ofertach abonamentowych. Promocję będzie można aktywować tym samym kodem: *111*201*1#, będzie dostępna w ciągu najbliższych dni.

Źródło tekstu: wł

Tagi: play ukraina
Komentarze
Zaloguj się
186. ~
0

2017-02-01 18:06:13

No jak zwykle Play dał dupy,fioletowi znowu się nie popisali ale czego można się spodziewać po tej *** pseudo sieci.

Odpowiedz

185. LuiN
-1

2017-02-01 11:55:21

@184, Maniek - Bardzo dziękuję, aż dziw, że nikt tego wcześniej nie zauważył :(

Odpowiedz

184. ~Maniek
1

2017-02-01 11:39:59

Jest błąd w tresci tego artykulu."Do końca roku klienci ofert na kartę i MIX sieci Play mogą dzwonić i SMS-ować na Ukrainie w cenie 29 groszy minuta/SMS"."Nie na Ukrainie, ale na Ukrainę, czyli połączenia międzynarodowe. Będąc na Ukrainie stawki są tak jak dotychczas.

Odpowiedz

183. ~Z1
0

2017-01-28 21:17:00

Upainy wspierać NIE BĘDĘ !, play strzeliło sobie w kolano podczas biegu o klienta !/ Gruszka powinien wylecieć z play na bruk !, play by lepiej zrobił dając podobną ofertę na Chiny/Wietnam - firmy handlujące z tymi krajami by się ucieszyły :)Mój nieżyjący dziadek wraz z niepełną rodziną uciekał z Wołynia ! ! !

Odpowiedz

182. ~PATA82
0

2017-01-27 22:10:31

To jest ta oferta Play o której gadali??? Dobre :D

Odpowiedz

181. ~nmnnd
0

2017-01-27 18:31:37

Studentów chcą za wszelką cjene zdobyć ?

Odpowiedz

180. ~za
0

2017-01-27 17:35:08

Play nie przejmie klientów Heyah jako przykład podam, że ukraiński vodafone daje nielimitowane połączenie na 3 numery Tmobile/Heyah za niecałe 5,5 zł na miesiąc

Odpowiedz

179. ~Pablosox123
0

2017-01-27 17:10:22

@szczuras na górze dalem link jaka predkosc zanotowalem w play wiec nie ma mowy o zadnym 1 mb.Co was tak ludzie boli ten play jak nawet nie jestescie w tej sieci

Odpowiedz

178. szcuras
0

2017-01-27 16:31:07

Play kpi z klientów juz od dawna, kolejny na to dowód. Z każdym Q klientów będzie ubywać. zostać mogą tylko ci, ktorzy z teklefonu nie korfzystają i jest im centralnie obojętn, czy mają zasieg i czy prędkośc transferu danych to 1kb/s

Odpowiedz

177. ~hguytr
1

2017-01-27 15:10:18

Na Krym też? Bo Krym to część Urainy wg prawa międzynarodowego.

Odpowiedz

176. DanielR
0

2017-01-27 15:05:28

Dziwne. Moim zdaniem lepszy efekt osiągnęliby współpracując z Enej. Choć z drugiej strony, nazwa kontrowersyjna i pewnie na Ukrainie wciąż znany mniej niż Ocean Elzy.

Odpowiedz

175. słoneczny
0

2017-01-27 14:57:03

Play ściągnął do reklamy celebrytów z Ukrainy. Zespół "Ocean Elzy" jest bardzo popularny na Ukrainie.To coś jak u nas Perfekt czy nowsze Hey. Będzie sukces o ile konkurencja nie zrobi tak samo.

Odpowiedz

171. ~Pablosox123
0

2017-01-27 13:28:22

Odpowiedz

170. LuiN
0

2017-01-27 13:27:45

@169, Pablosox123 - jak rozumiem zachowałeś ją dla siebie?

Odpowiedz