DAJ CYNK

Play - rusza przedsprzedaż Xperii Z3

24.09.2014

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 13

Ważne 1

5

Od dziś w sklepie internetowym Play dostępna jest Sony Xperia Z3. Dla pierwszych nabywców przewidziano dodatkowy prezent.

Od dziś w sklepie internetowym Play dostępna jest Sony Xperia Z3. Dla pierwszych nabywców przewidziano dodatkowy prezent.

Xperia Z3 jest dostępna dla klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Ceny rozpoczynają się od symbolicznej złotówki w najwyższych abonamentach. Do wyczerpania zapasów, do każdego zakupionego egzemplarza dodawana jest opaska Sony Smartband w kolorze żółtym.

Zobacz: Play - ceny Xperii Z3


Xperia Z3 została wyposażona w ekran o przekątnej 5,2 cala i rozdzielczości 1080p. Wykonany został w technologii Triluminos. Zaokrąglona ramka wokół niego została wykonana z aluminium, a panele z hartowanego szkła. Obudowa o wymiarach 146.5 x 72 x 7.3 mm obciąży naszą kieszeń masą 152 gramów. Jest przy tym pyło i wodoszczelna (IP65/68). Sercem urządzenia będzie czterordzeniowy Snapdragon 801 taktowany zegarem 2,5 GHz w parze z układem graficznym Adreno 330. Wspomagać będą je 3 GB pamięci RAM. Pozostając przy pamięci, dla użytkownika przewidziano 16 GB wbudowanej pamięci z możliwością rozszerzenia jej kartami microSD o dodatkowe 128 GB. Na wyposażeniu nie zabrakło miejsce dla modułu HSPA, LTE oraz Wi-Fi. Nad całością czuwać będzie Android w wersji 4.4, a energię do działania dostarczy akumulator o pojemności 3100 mAh.

Zobacz: Sony Xperia Z3 Dual po cichu trafiła na rynek

Źródło tekstu: Play, wł

Komentarze
Zaloguj się