DAJ CYNK

Play ograniczy bezpłatne przychodzące w roamingu w Formule Europa

18.12.2013

Dodane przez: WitekT

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 17388

Ważne 8

15

Od 19. grudnia Play wprowadzi zmiany w ofercie Play Formuła Europa Unlimited. Zniknie nielimitowane i zawarte w cenie odbieranie połączeń w roamingu na terenie Unii Europejskiej - wynika z informacji TELEPOLIS.PL.

Od 19. grudnia Play wprowadzi zmiany w ofercie Play Formuła Europa Unlimited. Zniknie nielimitowane i zawarte w cenie odbieranie połączeń w roamingu na terenie Unii Europejskiej - wynika z informacji TELEPOLIS.PL.

Zamiast nielimitowanego odbierania połączeń w roamingu, Play wprowadzi tysiąc minut takich połączeń w czasie trwania całej umowy. Zmiana dotyczy tylko nowych kontraktów, a nie już podpisanych.

Zobacz: Play: nowe Formuły Unlimited i start LTE.

Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się
96. ~Matrix@28
0

2014-01-28 15:15:36

dla firm też zabrali to niech sie teraz pałują .własnie dzwoniła konsultantka i wstrzymałem 5 aktywacji ide do T mobile oni maja bez limitu do uni nie dajcie sie oszukac.

Odpowiedz

95. ~p4user
0

2014-01-18 02:57:15

dla firm tez ograniczyli :(

Odpowiedz

94. ~slavo
0

2013-12-23 21:04:55

Sporo podrozuje wiec bezplatne odbieranie jest dla mnie idealne. Z voipa mozna kozystac majac neta, z tego zawsze(zreszta jest facetime). Posiadam play vip 4.0 wiec oferta dla firm, rachunki zmalaly o przynajmniej 400zl. 100min miesiecznie jest tak jak wyzej napisano,do strefy euro dzwoniac z pl. Mam tylko jedno zastrzezenie-nagminne rozlaczanie polaczen niewiadomo dlaczego.

Odpowiedz

93. matteo
0

2013-12-23 20:06:57

88: a jak zrobisz połączenie konferencyjne które potrwa 20 dni bez przerwy to ile w sumie będzie trwało?

Odpowiedz

92. ~anula1300
0

2013-12-23 09:46:13

mam pytanie: jeżeli by teraz zamówić tą"ograniczoną ofertę play" , to czy i tak stawka 0,19 zł/min po wykorzystaniu tego 1000 min nie będzie zniesiona już w lipcu ???

Odpowiedz

91. ~@85, 86, 87
0

2013-12-23 09:03:14

Wyjątkowo WLO ma rację tym razem - niby tyle jest minut i niby nie da się więcej wydzwonić, ale przy jednym założeniu - że dzwonimy z telefonu na jeden numer w danym momencie. A jeśli dzwonimy konferencyjnie.... I na przykład dzwonimy do cioci a potem do wujka by sobie ciocia z wujkiem 14 godzin pogadali... to już mamy 28 godzin .... Nie wiem ile max może być konferencyjnych połączonych (ale np. w heyah jest to 5 osób), ale nawet przy 4 połączeniach to już mogę sobie wyobrazić, że centrala łączy się z 4 oddziałami na konferencyjną na cały dzień pracy... Nie dlatego, że to potrzebne, ale skoro bez super dodatkowych opłat... I 32 godziny na zmianę wydzwonione....

Odpowiedz

90. ~Błażej
0

2013-12-22 11:33:28

100 międzynarodowych do strefy eu a nie w roamingu kolego

Odpowiedz

89. ~Kosmopolita
0

2013-12-22 00:27:09

Prawda jest taka, ze dla osob, ktore duza podrozuja jedynym rozwiazaniem jest voip - jest sporo aplikacji, ktore mozna zainstalowac na komorce i dzwonic. Na szczescie wiekszosc hoteli ma teraz darmowe wifi, wiec jest to wygodne i tanie (albo i darmowe). Sam korzystam z easycall, wczesniej testowalem tez plfon, ale tam mailem problemy z apka a od kiedy zmienili platforme podobno dzieja sie jakies cyrki.

Odpowiedz

88. ~Vad
0

2013-12-21 15:46:12

@86 - 31*24*60=44640, czasu nie oszukasz

Odpowiedz

87. ~
0

2013-12-21 09:40:11

tak, nie da sie wydzwonic wiecej min niz ma miesiac

Odpowiedz

85. ~
0

2013-12-20 11:50:51

44640 to liczba minut w miesiacu wiec = nielimitowane bo wiecej i tak nie wydzwonissz :D

Odpowiedz

82. ~...
0

2013-12-19 19:17:28

WitekT chba się obraził

Odpowiedz

81. goral2099
0

2013-12-19 18:22:24

No to czym teraz Europa różni się od 4.0? 1000 min odebranych w roamingu w UE w ciągu całej umowy za 26PLN miesięcznie? Hmm, tak jakby traci sens ta oferta...

Odpowiedz

80. itm365.pl
0

2013-12-19 17:57:54

@79-swietne podsumowanie ;);)

Odpowiedz

79. ~Nick
0

2013-12-19 16:31:42

faktycznie WitekT moglbys se darowac te komentarze polityczne. Wszyscy wiemy ze jestes Leming i liberal. Wszyscy, naprawde. Opanuj sie troche.

Odpowiedz