DAJ CYNK

Play reklamuje w świątecznej ofercie router LTE [wideo]

12.12.2013

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 6411

Ważne 4

9

Bohaterem kolejnej świątecznej reklamy sieci Play jest stacjonarny router LTE Huawei E5170.

Bohaterem kolejnej świątecznej reklamy sieci Play jest stacjonarny router LTE Huawei E5170.

W ramach promocji Internet LTE uzyskać można przez 6 miesięcy za darmo.

Zobacz: Nowa oferta Play Online z LTE - szczegóły



Źródło tekstu: Play

Tagi: play
Komentarze
Zaloguj się
29. ~xxx
0

2013-12-14 00:41:20

obiecany wynik http://fotoo.pl//out.php?i=672356_iss.jpg dziadowskie serwery noc.gts.pl i dlatego 8 MB/S zamiast 13

Odpowiedz

2013-12-13 14:13:17

a ja kolejny numer przeniosłem z play do innej sieci. wstyd się przyznać, ze się ma numer w takiej sieci - te reklamy to i tak pikuś przy żenującej obsłudze. jeszcze 2 numery i adios P4!

Odpowiedz

27. ~xxx
0

2013-12-13 11:23:19

Wyniki za mieszczę, a limit mam.35 gb plus 50 gb od 1 do.7

Odpowiedz

26. ~ksptkspt@gmail.com
0

2013-12-13 09:27:11

A mnie (mieszkam na wsi gdzie jest problem z zasięgiem komórek, a i TP nie szaleje z łączami - maks 10Mbit) wyszło ze strony GTS pobieranie pliku 100 MB z prędkością 1,7MB/s (tak MB/s a nie Mbit/s), link: http://imageshack.us/a/img594/5617/p7fa.jpg . Mam zwykłe HSPA w T-M z limitem 100 GB + noc bez ograniczeń za 86 z VAT :D . Można? Można... Jestem ciekawy co będzie jak dotrze do mnie projekt Networks (kwiecień/maj). Ale wiadomo to jest zawsze łącze komórkowe więc czasami spada mi do ok 10 Mbit/s :( , za to mogę wszędzie ze sobą zabrać :D .

Odpowiedz

25. ~miszczu
0

2013-12-13 01:03:55

@~xxx a pochwalisz się jaki masz limit transferu danych i na ile czasu wystarcza przy podanej prędkości?

Odpowiedz

24. ~Punk
-1

2013-12-13 00:22:56

Do xxx, powiem ci że poza pingami to transfer też całkiem niezły, u mnie na Polsacie Cyfrowym pingi ok 54 a transfer max 15 Mb/s i upload ok 4 Mb/s.

Odpowiedz

23. ~
0

2013-12-12 21:59:20

Skoro noc.gts.pl ma słabe serwery to poproszę o wyniki pomiaru ściągania z ftp.tpnet.pl. Tylko proszę nie pisać że tam też słabe serwery ;)

Odpowiedz

22. ~nastepny...
0

2013-12-12 21:44:19

noc.gts tak samo ma slabe serwery :D czasami na łaczu 1Gbps ssa sie z tamtad kilkaset kbps...

Odpowiedz

21. ~
0

2013-12-12 21:35:04

Moim zdaniem jest bardziej miarodajne bo speedtesty często zawyżają wyniki. Zatem poproszę o wyniki testu Plus LTE ze strony noc.gts.pl.

Odpowiedz

20. ~
0

2013-12-12 21:32:10

@19 masz mnóstwo w necie z gts i nie jest to jakieś bardziej miarodajne od speedtest.

Odpowiedz

19. ~
0

2013-12-12 21:17:52

xxx zmierz to na noc.gts.pl a nie jakimiś speedtestami. Nie zapomnij wyniku tu zamieścić.

Odpowiedz

18. ~
0

2013-12-12 21:16:44

Wszystkie te routery mają jedną wadę - nie obsługują kodów USSD.

Odpowiedz

17. ~xxx
0

2013-12-12 20:11:02

Więc lte Plusa jest do kitu? http://www.speedtest.net/my-result/a/673586478

Odpowiedz

16. ~W4Ready
0

2013-12-12 20:05:30

Mam nolimit LTE w Play Online na Kartę i nie narzekam (praktycznie cały czas 15/5). A jak się parametry wyraźnie pogorszą - przestaję doładowywać i szukam innego operatora. Umowy z P4 nie podpisałbym dłuższej niż 6 miesięcy.

Odpowiedz