DAJ CYNK

Play: obniżka cen kolejnych telefonów

15.07.2015

Dodane przez: SirmarK

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 6680

Ważne 3

12

Play obniżył ceny wybranych smartfonów - tym razem na liście są modele: Microsoft, Samsung, Sony i HTC.

Play obniżył ceny wybranych smartfonów - tym razem na liście są modele: Microsoft, Samsung, Sony i HTC.



Obniżka cen dotyczy następujących modeli:


Zobacz: play - zmiana cen

Źródło tekstu: Play, wł

Tagi: play
Komentarze
Zaloguj się
31. ~Centurion
0

2015-07-23 15:04:28

No i po raz kolejny miałem rację! - W tamtym tygodniu 15 lipca) skończyły się jedne "Szalone dni" w Orange, a dziś już są następne: - Oferta Play ze sprzętem znowu nie ma żadnych szans! :-)Teraz wypadałoby, żeby klakierzy Play przeprosili, no ale nie spodziewam się po nich żeby byli choć trochę honorowi :-)

Odpowiedz

30. ~verlogg
0

2015-07-16 12:00:59

Cd co do uogolnien to dzis nie masz juz szalonych dni i nie jestes w stanie rzeczowo prowadzic dyskucsji dlatego podziekuje za uwage i zycze powodzenia w dalszym oskarzaniu piszacych tu wbrew twoim oczekiwaniom od klakierow akwizytorkow czy naganiaczy. Polecam zalozyc sobie jeszcze konto na telepolis bo szkoda takiego mistrza od cennikow i ofert zeby byl anonimkiem z opery..

Odpowiedz

29. ~verlogg
0

2015-07-16 11:51:01

28 chyba jestes nie powazny ze poswiece godzine na to zeby cos Ci udowadniac, kicham na to czy w play znajdziesz np flagowca lg g4 za 1 zl lub 1000 zl w odpowiadajacej Ci ofercie. Na dodatek dyskusja zToba to istny koszmar przez ciagle wycieczki osobiste, niestety przez to poziom jaki reprezentujesz soja buta i pewnoscia jest krotko mowiac smieszny.

Odpowiedz

28. ~Centurion
-2

2015-07-15 20:54:52

do nr 27. "niskiej jakości wypowiedzi" to masz u siebie akwizytorku. To ty jak mucha do... lgniesz do mało praktycznych cen z cennika (w dobie wszechobecnych promocji tylko frajerzy, albo kompletnie niezorientowani płacą ceny cennikowe ;-) i uogólnień "tanio" - "drogo". Ja przedstawiłem konkretne, praktyczne przykłady racjonalnego oraz korzystnego wyboru, a że są one niekorzystne dla twojego pracodawcy (Play) to już nie moja wina i także nie dziwię się, że udajesz, iż nie rozumiesz o czym piszę.Podaj konkretny i praktyczny przykład bardzo korzystnej oferty abonamentowej Play z popularnym smartfonem ze średniej lub z wyższej półki (takim jestem zainteresowany) to pogadamy, a jak nie masz nic do zaoferowania to spadaj do biura prasowego Play i powiedz im przy okazji, że to żałosne minusowanie każdego niekorzystnego dla Play wpisu na telepolis działa wręcz odwrotnie od zamierzeń i przynosi wstyd "fioletowym" klakierom i zniechęca do Play !!

Odpowiedz

27. ~
3

2015-07-15 20:16:17

25 chłopcze wyluzuj trochę bo sam robisz z siebie akwizytorka orange pelna gebe produkujacego nachalne i niskiej jakości wypowiedzi. Nie musisz mi tłumaczyć co mogę dostać w abonamencie Orange bo ja to doskonale wiem. Dyskusja dotyczy cen smartfonow i uogolniania że tam jest tylko drogo a gdzie indziej tylko bardzo tanio. Dość jasno wytłumaczenie?

Odpowiedz

26. ~Centurion
-2

2015-07-15 18:17:46

do nr 25. Chrzanisz jak opłacany naganiacz Play :-) Zapamiętaj sobie akwizytorku, że klienci kierują się własnym interesem i zyskiem,. a nie będą się modlić do cenników Play.Skoro w każdym miesiącu w roku pojawiają się chociaż raz szalone dni Orange to można uznać, że w praktyce niższe ceny w Orange są stale - PRZECIEŻ PODPISANIE NOWEJ UMOWY NA ABONAMENT Z TELEFONEM NIE WYKONUJEMY CODZIENNIE, TYLKO NAJCZĘŚCIEJ RAZ NA DWA LATA, WIĘC NIE MA POTRZEBY ŻEBY DOKŁADNIE W KAŻDYM DNIU W ROKU OBOWIĄZYWAŁY NIŻSZE CENY ! Za miesiąc lub dwa kończy nam się umowa to już wtedy szukamy nowych opcji, w tym czasie co najmniej raz pojawią się szalone dni Orange to wybieramy jakiś smartfon w atrakcyjnej cenie i składamy wniosek o przeniesienie numeru. Dodatkowo do czasu wypowiedzenia umowy u starego operatora Orange daje nam abonament za 0 zł. Jak można takich prostych spraw nie rozumieć? No chyba, że jest się naganiaczem konkurencji... ;-)Play przecież także wprowadza jakieś promocje czasowe - to wtedy mów klientom żeby nie korzystali z promocyjnych cen, tylko poczekali, aż te wrócą do wyższego, cennikowego poziomu, bo przecież cennik najważniejszy co nie? :-)

Odpowiedz

25. ~
2

2015-07-15 17:49:36

24 nie za bardzo rozumiesz o czym pisze. Po pierwsze to Orange nie ma stałych niskich cen na smartfony a takie pojawiaja się okazyjnie właśnie w szalonych dniach, i właśnie na to zwracam uwagę ponieważ niektórym komentującym wydaje się że Play ma drogo a Orange zawsze tanio. A tak nie jest cenniki nie kłamią wystarczy je dokładnie sprawdzić przed zakupem.

Odpowiedz

24. ~Centurion
-2

2015-07-15 16:27:20

do nr 22. Jak będziesz tak zdziwiał to przepłacisz o kilkaset zł za telefon z Play. Przecież to na co zwróciłeś uwagę w praktyce nie ma żadnego znaczenia - umowę na abonament podpisuje się mniej więcej co dwa lat, a szalone dni Orange, z bardzo dobrymi cenami na smartfony pojawiają często nawet co dwa tygodnie. Ponadto Orange daje ci abonament za 0 zł do czasu przeniesienia numeru z innej sieci - w praktyce np. na miesiąc, w którym obowiązuje cię jeszcze okres wypowiedzenia u obecnego operatora. W te wakacje na pewno będzie jeszcze jedna edycja szalonych cen Orange, gdzie można upolować flagowy smartfon w bardzo atrakcyjnej cenie - ja sam poluję na Galaxy S5 :-)Co do abonamentu to lepszy jest Smart Plan Open, gdzie za 59,98 zł dają Nielimitowane minuty, SMS-y, MMS-y do wszystkich sieci (w tym na stacjonarne), 5 GB na transfer danych, 400 minut w roamingu i parę innych gratisów oraz oczywiście wysoce dotowanego flagowca (np. LG G3 za 9 zł).Jeśli zaś chodzi o dostępność smartfonów w Orange to nie ma z tym takich problemów jak w Play, gdzie notorycznie objawiają się braki w ich sklepie internetowym.

Odpowiedz

23. ~
2

2015-07-15 13:51:42

7@ Kolejna osoba ktora lapie sie szalonych dni a jak wiadomo to jeszcze z dostepnoscia telefonow w tej promocji jest roznie. Po drugie sprawdz ceny w salonie Orange prawie 700 zl w abonmencie 89,98 zl.

Odpowiedz

22. ~
2

2015-07-15 13:47:06

16@ przede wszystkim to mieszasz zwykla oferte w play z szalonymi dniami w orange gdzie nizsza cena na Z3 compact obowiazuje do dzisiaj w smart planie multi 89,98 zl od jutra cena skoczy conajmniej do 500-600 zl.

Odpowiedz

21. ~Pawcio
-2

2015-07-15 11:52:53

Lepiej by obniżyli cenę pakietu 1 GB na 5 zł zamiast tych elektrośmieci...

Odpowiedz

20. ~f643
-2

2015-07-15 11:50:08

Moi mili, nawet gdy telefon jest brandowany, oddajemy go do za pośrednictwem salonu do serwisu z intencją wgrania przez serwis czystego systemu bez brandu operatora i tym sposobem mamy nowy telefon z "czystym systemem" bez tzw. "niepotrzebnych śmieci".

Odpowiedz

19. ~F643
1

2015-07-15 11:45:46

@3 z3compact

Odpowiedz

18. ~kalifar
-1

2015-07-15 11:42:40

przepraszam gdzie te obniżki bo nie widzę...

Odpowiedz

17. ~Centurion
-3

2015-07-15 11:21:31

do "Fresh Prince" (nr 8) - Mój szwagier wziął ostatnio z Orange LG G3 za 9 zł (w abo. 59,98 - pełny no-limit voice i SMS, 5 GB i 400 minut w roamingu UE) i żadnego SIM-locka, ani widocznego brandingu w telefonie nie ma - więc?

Odpowiedz