DAJ CYNK

Play: Nowa oferta Internetu na kartę

26.07.2016

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 26286

Ważne 10

31

Sieć Play wprowadza nową ofertę Internetu mobilnego na kartę. Dostępne są 4 rodzaje starterów.

Sieć Play wprowadza nową ofertę Internetu mobilnego na kartę. Dostępne są 4 rodzaje starterów.

Za 9 zł dostaniemy 3 GB transferu na start, za 19 zł 30 GB na start (5 zł zostaje na koncie), a za 50 zł 25 GB transferu("starter roczny" - 3 GB na start i 2 GB co miesiąc przez 11 miesięcy). Oprócz tego w dystrybucji będą dostępne darmowe startery z Internetem na próbę.

Doładowania konta w następujący sposób zwiększają pakiet i ważność środków:

  • 10 zł - 3 GB / 7 dni,
  • 20 zł - 6 GB / 14 dni,
  • 30 zł - 9 GB / 30 dni,
  • 50 zł - 15 GB / 60 dni,
  • 75 zł - 30 GB / 90 dni,
  • 100 zł - 50 GB / 120 dni.

Klienci mogą aktywować następujące usługi dodatkowe:
  • Dzień bez limitu - 5 zł - kod *111*791*1#,
  • Tydzień bez limitu - 20 zł - kod *111*789*1#,
  • Miesiąc bez limitu - 49 zł - kod *111*792*1# (jednorazowy), *111*793*1# (cykliczny),
  • Noce bez limitu - 5 zł - kod *111*787*1 (jednorazowy), *111*788*1 (cykliczny),
  • 24 GB na rok (2 GB x 12 mies.) - 50 zł - kod *111*794*1#,
  • Non Stop 5 GB (dostępny przy pakietach bez limitu) - 5 zł - kod 111*795*1#.

Pakiety bez limitu działają zarówno w sieci LTE, jak i w 3G. Usługi działają z pełną prędkością przez do 100 GB transferu, a następnie prędkość jest ograniczana do 1 Mb/s.

Źródło tekstu: Play

Komentarze
Zaloguj się

2016-09-05 22:04:19

Jeśli ktoś wcześniej korzystał z poprzedniej oferty Play Internet na kartę, a szczególnie z usługi miesiąc bez limitu, to nowa oferta Play jest żałosną kpiną! Wcześniej mogliście w praktyce ściągnąć nawet 300-400GB danych bez żadnego lejka. A nawet jeśli go dostaliście, to i tak dało się żyć, bo 2Mb/s to szybkość przeciętnej Neostrady. W nowej ofercie regulamin MBL mówi o lejku 1Mb/s, zakładanym już po przekroczeniu 100GB. Na dodatek ten pakiet (żeby było śmieszniej) jest droższy - 49zł.I jeszcze coś. Nie wiem, czy zauważyliście, ale nie ma doładowania, które przedłużałoby ważność konta o 150 dni. Jest tylko 120dni przy doładowaniu za 100zł.

Odpowiedz

137. goral2099
0

2016-08-05 22:32:24

136: to widocznie mało widziałeś i mało "podróżujesz". :)

Odpowiedz

136. ~do 124
0

2016-08-05 22:28:55

Oczywiście, nigdy nie widziałem więcej niż 5 Mb/s w Play a trochę podróżuję. Orange ze swoim trochę jednak ograniczonymi częstotliwościami daje radę nawet wyciągnąć bez problemu 50-60 Mb/s. Różnica kolosalna, komfort też. Play ma na swojej sieci jeszcze sporo do zrobienia. Jak się nie obudzi, to zostanie naprawdę w d...

Odpowiedz

135. ~do 132
0

2016-08-05 22:23:00

U mnie w dwóch salonach było to samo. Bo nikt nie bierze... a dla mnie to jasne, że ktoś by wziął jakby były, ale liczy się przecież sprzedaż, choćby startera za 9 zł. Po za tym nie mam najlepszego zdania o internecie w Play. Działa bardzo wolno pomimo świetnego zasięgu, bezpośredniej widoczności anten itp. Jest po prostu przeciążony bo dobra i tania oferta. Najlepiej i optymalnie cenowo wypada mi Orange.

Odpowiedz

2016-08-01 13:36:38

Play - kartę zarejestrujecie w placówkach poczty polskiej.Od dziś, nie tylko w salonach Play i kioskach RUCHu, ale dodatkowo w placówkach Poczty Polskiej można będzie rejestrować nowe startery komórkowej sieci Play.- Startery „stare” jeszcze nie, ale pracujemy nad tym i jak zawsze dowieziemy tą opcję wkrótce. Oczywiście pracujemy nad kolejnymi kanałami, aby maksymalnie ułatwić Wam ten proces - dodaje Marcin Gruszka rzecznik Play.

Odpowiedz

133. ~Kila
0

2016-07-30 13:29:44

Oferta 24 GB na 12 nie ma lejka?

Odpowiedz

132. xander21
0

2016-07-29 22:50:10

Byłem dziś w salonie Play i pani powiedziała, że nie będzie internetu na próbe :( nie zamówi, bo nikt nie bierze. A ja chciałem na nim bonus uruchomić i sprawdzić neta za free.

Odpowiedz

131. ~Policzyłem
0

2016-07-28 21:46:25

Zakładając że całe 30 dni by się korzystało z "lejkiem" daje do 316 GB, a łącznie 416 GB za 49 zł, wychodzi ponad 8 GB za 1 zł. Jak to może się nie opłacać?

Odpowiedz

130. SYBERIUS
0

2016-07-28 20:12:35

Po przeniesieniu na nowa taryfę tracicie: 1 wszystkie promocyjne gigabajty 2 roczna waznosc konta z bonusu za rejstracje Przeniesiona zostaje tylko kwota z konta głównego. Wazność konta to 14 dni na wychodzace.Po doładowaniu za kwote 50 zł nie dostałem bonusu GB. Zgłosiłem to.Konsultantka mi wmawiała, że zaraz po przeniesieniu numeru doładowałem konto - co było nieprawdą. Wkurzyło mnie tylko skasowanie 31 GB, które miałem na koncie.Raczej si ę nie przenoście, chyba, że wykorzystacie wszystkie dostepne GB.Swoją drogą GB powinny być przeniesione do nowej taryfy - przynajmniej tak mi si e wydawało, gdy czytałem regulamin.Również miałem dodawane praea rok na starej taryfie 500 MB co miesiąć - to również skasowali.

Odpowiedz

129. ~pabloki
-2

2016-07-28 14:18:45

sylwek po co to wklejasz . regulaminy są dostępne wszystkie na kokurencyjnym golu. widocznie telepele uznał że nie są one konieczne.

Odpowiedz

128. ~
-1

2016-07-28 14:18:36

Można by powiedzieć że RBM lepsze (mam i sobie chwalę) ale ci którzy nie wiedzą o RBM lub nie chce im się bawić w pilnowanie uruchamiania usługi co 30 dni i/lub doładowań pewnie wybiorą tę lub inną ofertę.

Odpowiedz

2016-07-28 14:04:38

regulamin doładowań >>

Odpowiedz

2016-07-28 13:45:11

zmiana na 50 zł regulamin.

Odpowiedz

2016-07-28 13:14:58

regulamin dla chętnych na przejście na nową ofertę >>

Odpowiedz

124. ~nmn
-1

2016-07-28 10:59:23

122 ale jakość wzrosła ;-)

Odpowiedz