DAJ CYNK

Play Now udostępnia kanał Eleven Sports 4

15.03.2018

Dodane przez: msnet

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 30

Ważne 2

2

Od 15 marca kanał Eleven Sports 4 dostępny dla wszystkich abonentów telewizji Play Now.



Od 15 marca kanał Eleven Sports 4 dostępny dla wszystkich abonentów telewizji Play Now.

Wszyscy abonenci PLAY, którzy w swojej ofercie mają dostęp do telewizji Play Now otrzymali dostęp do nowego kanału Eleven Sports 4. Wszedł on w skład pakietów Mini oraz Podstawowego, dzięki czemu będzie go można oglądać bez dodatkowych opłat.

Pakiet Podstawowy wciąż oferuje za darmo kanał Eleven Sports 3, natomiast w dodatkowo płatnym pakiecie Sport dostępne są Eleven Sports 1 oraz Eleven Sports 2.

W najbliższych dniach widzowie kanału Eleven Sports 4 będą mogli oglądać między innymi:

  • HSV - Hertha Berlin w sobotę od 15:25,
  • Crotone - AS ROMA w niedzielę od 14:55,
  • Lazio - Bologna w niedzielę od 20:40.

Więcej informacji o ofercie Play Now można znaleźć na stronie tv.play.pl.

Źródło tekstu: Play

Komentarze
Zaloguj się
14. ~
0

2018-03-15 21:09:21

A jaką telewizję polecacie?

Odpowiedz

13. ~
0

2018-03-15 20:05:34

Jakie są kanały "na stałe" w pakiecie podstawowym a jakie "testowo" ?

Odpowiedz

12. ~Michal
0

2018-03-15 16:26:26

11 normalnie, widzisz tylko boisko

Odpowiedz

11. ~
-2

2018-03-15 14:06:28

A jak to dziala na 1,5Mbit/s?

Odpowiedz

10. iphoneski
0

2018-03-15 14:05:46

Jeszcze takie info, kanał jest także dostępny np w aplikacji eleven, do tej pory był tylko dla abonentów nc+

Odpowiedz

9. ~frasag
-1

2018-03-15 13:59:02

Mój operator kablowy ma w nibypromocji pakiety- ale wszędzie ten Eleven albo Sport Na Ostro. Podziękowałem, bo czasy kibicowania mam już za sobą i chcę płacić tylko za te oglądane.

Odpowiedz

8. ~
-1

2018-03-15 13:56:38

Wystarczy zobaczyć film Icarus i odechce się oglądania tego sportowego towarzystwa.

Odpowiedz

7. mlody_pelikan
0

2018-03-15 13:54:10

"Tak, ale zamierzam zacząć" hahahahahaha, a po polsku? :DWłaśnie się zastanawiałem co to jest ten eleven 4 bo chyba nigdy go nie oglądałem a po zalogowaniu jednak go mam tylko chyba nigdy go nie oglądałem. Patrząc na mecze które tam lecą na żywo w weekend to wcale się nie dziwie że go nigdy nie oglądałem :D

Odpowiedz

0

2018-03-15 13:49:41

Ciekawe czy to tak już na zawsze czy na jakiś czas, a potem będzie w pakiecie sport.

Odpowiedz

5. LuiN
0

2018-03-15 13:43:06

3, ABP, 4, Mila89 - za chwilę odświeży się. Marian trochę roztargniony jest, bo w międzyczasie powstaje relacja z konferencji Orange nt. wprowadzenia 5G.

Odpowiedz

4. Mila89
0

2018-03-15 13:31:31

@3 powinno być jeszcze Tak- w ogóle oraz Nie-codziennie :D

Odpowiedz

3. ABP
0

2018-03-15 13:29:02

W ankiecie bardzo podoba mi się opcja "Tak, ale zamierzam zacząć". Przypomniała mi Monty Pythona. Uwielbiam ten rodzaj humoru, więc ją wybrałem.

Odpowiedz

2. ~dragonite
0

2018-03-15 13:27:48

Brawo, tak trzymać :)

Odpowiedz