DAJ CYNK

Play rozpoczął kampanię reklamową usługi Tidal

22.01.2016

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 6653

Ważne 6

8

Gwiazdą tidalowej kampanii reklamowej Play jest Margaret, ale swoich wizerunków udzielili też Madonna, Rihanna i Daft Punk.

Gwiazdą tidalowej kampanii reklamowej Play jest Margaret, ale swoich wizerunków udzielili też Madonna, Rihanna i Daft Punk.



Do skorzystania z darmowego przez dwa lata Tidala zachęca w reklamie Margaret oraz doskonale znana para sprzedawców w salonie Play. Z kolei Madonna, Rihanna i Daft Punk pojawią się na billboardach informując, że przenieśli swoją muzykę do Play.


Zobacz: Tidal w Play - statystyki na temat użytkowników

Źródło tekstu: Play

Komentarze
Zaloguj się
42. ~
0

2016-01-25 11:46:46

37 - nie rozumiem ludzi piszących w ten sposób - przenoszę numer bo miałem dość reklam. Jak gdzieś jest dobrze i tanio to serio, nie obchodzi nie reszta.

Odpowiedz

41. ~40
0

2016-01-25 08:42:40

Przeniósł się, bo mu gwiazdy w nocy z telefonu wyskakiwały.

Odpowiedz

40. ~
0

2016-01-25 08:16:47

@37, a nędznego zasięgu Playu nie masz dość?...

Odpowiedz

39. ~
0

2016-01-24 23:17:41

Madonna :) Uwielbiam ją!

Odpowiedz

-1

2016-01-24 18:21:13

Po prawie 7 latach w PlayU przeniosłem numerU do VirginU. Dosyć już mam tych - pożal się Boże - "gwiazd" :/

Odpowiedz

36. ~
0

2016-01-24 17:12:49

35, eeetam, jak widzisz pisze. Niż lokalnie coś się spsuło

Odpowiedz

35. ~oj
-1

2016-01-24 16:52:46

Awaria Play brak internetu

Odpowiedz

33. ~29
1

2016-01-24 11:29:12

Jak to co robi? Robi swoje za pieniądze.

Odpowiedz

28. ~~
1

2016-01-23 21:10:34

@17 Nadajniki Play w każdym mniejszym mieście mam, czekam na wioski, obok innych operatorów niech postawią. Będzie po równo.

Odpowiedz

26. ~activex
0

2016-01-23 17:47:48

Tidal nie dziala poprawnie po zakończeniu odtwarzania utworu pasek utworu nadal pokazuje postęp i pobjakims dluzszym czasie przechodzi do następnego utworu na liście .

Odpowiedz

25. LuiN
0

2016-01-23 16:01:57

8, taki4 - zainstaluj na Windows Phone aplikację Wimp. Zalogujesz się do niej danymi z Tidala - biblioteka plików jest identyczna.

Odpowiedz

22. ~
2

2016-01-23 09:31:49

@6najlepiej jakby miały założone burki...

Odpowiedz

21. ~
1

2016-01-23 09:29:55

@19 yhym i jeszcze dopowiedz w swojej mądrości że Play niedługo upadnie.

Odpowiedz

20. ~
1

2016-01-23 09:02:46

@19 no widzisz, a mimo tego reklama działa i zawsze przyjmują najwięcej klientów. Reszta albo lekko a plusie, albo traci.;-)

Odpowiedz

19. ~
0

2016-01-23 03:02:47

Reklama tragiczna. Ta pseudogwiazdka jest sztuczna jak lalka mojego dziecka. Para "sprzedawców" już nudna do wyrzygania, o ile jeszcze jakoś ożywia te reklamy twarz Barbary o tyle ten chuderlawy aktorzyna... nigdy tego nie robił. Play jest na równi pochyłej od dawna. Zmieniłem telefon na lepszy i wszystko się pogorszyło. Ciekawe, że na karcie konkurencji wszystko śmiga jak ta Formuła 1. Na pewno nie jak żadna z Formuł Play.

Odpowiedz