DAJ CYNK

Nowe telefony w ofercie Play. Propozycje z każdej półki cenowej

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 8572

Rzecznik Play poinformował o nowych smartfonach w ofercie Play. Wśród nich znajdziemy zarówno bardzo mocnego Galaxy S10 Plus w wersji 1 TB, jak i prostego Xiaomi Redmi Go. W Play można obecnie skorzystać również z kilku promocji związanych z Samsungiem.

Wspomniany Xiaomi Redmi Go to smartfon dla najmniej wymagających użytkowników, z 5-calowym ekranem i układem Qualcomm Snaprdragon 425 z 4-rdzeniowym procesorem. Zaletą tego modelu jest wyposażenie go w Androida Go, czyli specjalnej wersji systemu, która jest przystosowana do działania na słabiej wyposażonych urządzeniach. Dlatego też nawet 1 GB pamięci RAM nie jest przeszkodą w płynnym działaniu. Co ciekawe, Redmi Go jest sprzedawany w zestawie z.. drugim egzemplarzem Redmi Go. Obok niego i Samsunga Galaxy S10 Plus w najmocniejszej wersji z 1 TB pamięci wbudowanej, w Play pojawiły się;

  • HTC U12 Life,
  • Huawei Y5 2019,
  • Meizu M8,
  • Samsung Galaxy A70.

Zobacz: Zmiany cen i nowe modele w ofercie Play

Od 13, do 26 maja w Play pojawi się promocja, w ramach której przy zakupie Galaxy S10e będzie można otrzymać ładowarkę Samsung Duo Charger. O przyznaniu ładowarki będzie decydować kolejność zgłoszeń.

Zobacz: Bezprzewodowa ładowarka Apple AirPower ciągle nie istnieje, korzysta konkurencja

Druga promocja dotyczy zwrotu 500 zł przy zakupie Samsunga Galaxy S9 i S9+. Promocja będzie obowiązywać również od 13 maja, do 2 czerwca. Tutaj też ważna jest kolejność zgłoszeń, bo pula pieniędzy przeznaczona na zwroty ma być ograniczona.

Zobacz: Test smartfonu Samsung Galaxy S10+ - ewolucja poszła w dobrą stronę
Zobacz: Samsung Galaxy S10 - recenzja przewidywalnie dobrego smartfonu
Zobacz: Samsung Galaxy S10e to taki Apple iPhone XS, tyle że lepszy - test najlepszego smartfona spośród tych kompaktowych

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: Play

Przewiń w dół do następnego wpisu