DAJ CYNK

Play obniża ceny iPhone'ów

17.04.2013

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 7375

Ważne 6

5

Od 18. kwietnia obowiązywać będzie nowy cennik telefonów komórkowych sieci Play, w którym obniżone zostały ceny iPhone'ów.

Od 18. kwietnia obowiązywać będzie nowy cennik telefonów komórkowych sieci Play, w którym obniżone zostały ceny iPhone'ów.

Sieć Play postanowiła obniżyć ceny iPhone'ów w obowiązujących promocjach. Z kolei na początek przyszłego tygodnia Marcin Gruszka, rzecznik prasowy sieci Play zapowiada "androidowe hity".

Zobacz: Cennik iPhone'ów w sieci Play

Źródło tekstu: Play

Tagi: play
Komentarze
Zaloguj się
27. ~
0

2013-04-18 08:50:37

@24, Niedługo łatwiej będzie wymienić, komu Playta nie wisi kasy :) Za roaming chyba tez przestali placic, bo od kilku dni występują bardzo duze problemy z roamingiem i to w miescie wojewódzkim. Normalnie porazka ta sieć. Mam nadzieję, ze to poprawią a jak nie, to za 4m-ce uciekam byle dalej od nich. Dno i 2metry mułu

Odpowiedz

26. ~Max
0

2013-04-18 08:40:50

@ sucker killah- masz rację. Olej frustratów, którzy nie potrafią się odnieść do sedna Twojej wypowiedzi

Odpowiedz

25. ~
0

2013-04-17 22:45:40

*playa

Odpowiedz

24. ~
0

2013-04-17 22:45:03

Słyszałem od znajomego z punktu płata, że siec wisi kasę niektórym producentom i część z nich wstrzymała dostawy do czasu uregulowania długów. Nie wiem, ile w tym prawdy...

Odpowiedz

23. ~gekon
0

2013-04-17 22:21:27

BYŁEM DZISIAJ W SALONIE pLAYA,na 100% ilości z cennika dostępnych było tylko 15% telefonów,reszta brak albo atrapy.Kiedy będą ? nie byli w stanie powiedzieć!

Odpowiedz

22. ~johnny
2

2013-04-17 19:30:59

play jak zwykle dużo szumu i zonk

Odpowiedz

21. ~śmieszne
0

2013-04-17 18:49:35

do ~7 nie wiem czemu porównujesz dwa RÓŻNE modele ipnone. 4 s jest bardziej zaawansowany niż 4 8 gb...

Odpowiedz

20. uzer
0

2013-04-17 18:31:34

17@ Dokładnie tak jest, w rzeczywistości gwarancja cen w T-Mobile dotyczy niewielkiej części cennika i na dodatek tańszych smartfonów. 15@ Pełna Formuła 4.0 (nielimitowana z internetem) z iPhonem zaczyna się od 149/154 zł. Tańsza oferta dedykowanej dla iPhone pozbawiona jest wspomnianych minut. Poza tym o jakiej promocji piszesz w przypadku T-Mobile.

Odpowiedz

18. moldovva
1

2013-04-17 18:26:57

CZy tylko ja mam wrażenie że wróciły ceny sprzed podwyżki ?

Odpowiedz

16. ~
3

2013-04-17 17:46:22

Dostępność - 2 szt. / miesiąc / kraj.

Odpowiedz

15. Zenefir
1

2013-04-17 17:44:36

@7 A teraz jeszcze porównaj te oferty. Dla ułatwienia, w Play przy tej ofercie nie masz żadnego pakietu minut a w T-mobile z tego co pamiętam jest 400minut. To byłoby jedno, drugie porównaj również ceny Iphone 5 16GB, otóż w play, przy przez Ciebie wymienionej ofercie kosztuje 1399zł, gdzie w T-mobile kosztuje 999zł przy również podanej przez Ciebie wartości oferty. I ta sama historia z pakietem minut. Zaznaczę, że pozostałe sieci mają ofertę mniej lub bardziej zbliżoną do T-mobile, niźli play, a ofertę taką jak play, czyli sam pakiet internetu bez minut z podobnymi cenami telefonów mają przy niższym abo.

Odpowiedz

14. ~
0

2013-04-17 15:49:04

Tmobile: abo 107zł, 24 msc, iphone 4 za 479zł - oferta dla przenoszących. taniej nie ma nigdzie

Odpowiedz

13. ~
3

2013-04-17 15:41:52

Też mi akcja z "androidowymi hitami" buuuhaha. Przez ostatnie tygodnie podwyższali ceny smartfonów, to będa mieć z czego opuszczać. ŁAŁ

Odpowiedz

12. ~
0

2013-04-17 15:30:27

@10 Tyle mam do powiedzenia dzieciaku, że piszesz z kompa i nie potrafisz korzystać ze słownika wbudowanego w przeglądarkę. A co do tematu się nie wypowiadam.... Raz, że nie potrzebuję wysokiego abonamentu z no limit do wszystkich (przepłacać za coś, czego się nie wykorzysta a rzadko która osoba prywatna wyklepie w miesiącu ponad 1000min) a dwa....brać wysoki abonament, po to by mieć Ajfonka :) Ceny mnie nie interesuję tych telefonów, bo na nowy mnie nie stać a dwa nie będę przepłacać by go mieć. Rozsądek a nie podniecanie się fonem. Jest wiele telefonów, które mają po dwa rdzenie, 1 GB ramu co w zupełności wystarcza do korzystania z neta mobilnego bez problemów.

Odpowiedz

10. ~sucker killah
1

2013-04-17 15:18:37

@7 - OK wszedłem dzieciaku, jakie to ma znaczenie? tylko tyle masz do powiedzenia? jakoś nie widzę merytorycznego odniesienia się do mojej wypowiedzi, coś nie tak w moim porównaniu ofert, słucham?

Odpowiedz