DAJ CYNK

Play podwaja pakiety transmisji w miksie

02.09.2014

Dodane przez: WitekT

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 5243

Ważne 9

4

Play podwoił wielkość pakietów internetowych w miksie. Powiększone pakiety zasady dotyczą nowych klientów.

Play podwoił wielkość pakietów internetowych w miksie. Powiększone pakiety zasady dotyczą nowych klientów.

W Elastycznym Miksie do dyspozycji jest:

  • 400 MB za 5 zł - zobowiązanie 30 zł,
  • 1 GB za 10 zł - zobowiązanie 50 zł,
  • 2 GB za 15 zł - zobowiązanie 60 zł,
  • 4 GB za 20 zł - zobowiązanie 100 zł.

W klasycznej odmianie Miksa jest to:
  • 200 MB za 5 zł - zobowiązanie 20 zł,
  • 400 MB za 5 zł - zobowiązanie 30 zł,
  • 1 GB za 10 zł - zobowiązanie 50 zł,
  • 2 GB za 15 zł - zobowiązanie 60 zł.

Źródło tekstu: blogplay.pl

Tagi: play
Komentarze
Zaloguj się
26. ~
1

2014-09-02 22:13:23

nie dotyczą tylko nowych klientów starych też przynajmniej tych którzy brali mixa rok temu ja mam 400mb za 5zł miesięcznie pierwszy miesiąc za friko, a jak brałem mixa to miałem tylko 50mb za 3zł!

Odpowiedz

25. ~marcellove
0

2014-09-02 14:48:56

@24 Dokładnie,ale niektórzy nie znają widać polskiej gramatyki.Rok szkolny właśnie się zaczął więc Panowie pakować tornistry i w szkolne ławy!!!

Odpowiedz

24. ~
1

2014-09-02 14:40:12

@23albo dać "i" przed "zasady"

Odpowiedz

23. ~marcellove
0

2014-09-02 14:32:35

"Powiększone pakiety zasady dotyczą nowych klientów. " Polska język,trudna język!!!! Powinno być-Zasady powiększonych pakietów obowiązują nowych klientów. Kontu Premium mówię Stanowcze NIEEEEEEEEEEEEEEEEEE....

Odpowiedz

22. ~
2

2014-09-02 14:03:48

@20ja za 30 zł w mixie mam pakiet nielimitowanych sms/mms do wszystkich i nielimitowane rozmowy w Play i zostaje mi jeszcze 10zł na połączenia do innych sieci czy internet. za 9 zł mogę wykupić pakiet 60 minut do innych sieci co przekłada się na 0,15 zł/min. no i mam dość dobry telefon za 1zł. a ty masz 6GB za 30zł. fajnie.

Odpowiedz

21. ~darek
-1

2014-09-02 13:55:05

Witku. Mam propozycję na kolejny artykuł p.t. Jak wyglądałby rynek telekomunikacyjny gdyby nie było 4 operatora PLAY? Mam tu na myśli, aby cofnąć się w czasie i w oparciu o historyczne informacje W3 ( ceny usług, jakość usług, innowacyjność usług oraz tempo ich zmian, a także nieformalny oligopol), naszkicować dzień dzisiejszy.

Odpowiedz

20. ~
-4

2014-09-02 13:51:51

~3 co w tym atrakcyjnego? Po co w ogóle mixy? Za 30zł mam 6gb w prepaid heyah i jest spokój

Odpowiedz

19. ~
1

2014-09-02 13:39:38

No i masz - podmieniło mi wyżej "E.U.R" na znaczek. Mam nadzieję, że mimo to wszystko jest zrozumiałe :)

Odpowiedz

18. ~
1

2014-09-02 13:37:11

4, wyżej już cię uświadomiono, jakie było oznaczenie złotówki przed denominacją. A co do zasady, użycie "zł" przy cenie jest nie tylko dopuszczalne, ale prawidłowe i zalecane. PLN to międzynarodowy kod naszej waluty i używa się go w sytuacjach "oficjalnych", jak choćby podawanie kursów. Ceny podaje się w zł, tak jak Anglicy nie wygłupiają się w sklepach z GBP, Amerykanie z USD, a strefa euro - z EUR.

Odpowiedz

17. ~T-Mobile to złodziej
1

2014-09-02 13:35:10

@4regulator. Przed denominacją polski złoty miał oznaczenie PLZ, a po denominacji dopiero PLN.

Odpowiedz

16. ~wilk
-1

2014-09-02 13:34:57

duża poprawa ale całość nadal wygląda słabiutko

Odpowiedz

15. ~DontLie
3

2014-09-02 12:34:09

@1 @2 @4 DOTYCZY WSZYSTKICH PAKIETÓW - WSZYSTKIE SĄ PODWOJONE

Odpowiedz

2

2014-09-02 12:31:00

A o zwiększeniu pakietów danych w Virgin, łaskawie ktoś napisze? Jakby co, to pisałem o tym pierwszy. :-)

Odpowiedz

13. ~sasa
5

2014-09-02 11:59:06

narkoman chyba sie ućpałeś jak porównujesz ofertę bez telefonu, do oferty z telefonem i to na doładowania.

Odpowiedz

12. narkoman
-5

2014-09-02 11:57:40

Gdzie im do nju, daleko daleko.

Odpowiedz