DAJ CYNK

Play: Ostatnie chwile umów na 36 miesięcy

15.01.2013

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 9393

Ważne 1

0

Już w najbliższy weekend znikają z rynku oferty abonamentowe na 36 mies. Marcin Gruszka, rzecznik prasowy sieci Play, radzi zainteresowanym takimi ofertami pośpiech.

Już w najbliższy weekend znikają z rynku oferty abonamentowe na 36 mies. Marcin Gruszka, rzecznik prasowy sieci Play, radzi zainteresowanym takimi ofertami pośpiech.

Plany taryfowe na 36 mies. pozostaną tylko w ofercie biznesowej i ofercie utrzymaniowej. Zgodnie ze zmianami w prawie telekomunikacyjnym, nie będą dostępne dla nowych klientów.

Jako jedną z ciekawszych ofert na 36 mies. Marcin Gruszka proponuje tablet Google Nexus 7 3G 32 GB dostępny za 0 zł w abonamencie za 69,90 zł (nowi klienci) lub 59,90 zł (dodatkowa oferta i przedłużenie umowy).

Źródło tekstu: Play

Komentarze
Zaloguj się
32. ~MrG
0

2013-04-05 11:43:54

To płaćcie operatorom internetu i telefonii za sprzęt którego używacie. Przykładowo 1200 zł za aparat oraz 500 zł za modem kablówki. Polacy to naród który chciał by wszystko na wczoraj za 1 zł i bez umowy terminowej ? Tylko pytanie .. gdzie ten sponsor który będzie Wam to fundował ?

Odpowiedz

31. ~
0

2013-01-31 22:17:37

Umowy to w ogóle pomyłka. Najlepiej wybrać najlepszy na rynku prepaid (w mojej opinii Heyah) i nie zobowiązywać się do niczego tylko ładować ile się chce.

Odpowiedz

30. wlo
0

2013-01-15 22:49:56

Czyli, że co? Że te 36-miesięczne umowy cieszą się taką dużą popularnością? Nie wierze... Chociaż gadżet za złotówkę wart jest i 60-misięcznej umowy na pewno ;-)

Odpowiedz

29. ~
0

2013-01-15 17:33:27

@26 na wyzszy kazdy sobie moze zmienic

Odpowiedz

28. PLANET
0

2013-01-15 16:44:59

#18: na rok już można wziąć.. Są sensowne oferty.

Odpowiedz

27. ~
0

2013-01-15 16:36:47

24, ze strony Plusa zniknęły mixy powyżej 24 doładowań.

Odpowiedz

26. ~M.
0

2013-01-15 13:45:27

Przecież plan taryfowy można sobie w każdej chwili zmienić nawet w czasie trwania umowy, ja np. zmieniłem sobie Panterę II w Orange na nowy Plan Multi z nielimitowanymi rozmowami i smsami i 2 GB transmisji danych, a do końca umowy mam jeszcze ponad rok. Nie ma co płakać.

Odpowiedz

25. ~rrr
0

2013-01-15 12:46:32

@10 i inni - młodzi polacy - czytać ze zrozumieniem - wielki problem.

Odpowiedz

24. kwistas
0

2013-01-15 12:15:34

Odnośnie nowych przepisów nie dotyczy to mix w takim Plusie czy Play, bo tam podpisuje się umowę na ilość doładowań nie na ilość miesięcy.

Odpowiedz

23. kwistas
0

2013-01-15 12:14:00

Mix ma zaletę taką, że te pieniądze wykorzystujesz na co chcesz w abo to są tylko połączenia sms/mms, zależy na jaki telefon podpisał umowę w większości przypadków abo wcale taniej nie wychodzi od mixa jeśli chodzi o Plusa.

Odpowiedz

22. majorka
0

2013-01-15 11:54:19

A ja zadowolony jestem, że nie będzie już długich umów. Mam nadzieję, że to też mixów tyczy się. Za dużo osób spotkałem co płakało, że związało się długimi umowami, oferty zmieniły się bardzo a oni dalej muszą tkwić w badziewiu. Szczególnie to tyczyło się tych badziewnych mixów, gdzie praktycznie w każdej sieci można znaleźć ofertę na 42 czy 48 doładowania. W dodatku w takim Plusie można znaleźć najdroższe umowy na kwoty doładowania ze wszystkich sieci - 80 czy 100 zł na 42 doładowania. Kolega wziął te 80 zł na 42 miesiące tzn. doładowania w Plusie. Przecież to wychodzi 3360 zł. W abonamencie by dostał o wiele, wiele więcej minut niż mu w tym mixie wychodzi, pakiet danych i umowę na 24 miesiące. A kumpel jeszcze cieszy się, że jak szybciej będzie doładowywał to szybciej dostanie nowy telefon. I na takich jak mój kumpel najwięcej operatorzy trzepią kasy.

Odpowiedz

0

2013-01-15 11:51:57

Lecę idę biegnę:)

Odpowiedz

20. ~
0

2013-01-15 11:45:49

dwuletnie umowy to i tak za długo, bo w ciągu 2 lat wiele może się zmienić.

Odpowiedz

19. ~timur
0

2013-01-15 11:35:49

Jak kto woli, kupowanie drogiego telefonu na raty u operatorów ma sens.

Odpowiedz

18. ~
1

2013-01-15 11:29:25

Normalny człowiek to kupuje sobie telefon osobno + aktywacje na czas nieokreślony.

Odpowiedz