DAJ CYNK

Play: Niższa cena Play Online 4G LTE 18 GB

27.03.2014

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 10015

Ważne 5

3

W standardowej ofercie Play Online 4G LTE 18 GB spadła cena abonamentu z 59,99 zł do 49,99 zł.

W standardowej ofercie Play Online 4G LTE 18 GB spadła cena abonamentu z 59,99 zł do 49,99 zł.

W ramach Promocji Klient otrzymuje:

  • 10 zł rabatu na abonament każdego miesiąca,
  • 20 GB pakietu danych (Abonenci 2 GB więcej),
  • LTE bez limitu przez 6 miesięcy,
  • Nocny Transfer za 0 zł.

Promocja obowiązuje przy zamówieniu przez eshop i jest ograniczona czasowo. Wraz z kartą SIM klient otrzymuje w promocyjnej cenie kieszonkowy router:

Źródło tekstu: Play

Tagi: LTE play
Komentarze
Zaloguj się
72. PiotrM
0

2014-03-29 02:41:26

news jest tak napisany: "20 GB pakietu danych (Abonenci 2 GB więcej)," jakby abonenci mieli 22GB, A to nieabonenci mają 18.

Odpowiedz

71. ~
0

2014-03-29 02:20:27

20 zł za taki pakiet byłbym skłonny zapłacić, ani złotówki więcej.

Odpowiedz

70. ~qazimodo
0

2014-03-28 11:39:43

http://www.speedtest.net/my-result/34014281815km od nadajnika

Odpowiedz

69. tylrog
0

2014-03-28 11:29:55

A oto moja zawrotna prędkość na aero2:http://www.speedtest.net/my-result/3401409711Ciekawe że mi to w zupełności wystarcza. Internet wykorzystuję do czytania tekstów, bez żadnych filmów itd. Oby darmowy internet od Aero2 trwał wiecznie.

Odpowiedz

68. ~Punk
0

2014-03-28 11:00:16

Takie wyniki są z radiówkihttp://www.speedtest.net/my-result/3401366990

Odpowiedz

67. ~Punk
0

2014-03-28 10:39:07

Dzisiejszy test Orange Free Na kartęhttp://www.speedtest.net/my-result/3401331984

Odpowiedz

66. ~bob
0

2014-03-28 03:53:28

...fackt - po przejściach z TM i O pamiętam że byłem rozwalony jak analizując zapisy regulaminów zwróciłem uwagę że w P4 po zakończeniu okresu minimalnego umowy, gdy ta przechodzi w umowę na czas nieokreślony wszystkie posiadane rabaty są u3mywane....! niby taki mały szczegół - ale jednak nikt tego nie ma... to pokazuje priorytety i intencje w kontaktach z klientem- inne spostrzeżenie.... w pracy normą jest wykorzystywane netu z powietrza - jest sposób na bezdotykowe rozpoznanie ludzi z netem z O: po zapuszczonym w tle zapętlonym pingu.... żeby im sesji nie rwało... tja...

Odpowiedz

65. ~piokuk
0

2014-03-28 01:02:15

re ~gościuuuuu - guzik prawda - w Orange po okresie promocyjnym następuje wyłączenie wszystkich rabatów.

Odpowiedz

64. ~Punk
0

2014-03-28 00:52:31

Ostatnio patrząc na moje zużycie transferu to jeśli operator dałby mi ok 40 - 60 GB za ok 30 zł do max 40 zł brałbym taki limit i najlepiej z Plus`a bo u mnie Plus wyciąga ok 15 Mb/s gdzie taki Play w 3G ma max 2 Mb/s.T - Mobile i Orange jeszcze nie testowałem, ale Orange powinno też nieźle hulać po ostatniej modernizacji swoich stacji bo widać to po zasięgu że się poprawił po modernizacji.To czekam teraz na dobrą ofertę od opów, a puki co zostaję przy stałym necie radiowym bo nie ma limitów.

Odpowiedz

63. ~
0

2014-03-27 23:00:48

jak można porównywać net mobilny do kabla? Przecież to głupota. W kablówce za 50zł można mieć pakiet tv cyfrowa+net min. 30Mb+telefon stacjonarny.Nigdy nie zamienię tego na mobilny net. Korzystam z mobilnego na działce, na wakacjach i w terenie jak jestem a w domu żona, dzieci korzystająz kablowego. Jak ktoś jest samotny i pracuje w delegacji, to może i nie ma sensu utrzymywanie kablówki. Dla mnie to wygoda a cena niewysoka.Jak net mobilny to absolutnie nie Play, bo ich beznadziejny zasięg wyklucza możliwość korzystania w terenie.

Odpowiedz

62. ~gościuuuuu
0

2014-03-27 20:45:37

~60 "tu szalę na korzyść Play przechyla stałość warunków po umowie aż sam nie przedłużysz " stary ale tak jest w każdej sieci, jak skończy się umowa i nic z tym nie zrobisz to przechodzi na czas nieokreślony

Odpowiedz

0

2014-03-27 19:28:41

Przypadkiem pierwszymi użytkownikami internetu mobilnego niebyli biznesmeni ? Później trafiło to pod strzechy. Każdy dobiera co mu najlepiej pasuje. Napisałem że zasięg 3G ma 99% ludności. Sporej grupie to wystarczy.

Odpowiedz

60. ~
-1

2014-03-27 18:56:50

59,ja miałem Plus net mobilny i w porównaniu z Play szału nie ma,jak na sieć z dłuższym stażem spodziewałbym się czegoś więcej niż tylko wolnego 3G i LTE czasem jak złapie,tu szalę na korzyść Play przechyla stałość warunków po umowie aż sam nie przedłużysz bo wtedy nie trzeba się zajmować biurokracją i można robić coś innego

Odpowiedz

59. iperyt
0

2014-03-27 18:27:00

@47 Odnośnie rozbudowy sieci P4 zdania są podzielone i faktycznie nie ma zaklęcia którym bym udowodnił przekonująco na piśmie że P4 ma gorszą sieć od grupy ZSŻ. Pracuję w taki sposób że dużo korzystam z mobilnego internetu i spotykam dużo osób o podobnych charakterze pracy.Przeważnie w czasie jakiś tam luźnych rozmów schodzi się gdzieś tam w Polsce na temat/''/'' jak Ci chodzi internet?/''/''...prawidłowość jest taka że jak komuś kto wcześniej nie miał kontaktu z Plusowym zapuszczę Speedtesta to jest pod wrażeniem.Wiem że sam speed to nie wszystko i te wszystkie marketingowe 150 mb/s są niewiele warte bo osobiście nie wyciągnąłem więcej niż 80 mb/s, a realnie średnio 45D/30U ale działa stabilnie bez problemów.

Odpowiedz

58. ~gościuuuuu
0

2014-03-27 18:08:48

no cóż nie słyszałem żeby Plus miał necik z kabla i bez limitu ale jak masz jakieś info to podaj linka żebym zobaczył czy nie przebiją mojej kablówki ;))

Odpowiedz