DAJ CYNK

Play: Nowe paczki roamingowe w UE

01.10.2014

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 9015

Ważne 9

4

Sieć Play przygotowała ofertę pakietów internetowych działających w całej Unii Europejskiej, dostępną dla ofert prepaid, Mix i abonamentowych.

Sieć Play przygotowała ofertę pakietów internetowych działających w całej Unii Europejskiej, dostępną dla ofert prepaid, Mix i abonamentowych.

Usługa jest ważna od momentu aktywacji przez kolejne 14 dni. Paczki są ważne w krajach UE, Islandii, Norwegii, Lichtensteinu (nie pokrywa się z cennikową strefą EURO. Z usługi wyłączona jest m.in. Szwajcaria).

Usługa Cena Ważność Aktywacja
Paczka Internet UE 25 MB 9 zł 14 dni *111*610*1#
Paczka Internet UE 100 MB 29 zł 14 dni *111*611*1#
Paczka Internet UE 300 MB 69 zł 14 dni *111*612*1#
Paczka Internet UE 500 MB 99 zł 14 dni *111*613*1#

Po wykorzystaniu paczki, transmisja danych jest zablokowana, z możliwością jej reaktywacji SMS-em o treści TAK na nr 8071. Stan konta można za pomocą prostego kodu: *575#.

Aktywować można dowolną liczbę paczek. Usługa jest dostępna dla wszystkich abonamentów (z wyłączeniem taryf M2M), ofert typu Mix i prepaid. W przypadku ofert Formuła Komfort dla Firm oraz Formuła Rodzina paczka powinna być aktywowana na umowie podporządkowanej (SIM Formuła Komfort dla Firm/SIM Formuła Rodzina).

Przy okazji Play obniżył też ceny pakietów minutowych:

Usługa Cena Ważność
Paczka Roaming 20 10 zł 14 dni
Paczka Roaming 40 15 zł 14 dni
Paczka Roaming 120 45 zł 14 dni


Usługa ważna jest przez 14 dni od uruchomienia. W przypadku posiadania przez klienta aktywnej usługi na połączenia odebrane w roamingu UE z paczki schodzą tylko minuty wychodzące.

Źródło tekstu: Play

Tagi: play roaming
Komentarze
Zaloguj się
38. ~psz
0

2014-10-03 16:46:16

@33. ~mirekb: Nie zmaleją. Obecne ceny będą obowiązywać trochę dłużej, aby 15.12.2015 opłaty roamingowe znikły całkowicie.

Odpowiedz

37. slawekt
0

2014-10-02 20:04:05

@35 I z tym się w 100% zgadzam. Play (tak jak i jego MVNO) mają po prostu zbyt wysokie ceny połączeń międzynarodowych. Brakuje jak widać wsparcia "centrali", takiej jak mają konkurenci. Plus z racji wcześniejszych kontraktów z Vodafone tak bardzo nie odstaje w tym segmencie.

Odpowiedz

36. ~dj
-1

2014-10-02 19:48:52

beznadzieja.... w T-Mobile za 9 zł mamy 30 miniut czyli taniej i 50% wiecej jak w tym Play. W abo na firmę za 99,99 zł netto mamy no limit połączeń międzynarodowych do UE, roamingowych w UE, wszystkie krajowe, oraz 3GB w UE !!! i co? Łyso???

Odpowiedz

35. ~
0

2014-10-01 17:37:38

Przydałyby się tanie pakiety rozmów międzynarodowych.

Odpowiedz

34. ~stz
0

2014-10-01 17:36:44

Musztarda po obiedzie jak skończyły się wakacje. Paczka minutowa pewno dotyczy połączeń zarówno przychodzących jak i wychodzących?

Odpowiedz

33. ~mirekb
0

2014-10-01 17:03:11

czyli staweczki za min wykonane/odebrane w ue oscyluja w okolicy 40gr-do przyjęcia.choć min powinny byc wymienne 1 min wychodząca to 2 przychodzące..ofrrta data masakryczna-zakladajac taktowanie 100kb to juz w ogóle-jak bylem w ue taniej wychodzilo co 1kb za 1,02zl za1MB niz w pakiecie na net.brawura..Dziwne ze włączaja to teraz kiedy studenci wrócili na studia ;-)pytanie-wiadomo jak zmaleją stawki roamingowe od 01.07.2015?

Odpowiedz

32. ~gosciu
0

2014-10-01 16:55:29

Prosze nie pisac o voipach jako alternatywy dla tradycyjnyc polaczen bedac za granica. Owszem mozna sie bawic ale nie o tochodzi. Telefon ma byc do dzwonienia a nie szukania wifi w celu wykonania polaczenia. Jestem w Play do konca roku przeszedlem za oferta odbieranego roaminugu UE za darmo. w chwili obecnej jesli nie pojawia sie nowe ofery przejde do T-mobile na plan XL tam jest bezplatny i nielimitowany roaming + odbierane + miedzynarodowe w UE i 3 GB netu na polske + 3 na UE

Odpowiedz

31. ~uther
0

2014-10-01 15:57:08

Ostatnio klientowi odpalałem pakiet 1gb -99netto, 2gb-199 netto. Orange, plany biznes.

Odpowiedz

30. tomunia
0

2014-10-01 15:27:23

szóste zdanie powinno brzmieć: Stan konta można SPRAWDZIĆ za pomocą prostego kodu: *575#.

Odpowiedz

29. ~krzysp
-1

2014-10-01 13:21:39

Świetne pakiety!:) Zwłaszcza najwyższy, gdzie cena za megabajt jest tak niska jak w Lebara Mobile - 19 groszy/MB :)

Odpowiedz

28. wiklef
1

2014-10-01 13:20:56

@19 - nie każdy ma voipa pod ręka będąc na mieście/z dala od komputera.

Odpowiedz

27. ~q2q2q2
-2

2014-10-01 12:30:26

paczki minutowe dla taryf prepaid nieaktywne - błędna inf. albo czegoś nie wiem

Odpowiedz

26. ~dha
-1

2014-10-01 12:03:20

Niech coś zrobią ze stawkami z Polski do UE. Bo aktualnie dzwoniąc z Play w Niemczech na dowolna sieć w Polsce płacę 79groszy, a w druga strone 2 złote. Coś tu jest nie halo- byłem w play od 2007 roku, Play LTE na KARTĘ na pewno zostawię do końca roku (mam nadzieję, że zostaiwią promocję ewentualnie pogorszą ją w stopniu dla mnie akceptowalnym- np. LTE jako pakiet ,a nie darmowy bonus) natomiast voice od przyszłego tygodnia będę miał w kluczu. Życie.@23Przecież taka stawka jest na ich stronie, więc do kogo masz pretensje?

Odpowiedz

25. ~
0

2014-10-01 11:45:56

poco to lepiej voipa do telefonu jakiegos zainstalowac i mamy rozmowy za 7 gr a odbieranie za free wifi zawsze sie gdzies znajdzie darmowe.

Odpowiedz

24. ~klimass
2

2014-10-01 11:31:29

Fajna oferta, szczegolnie ze po wyczerpaniu pakietu transmisja danych sie blokuje i nie ma dodatkowych kosztow. Do tego 14 dni - idealnie. Na pewno skorzystam.

Odpowiedz