DAJ CYNK

Play - router LTE z Samsungiem Galaxy TAB 3 w nowej Formule 4G LTE

19.08.2014

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 11626

Ważne 2

6

W promocji zorganizowanej z okazji startu nowej Formuły 4G LTE Unlimited sieć Play oferuje router LTE z tabletem Samsung Galaxy TAB 3 za 59,99 zł miesięcznie.

W promocji zorganizowanej z okazji startu nowej Formuły 4G LTE Unlimited sieć Play oferuje router LTE z tabletem Samsung Galaxy TAB 3 za 59,99 zł miesięcznie.

Zestaw jest dostępny w taryfie Formuła 4G LTE Unlimited 69,99 za 59,99 zł miesięcznie. W ramach promocji klient otrzymuje nielimitowany Internet w technologii LTE przy wykorzystaniu nadajników sieci Play i 3000 SMS-ów do wszystkich sieci.

Router WiFi HUAWEI E5372 LTE oferuje możliwość podłączenia do 10 urządzeń jednocześnie. Dodatkowo posiada gniazdo na karty pamięci do 32 GB. Jego koszt w promocji, to symboliczna złotówka. W parze z nim, gratis klienci otrzymują tablet Samsung Galaxy TAB 3 z ekranem o przekątnej 8 cali. Ekran posiada typową dla tabletów rozdzielczość 1280 x 800 pikseli. Napędza go dwurdzeniowy układ Exynos 4212 z grafiką Mali 400 i 1,5 GB pamięci RAM. Tablet pracuje pod kontrolą systemu Android w wersji 4.2.2. Oferowany tablet, to model T310, wyposażony w 16 GB wbudowanej pamięci, którą dodatkowo można rozszerzyć kartami microSD o maksymalnie 64 GB.

Liczba tabletów w promocji jest ograniczona.

Zobacz: Regulamin promocji Formuła 4G LTE Unlimited

Źródło tekstu: Play, wł

Komentarze
Zaloguj się
56. ~`ruda
1

2014-08-23 13:51:56

jak czytam durne wypowiedzi /''znawców/'' oferty to mnie strzela..... w ofercie przez pierwsze 6mcy macie nielimitowany internet w całym zasięgu ( i LTE i HSDPA+) po 6 mcach do wykorzystania jest 25 GB ( +5GB w telesprzedazy lub przez internet). Można dokupić pakiet kolejnych 25GB za 10zł lub nielimitowany internet za 20zł.dziękuję, dobranoc

Odpowiedz

55. ~ssss
0

2014-08-22 17:15:35

a mi pani w play powiedziala ze limit 20gb mam na siec 3g wiec jesli wyjade za miasto dopiero wtedy mi czerpie z limitu

Odpowiedz

54. Wiksa11
0

2014-08-20 08:50:43

Krytykowałem Plusa niejednokrotnie- racja, ale nie krytykowałem nigdy plus agatapała ;)

Odpowiedz

53. ~ktry
6

2014-08-19 22:50:34

Internet mam w Plusie,ale muszę przyznać że Plus miał i ma do tej pory problemy ze zliczaniem,sprawdzaniem.Ile zostało,ile się zużyło.W pleyu to wszystko jest tak dopieszczone do najmniejszego szczegółu.Nawet porównać Pley 24 z odpowiednikiem tego czegoś w Plusie,to się nie da.Dno kompletne,aż szkoda słów że taka sieć i takie coś oferują.

Odpowiedz

52. buba1234
3

2014-08-19 19:33:10

Windows8 mi zlicza ze zwykle zuzywam 50-60GB miesiecznie, wiec luzik.

Odpowiedz

51. ~
7

2014-08-19 18:22:59

49* wlo wiesz czemu ludzie są za Play? Dlatego że do nie dawna w pleju był limit 200GB Ale są tacy którzy przekroczyli 400GB i nie dostali lejka. W plusie natomiast są przypadki gdy ktoś po limicie podstawowym 25GB od razu dostawał lejek 1Mb/s, więc nie dziw się że większość straciła zaufanie do promowanej przez ciebie firmy.

Odpowiedz

50. ~
-2

2014-08-19 18:20:02

wlo, ewidentnie widać brak obiektywności u niektórych i to wszystko. Myślę, że 100GB to dużo i zdecydowana większość się w tym mieści. Jednak te same osoby, ktore krytykowały Plusa za blokady po 300GB dzisiaj rozumieją potrzebe blokad po 100GB w Play.Najważniejsze, że jest konkurencja, bo gdyby sam Plus miał Power LTE, to nie byłoby dobrze a tak ruch rozłozy sie na dwóch operatorów a może niedługa na czterech.

Odpowiedz

49. wlo
-5

2014-08-19 18:13:22

46. - nie zależy. Ja się natrząsam się z komentatorów obu ofert - tylko i wyłącznie ;-) Z tych, dla których 300 GB to mało i Plus ze swoimi dziadowskimi regulaminami może się iść okopać, jednak widać z góry skreślają ofertę Pleja - bo nie ma słowa o transmisjach na poziomie 300 GB? Może ta redukcja szybkości na poziomie 100 GB ich studzi i szkoda im czasu na komentowanie?

Odpowiedz

48. ~
-1

2014-08-19 18:08:47

47, a korzystasz, że tak piszesz? Powielasz bzdury napisane przez kilka osób samemu nie mając pojecia o dzialaniu usługi w Plusie. Lejki są 20, 10, a po około 350GB spadają do 5 i 1Mb w zależności od mozliwości technicznych. Niektórzy wogole nie otrzymuja lejków pomimo, że powinni. O tym jak będzie w Play porozmawiamy za kilka miesięcy :)

Odpowiedz

47. ~
2

2014-08-19 18:04:52

tylko szkoda, że w Plusie nie obniżają do tych 10Mb/s czy 20Mb/s (według klasy) tylko od razu do 32kb/s pomimo tego, że nie wykorzystali pakietu dla 3G

Odpowiedz

46. ~
2

2014-08-19 18:04:11

wlo* i czego się tak trzęsiesz za tym swoim plusikiem, ponoć ci nie zależy i jesteś bezstronny :-)

Odpowiedz

45. ~
-1

2014-08-19 18:04:10

przy LTE Play i prędkościach 2Mb to trudno będzie przekroczyć 100GB :)

Odpowiedz

44. ~
0

2014-08-19 18:02:01

35,

Odpowiedz

43. ~
2

2014-08-19 18:00:57

@37chodzi mi tylko o to, że w Plusie to jedna wielka niepewna. a Play przynajmniej zagwarantował te 100GB pewnego działania a potem według użycia.

Odpowiedz

42. ~
2

2014-08-19 18:00:53

37* No Właśnie porozmawiamy za 2 miesiące :-) Znając Plusa dalej nie rozwiążą "problemu klas" a w Play będzie ok. jak do tej pory, gdy nawet jak ktoś przekroczył 200GB to nikomu nie dali lejka 2Mb/s :-)

Odpowiedz