DAJ CYNK

Play odświeża abonamenty Red Bull Mobile

22.07.2016

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 8053

Ważne 11

2

Play prezentuje odświeżone abonamenty Red Bull Mobile. Dostępne są warianty z telefonem i bez, a do obu dodawany jest Tidal Premium na 24 miesiące.

Play prezentuje odświeżone abonamenty Red Bull Mobile. Dostępne są warianty z telefonem i bez, a do obu dodawany jest Tidal Premium na 24 miesiące.

Oferty z telefonem dostępne są w abonamencie za 49 zł i 69 zł. Obie zawierają:

  • nielimitowane rozmowy do wszystkich sieci,
  • nielimitowane SMS-y do wszystkich sieci,
  • nielimitowane MMS-y do wszystkich sieci,
  • 5 GB danych,
  • Tidal Premium na 24 miesiące.

Telefonami promowanymi w ofercie będą - LG K8 za 6 zł w opcji 49 zł oraz Samsung Galaxy J5 i LG K10 LTE za 6 zł w opcji 69 zł.

W ofercie bez telefonu, przy umowie na czas nieokreślony dostępnej za 29 zł w sklepie internetowym Red Bull Mobile, znajdują się:
  • nielimitowane rozmowy do wszystkich sieci,
  • nielimitowane SMS-y do wszystkich sieci,
  • nielimitowane MMS-y do wszystkich sieci,
  • 8 GB danych,
  • Tidal Premium na 24 miesiące.

Na koniec coś o tzw. gwiazdkach z regulaminu. Połączenia do wszystkich sieci obejmują rozmowy do sieci stacjonarnych i maksymalnie można rozmawiać przez 44640 minut. Nielimitowanych SMS-ów i MMS-ów jest co miesiąc do wykorzystania w sumie 2678400. Maksymalna prędkość Internetu przy pobieraniu danych, to 262 Mb/s i 50 Mb/s dla wysyłania. Po wykorzystaniu pakietów uruchamia się lejek do 32 kb/s.

Zobacz: Regulamin oferty z telefonem
Zobacz: Regulamin oferty bez telefonu

Źródło tekstu: Play; wł

Komentarze
Zaloguj się
47. ~Kamilos
0

2016-07-25 13:22:02

Niestety jest coraz gorzej z porgramem RBM Collect. Od 10 dni nie mogę skorzystać z darmowych dni bez limitu. Zarówno w aplikacji jak i sms-em dostaje komunikat że z powodu błędu technicznego zlecenie nie może być zrealizowane. Konsultanci informują że jest awaria. Ok awaria może zdarzyć się wszedzie, ale w tym przypadku trwa to już od 10 dni!

Odpowiedz

46. bogie
0

2016-07-25 09:16:49

Dajcie spokój. Tidal to najlepszy gratis, jaki można mieć w abonamencie. Za spotify płaciłem zanim był za darmo Tidal w play. Tu w cenie streamingu jest gratis abonament no limit na wszystko, a wy marudzicie. Brat prosił o poszukanie oferty - właśnie znalazłem. Jak skończy się moje obecne abo, też wezmę. Takiego pakietu usług w tej cenie bez konieczności pamiętania o dołądowaniach nie ma u konkurencji. A od dobrej usługi muzycznej można się uzależnić, i jest to jedne z najprzyjemniejszych uzależnień.

Odpowiedz

45. ~
0

2016-07-24 07:20:01

Tworzący oferty w Play nadal nie rozumieją w czym odstaja od nju. Opłata aktywacyjna to jedna sprawa a druga to jak pisali poprzednicy mega korzystny numer dodatkowy.Play widać uznał że ma już wystarczająco dużo abonentów i walczyć już nie musi o nowych, reklama w tv wystarczy żeby przyciągnąć niezorientowanych i wcisnąć im droższe niż u konkurencji usługi.Nju Napewno przedłuży promocje z podwójnymi serem od września albo wprowadzi to do oferty na stałe.

Odpowiedz

44. Tuldor88
1

2016-07-23 14:38:12

"Na koniec coś o tzw. gwiazdkach z regulaminu. Połączenia do wszystkich sieci obejmują rozmowy do sieci stacjonarnych i maksymalnie można rozmawiać przez 44640 minut" 44640 / 60 = 744 godzin / 24 = 31 dni w miesiącu.. i gdzie tu widzisz "gwiazdkę" w regulaminie orsonie? Takie określenie stosuje się w przypadku gdy zapis w regulaminie działa inaczej niz ogólne info...no, chyba, że żyjesz gdzieś gdzie stosują 32dniowy miesiąc, wtedy faktycznie można toto za /''gwiazdkę/'' uznać :PAnalogicznie ilość sms (2678400) to ilość jaką można wysłać smsując non-stop przez 31 dni w miesiącu przy zachowaniu prędkości 1 sms/sekundę (44640 * 60).

Odpowiedz

43. iperyt
0

2016-07-23 10:42:03

Widzę że z hochsztaplerskiej "opłaty aktywacyjnej" 49 złotych nie zrezygnowali.Dla mnie taka opłata jest nie do przyjęcia.

Odpowiedz

42. ~Czytelnik
1

2016-07-23 03:23:30

No i też zostaję w nju. Liczyłem na podobną ofertę jak w nju za 2 numery, czyli około 50 zł . Tak jak Marek, uważam opłatę aktywacyjną za pieniądz wyrzucony na śmietnik, co szczególnie niedorzeczne jest w przypadku totalnej samoobsługi w sporządzeniu umowy. Brak pośrednika - pazernego agenta - powinien skutkować ceną aktywacji równą np. przesyłce kurierskiej, maksymalnie 20 zł. 49 zł za co? Że wszystko robię sam? Też bym musiał wywalić prawie 100 zł za aktywację 2 numerów. Podsumowując, dla dwóch aktywacji red bull jest droższy od nju zarówno na wstępie jak i w trakcie użytkowania. Czekam co pokaże virgin w zapowiadanych na jesień abonamentach.

Odpowiedz

41. ~Ring
0

2016-07-22 23:18:22

@40Nie spinaj się tak , bo ci żyłka strzeli ...W słowniku jest słowo "Walnołeś" ? xDDCiekawe w jakim , aaa już wiem Słownik cebulaka Mikey/''a , to wszystko wyjaśnia .Ojcowie ? xD Rozumiem ,że miałeś ciężkie dzieciństwo , spoko ja mam normalną rodzinę :)Nie pisz nic więcej , nie rób z siebie większego debila ...

Odpowiedz

40. ~Mikey
1

2016-07-22 22:27:27

@ 39 Ale się rozpędziłeś z tym nju te 10 czy 13 Gb jest tylko do września 2016.r ,potem w taryfie za 29 zł wraca 2 Gb czy po 6 miesiącach jest tylko 4@ 36 Słownik ,dobre, to słowo o dziwo jest słowniku ,ale Ty tego nie zrozumiesz ,bo Cebulak to do starego z takim tekstem , ps a wracając do nolimita,to jak CI TAK TRUDNO WYŁĄCZYĆ NO LIMIT TO PŁAĆ ZA 2 , NA PEWNO ZA TELEFON PŁACĄ CI OJCOWIE.

Odpowiedz

39. ~Marek
1

2016-07-22 21:58:22

Coś drgnęło, ale play nadal nie rozumie oferty nju. Po pierwsze- 49 aktywacja, czyli jakby otworzyć okno i wyrzucić te pieniądze nic za to nie otrzymując,ot tak,fru i nie ma. Dwa- mniej internetu w red bull, trzy - brak drugiego numeru z rabatem. Czyli tak, mam w nju 2 x no limit i za 48 zł, aktywacja 0 zł, w tym po sześciu miesiącach już 26GB. W red bull mam 2x no limit za 58 zł, aktywacja to wyrzucone w błoto 99 zł i 16 GB. Hallo play! Nie ogarniacie różnicy?

Odpowiedz

38. ~
0

2016-07-22 21:55:36

szczególnie w sylwestra jest to gwarantowane!

Odpowiedz

37. ~
0

2016-07-22 21:54:25

nadal jest w umiwie redbula że pierwszego dnia miesiąca piedzy północą a 1 nie ma nolimitów i można sobie porządnie rachunek nabić nocną rozmową?!!??! #Cwaniackie zagrania redbula

Odpowiedz

36. ~Ring
0

2016-07-22 21:20:43

@34 MikeyTak ale czy to nie usunie nielimitowanych minut ..."Walnołeś" ... Idź lepiej po słownik .Naucz się czytać, wyżej pisałem o tym i pytałem czy nie usunie nielimitowanych minut , no ale tak zwykły cebulak - Nie znam się ale się wypowiem...

Odpowiedz

35. ~baboso
0

2016-07-22 21:16:03

Oferta lepsza od obecnej, ale niestety nie można z niej skorzystać! Wybierając przedłużenie (i identyfikując się hasłem jednorazowym w e-shopie) nie można wybrać umowy bez telefonu(!). Z telefonem owszem można. Na infolini poinformowano mnie, że "jeszcze nie można skorzystać i nie wiadomo kiedy to nastąpi", czyli cały Play. Podobnie było z szumnie zapowiadanymi LTE ULTRA (nie działa do tej pory) i płatnościami w sklepie Microsoft (też nie działają i nie wiadomo kiedy będą). Gdyby nie to, że Play jest jedyną siecia działającą u mnie w domu to pizgnąłbym tym badziewiem już dawno.

Odpowiedz

34. ~Mikey
0

2016-07-22 20:36:19

Ring ja wiem ,że dziś piątek i walnołeś już dziś z 10 piw, ale wystarczy usunąć "Pakiet nielimitowanych minut do innych sieci" i jest 29 zł w podsumowaniu .Czy to jest takie trudne.

Odpowiedz

33. orson_dzi
0

2016-07-22 20:22:33

Faktycznie wygląda na błąd. Rzecznik Play raczej głupot nie pisze w przypadku ofert ;)

Odpowiedz