DAJ CYNK

Play - rejestracja numeru na kartę w Play24

19.08.2016

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 22486

Ważne 18

5

Play wprowadza możliwość zarejestrowania numeru na kartę przez Internet. Warunkiem jest posiadanie już usług operatora.

Play wprowadza możliwość zarejestrowania numeru na kartę przez Internet. Warunkiem jest posiadanie już usług operatora.

Numer na kartę przez Internet mogą zarejestrować osoby, które posiadają już numer na abonament lub MIX, albo też mają już zarejestrowany na siebie inny numer na kartę.

Opcja rejestracji jest dostępna po lewej stronie ekranu w zakładce Moje konto na Play24.

Źródło tekstu: Play

Komentarze
Zaloguj się
47. ~Askora
0

2017-06-27 11:36:02

Chce zarejestrować numer

Odpowiedz

46. ~Kasieńka
0

2017-03-27 17:33:32

Chcę rejestrować numer

Odpowiedz

2016-09-27 13:42:28

Mamy 27 września. Rejestracja numerów RBM w Play24 nadal jest niemożliwa.

Odpowiedz

2016-09-02 15:13:10

Czy już coś wiadomo, czy Play planuje rozwiązać problem z rejestracją RBM? Bo w Play24 na chwilę obecną nie można zarejestrować żadnej karty SIM z sieci Red Bull Mobile. Nieważne, czy mamy już zarejestrowaną kartę w Play, czy w RBM. W obu przypadkach błąd komunikacji z serwerem. Wyskakuje po wpisaniu kodu z SMS-a, a weryfikacja kodem PUK daje ten sam efekt.

Odpowiedz

43. ~
0

2016-08-26 22:31:12

Dodam, że pytania moje biorą się z następującego komunikatu: Przepraszamy.W działaniu serwisu wystąpił błąd. Informacja o błędzie została przez nas zarejestrowana.

Odpowiedz

42. ~
0

2016-08-26 22:30:14

Albo inaczej: jak sprawdzić na kogo zarejestrowany jest dany numer? Powiedzmy, że mam kilka kart w domu, używanych bądź nie, ale numery są wciąż aktywne w sieci. Jak sprawdzić czyje dane są przypisane do numeru?

Odpowiedz

41. ~
0

2016-08-26 22:26:34

A co z takimi, którzy mieli zarejestrowany numer ale przenieśli go do innego operatora? Przecież firma ma już ich dane.Konto Play24 zostaje skasowane w chwilę po tym jak przeniesie ktoś numer do innej sieci. Tym samym użytkownik nie ma dostępu do swojej historii w firmie. Co ciekawe ta sama firma wciąż kisi dane klienta...

Odpowiedz

40. ~
0

2016-08-23 02:14:57

doznałem dziś szoku - chciałem sprawdzić czy moja taryfa (kazda z tych firm ma zapewne 50 tysięcy róznyc taryf) łapie się na 1GB za Milkę, a ponieważ niezbyt to wynikało z regulaminu chciałem zadzwonić - ani 500 ani numer /''normalny/'' nie działają, bo mimo że mam 500PLN z /''bonusu/'' to musze mieć pieniadze na regularnym koncie, by dodzwonic się do BOK... to jest jakaś wyższa szkoła paranoi...

Odpowiedz

39. ~Play uczciwy jest
0

2016-08-22 16:03:12

dał co obiecał a mam jeszcze jeden nr to łatwiej pójdzie kolejna rejestracja.

Odpowiedz

38. ~klimass
0

2016-08-22 11:47:24

Play to niech sie ogarnie z tym przyznawaniem bonusow, bo mam dwa numery, na ktorych przyznali 100zl bonusu podstawowego, ale 400zl bonusu dodatkowego juz nie. Zrobione zgloszenie, zakonczone pozytywnie, doladowanie mialo byc wykonane 14 sierpnia - niestety nic takiego nie mialo miejsca, obiecanki cacanki - naprawde chcecie w lutym sie zdziwic przy liczeniu aktywnych SIM?

Odpowiedz

37. ~TOMEK
0

2016-08-21 17:24:14

To jest wg mojej skromnej opinii najlepsza forma rejestracji numeru. Jedna wizyta w celu rejestracji z dokumentem tożsamości a później identyfikacja przez dodanie do konta online. To rozwiązanie przyszłościowe w banku też byłem tylko raz a teraz wszystko załatwiam z domq. Pozdrawiam serdecznie czytelników ;)

Odpowiedz

36. ~
0

2016-08-20 23:24:27

@35 Też nie wiem czy rejestrować trochę szkoda bo fresha mam z6lat, z całkiem fajnym nr.

Odpowiedz

35. ~
0

2016-08-20 21:47:13

Ja tam w plajcie nic nie rejstruje, 4 numery pójdą na przemiał.

Odpowiedz

34. Vincenzo
0

2016-08-20 14:08:00

W końcu. Mi zarejestrowali teleofnicznie w BOK (miałem już inny nr zarejestrowany tradycyjnie w salonie)

Odpowiedz