DAJ CYNK

Play rozpoczyna współpracę z mPotworem

05.03.2015

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 7064

Ważne 10

5

mPotwór od dziś jest oficjalnym kanałem doładowań Play. Dzięki temu, promocje organizowane przez Operatora będą dostępne również w mPotworze.

mPotwór od dziś jest oficjalnym kanałem doładowań Play. Dzięki temu, promocje organizowane przez Operatora będą dostępne również w mPotworze.

Płatności dokonuje się w systemie płatności MasterPass, co pozwala na zasilenie dowolnego numeru telefonu, a transakcje zatwierdzane są kodem mPIN, który użytkownik nadaje swojej karcie płatniczej.

W związku ze startem współpracy zorganizowana została promocja, w ramach której doładowanie kwotą 30 zł jest premiowane bonusem w wysokości 10 zł, a doładowanie za 50 zł przynosi za sobą bonus 30 zł. Środki są przyznawane na konto główne.

Promocja trwa do 12 marca.

Zobacz: Regulamin promocji

Źródło tekstu: mPotwór; wł

Komentarze
Zaloguj się
40. ~prawda
-1

2015-03-12 20:36:48

Jakość usług, taka sama jak jakość promocji....

Odpowiedz

39. ~prawda
0

2015-03-12 20:35:26

Tak sie nie robi mPotworze ;p

Odpowiedz

38. ~
0

2015-03-06 20:37:30

@PiotruśW regulaminie było ze promo do 12 marca więc jak komuś kasę z karty ściągnęli to i bponusową kasę dadz

Odpowiedz

37. ~Piotrek
-1

2015-03-06 20:13:38

Gruszki na wierzbie - w Orange dawał 20 zł do 50 i jakoś przez 2 tygodnie działało a tu co?? Play biedaki może kur** audiobooki dajcie jak plus skoro Was Gruszki nie stać na promocję wejściową - niesmak pozostanie i musicie się mocno wysilić by zachęcić ludzi do mpotwoa zwłaszcza tych co się złapali na promocje której nie ma

Odpowiedz

36. ~T
0

2015-03-06 18:55:33

"Calusi budżet poszedł ino mig" i nic dziwnego bo dodawali 100% wartości i to w złotówkach na główne konto!!!

Odpowiedz

35. ~
0

2015-03-06 17:51:47

PlayPromocje mPotwora dla użytkowników PlayLet`s PLAYMoi Drodzy Przyjaciele. Wasze zainteresowanie moją skromną aplikacją przerosło nasze łącza!Calusi budżet poszedł ino mig. Komunikuję gdzie mogę o wyłączeniu promocji, również w aplikacji widzicie baner z informacją.Obiecuję, kolejną promocję przygotuję bogatszy o to doświadczenie...

Odpowiedz

34. ~
0

2015-03-06 12:54:19

#33 będę reklamował, tylko poczekam 24h, w regulaminie nie ma nic o możliwości wstrzymania, zakończenia promocji.

Odpowiedz

0

2015-03-06 12:33:15

No i spróbuj to teraz reklamować na stronach cały czas promocja promocja ....

Odpowiedz

32. ~
0

2015-03-06 12:29:28

no właśnie ja doładowałem pół godziny temu i nie dostałem żadnego dodatkowego doładowania

Odpowiedz

31. piomark
0

2015-03-06 12:05:21

Spokojnie w przyrodzie nic nie ginie. Już oni o swoje się upomną :)

Odpowiedz

30. ~
0

2015-03-06 12:05:14

@28Zapewne sami ci sciągną.

Odpowiedz

29. ~Calm7
0

2015-03-06 11:39:21

27). Widocznie ktoś już się poskarżył ;-D

Odpowiedz

28. ~T
0

2015-03-06 11:38:46

I to nie jednostkowa sprawa bo podobnie pisał @19. Zapewne nie będziemy reklamować ;)

Odpowiedz

27. ~T
0

2015-03-06 11:35:00

Promocja wstrzymana bo skaszanili sprawę. Doładowałem za 50 a dostałem 100 na konto główne RBM. Dodatkowo póki co nie obciążyło mi karty. Nie żebym się skarżył :)))

Odpowiedz

-1

2015-03-06 10:30:22

Uwaga. Przed wyborem kwoty doładowania aplikacja krzyczy PROMOCJA WSTRZYMANA nie wiem co o tym myśleć. Nam myśl o BOK który zwali wszystko na mpotwora jak nie będzie bonusu mam gęsią skórkę.

Odpowiedz