DAJ CYNK

Play - rejestracja numerów w placówkach Poczty Polskiej

01.08.2016

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 10689

Ważne 16

4

Sieć Play poszerza możliwości rejestracji kart SIM. Od teraz do dyspozycji klientów, obok salonów i kiosków Ruchu, dostępne są placówki Poczty Polskiej.

Sieć Play poszerza możliwości rejestracji kart SIM. Od teraz do dyspozycji klientów, obok salonów i kiosków Ruchu, dostępne są placówki Poczty Polskiej.

Placówki Poczty Polskiej, to dodatkowe 4600 punktów, w których można zarejestrować numer na kartę sieci Play. Rejestracja, podobnie jak w przypadku kiosków Ruchu, możliwa jest jak na razie tylko dla nowych starterów. Osoby już posiadające numer mogą skorzystać wyłącznie z rejestracji w salonach.

Źródło tekstu: Play

Komentarze
Zaloguj się
35. ~
1

2016-08-02 07:03:06

Na początku się zaśmiałem, ale jak emocje opadły to się zastanowiłem, że to nie jest takie złe. Jeden salon Play mam w miejscu, gdzie nie ma parkingu w pobliżu, a ten w oddali jest często pełny. Drugi mam obok samego parkingu, ale ciągle pełnego w godzinach pracy salonu. Na pocztę chodzę z konieczności odebrania przesyłki awizowanej, a ostatnio dowiedziałem się, że otworzyli filię UP na osiedlu, do której jest prosta droga, w przeciwieństwie do korków na światłach do urzędu głównego. U Was też otwierają filie UP w supermarketach? :)

Odpowiedz

34. ~
1

2016-08-01 23:27:22

Dobry ruch, do najbliższego salonu mam 30km, do najblizszej poczty 3km. Ostatnio chciąłem zarejestrować starą kartę, w promieniu 50km mam tylko jeden salon playa, w którym często są tekie tłumy, że odechciewa mi się tam chodzić.

Odpowiedz

33. ~ddddd
0

2016-08-01 21:04:54

To sie popisali, vylo by ok gdyby mozna btlo zarejstrowac stary numer. Jednym slowem... Nie to nie ja nie zarejstruje, nie bede jechal 40km do wiejskiego saloniku w play. Same straty a ile emerytow by porwjstrowalo! Hohoho .

Odpowiedz

32. xander21
-1

2016-08-01 19:20:18

Ktoś pisał, że nawet t-mobile na poczcie? kto potwierdzi?

Odpowiedz

31. ~Mmm7
0

2016-08-01 19:08:22

Poczta rejestruje od 01 sierpnia karty Play i Orange. Sprawdzone.

Odpowiedz

30. ~pabloki
0

2016-08-01 19:06:54

a wiecie po co ta rejestracja wogóle? potem będą na tej podstawie weryfikować m.in. kto płaci abonament na media narodowe czy jak one sie tam nazywają. wystarczy ze raz ogladaliście coś z tej karty na smartfonie z biblioteki tvp. za 5 lat upomna sie o abonament. to będzie tez powiązane z weryfikacja dochodów przez skarbówkę ale to za kilka lat dopiero. na razie trzeba wyeliminowac gotówkę z obiegu. dopiero za kilka lat wspomnicie ten wpis.

Odpowiedz

29. ~~~~
0

2016-08-01 18:51:51

@27 Po skończeniu okresu na połączenia wychodzące i przychodzące się deaktywuje, ale dane chyba jeszcze przez jakiś czas są w systemie (rok czy tam dwa)

Odpowiedz

28. ~aupol
0

2016-08-01 18:46:17

odwiedziłem miłe panie na poczcie i nic na temat możliwości rejestracji nie wiedzą i nie było to na odczep się kliencie

Odpowiedz

27. ~krzysp
0

2016-08-01 18:45:37

A w jaki sposób wyrejestrować numer pre-paid przez wyrzuceniem niepotrzebnej już karty SIM do kosza? Istnieje taka możliwość, czy pozostaje tylko fizyczne uszkodzenie SIMa? Po jakim czasie operator wyrejestrowuje dezaktywowaną kartę SIM? Pozdrawiam

Odpowiedz

26. ~Marek
-2

2016-08-01 18:43:36

Władze poczty chcą się ze*rać, nie wiedzą już co dołożyć do sprzedaży i do roboty pracownikom. Niedługo będą nas jeszcze zapisywać do lekarzy i sprzedawać mięso. Kierownictwo tej instytucji przespało szansę na ogromny sukces, dla nich ważne było obsadzenie na stołkach krewniaków i znajomych zamiast walka o przesyłki e-handlu. Niewiele artykułów zamawianych w sklepach agd i rtv idzie pocztą, pozwolili innym bankom sprzątnąć sobie klientów sprzed nosa nie zauważając potrzeby instalacji bankomatów w placówkach, teraz wielka sraka o konta, o kredyty, bo mają być.

Odpowiedz

23. xander21
1

2016-08-01 18:31:05

@12 Na Poczcie są do kupienia startery. Przynajmniej na moim zadupiu.@16 W mojej wiosce emeryci płacą rachunki w banku. To w miastach są głupsi ludzie, ze płącą na poczcie? Dlaczego nie płacą online, jeśli większośc emerytów ma konto w banku pocztowym?

Odpowiedz

-1

2016-08-01 18:27:06

@20 Ale się czepiasz. Mowa potocznacsię kłania. Też tak mówię. :)

Odpowiedz

21. ~Janekkkk
-1

2016-08-01 18:19:19

Ostatnio prawie godzinę stałem z awizem po polecony to już widzę ,że ktoś tu nr zarejestruje,poczta polska będzie miała za to nasze dane czysty zysk tu mają ubezpieczenia,konta ,czy nawet kredyty

Odpowiedz

20. Maxcio
2

2016-08-01 18:16:43

Od kiedy to na poczcie czeka się na odebranie awiza? Awizo otrzymuje się w formie papierowej do własnej skrzynki na listy lub jako mail bądź sms (e-awizo). Widać, że wypowiadają się laicy, którzy na poczcie są chyba raz w roku.

Odpowiedz

0

2016-08-01 18:12:05

Małe poczty to teraz niczym nie różnią się od kiosków. W sprzedaży mydło i powidło. ;) Dawno nie widziałem dłuższej kolejki na poczcie jak 4-5 osób. W markecie stoję dłużej przy kasie.

Odpowiedz