DAJ CYNK

Play: Nielimitowany Internet i darmowy roaming w nowych Formułach

06.05.2015

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 54779

Ważne 19

41

Sieć Play zaprezentowała Nową Formułę Unlimited i Nową Formułę Smartfon Unlimited z nielimitowanym Internetem. W najwyższych abonamentach zastosowano ciekawy mechanizm rozliczania opłat roamingowych.

Sieć Play zaprezentowała Nową Formułę Unlimited i Nową Formułę Smartfon Unlimited z nielimitowanym Internetem. W najwyższych abonamentach zastosowano ciekawy mechanizm rozliczania opłat roamingowych.

Nowe taryfy to 5 planów dostępnych w wariancie zarówno z telefonem, jak i tylko SIM. Przy nowych aktywacjach opłata aktywacyjna wynosi 49,99 zł, a do kwot abonamentów należy doliczyć 5,99 zł w przypadku braku zgody na elektroniczną fakturę i kolejne 5,99 zł za brak zgód marketingowych.

Nielimitowany roaming w UE (rozmowy i wiadomości SMS/MMS w obu kierunkach) to pakiet dni przyznawany na cały okres trwania umowy oraz przyznana również na cały kontrakt paczka danych. Skorzystanie z usług w roamingu danego dnia uszczupla o jeden dzień przyznany przez sieć pakiet.

Oprócz nielimitowanego roamingu w UE istotną nowością jest usługa Nielimitowane GB. W najwyższym z abonamentów jest ona aktywna bez dodatkowych opłat, a w tańszych taryfach przez 6 mies. kosztuje 0 zł, a potem miesięczna opłata za nią wynosi 29,99 zł.

W ramach usługi Nielimitowane GB klient może bez limitów korzystać z Internetu w telefonie, jednak po 10 GB transferu prędkość połączenia spadnie do 1 Mb/s (bez dodatkowych opłat).

 

Nowa Formuła Unlimited

Nowa Formuła Smartfon Unlimited

Z telefonem
24 mies.

29,99 zł

49,99 zł

59,99 zł

69,99 zł

99,99 zł

Bez telefonu
24 mies.

9,99 zł

29,99 zł

39,99 zł

49,99 zł

69,99 zł

Internet w smartfonie

Nielimitowane GB przez 6 miesięcy za 0 zł, potem 29,99 zł

Nielimitowane GB

250 MB

500 MB

2 GB

5 GB

Rozmowy i wiadomości w Play

Bez limitu

Minuty na komórki innych sieci

100 minut, 1 mies. 0 zł, potem 10 zł/mies.

Bez limitu

Nielimitowane SMS/MMS do wszystkich

przez 1 mies., potem 10 zł/mies.

Tak

Nielimitowane połączenia na stacjonarne

Nie

1 mies., potem 10 zł/mies.

Tak

Nielimitowany Roaming w UE (rozmowy i wiadomości SMS/MMS w obu kierunkach) + paczka danych

nie

30 dni + 500 MB
(umowa 24 mies.)

60 dni + 1 GB
(umowa 24 mies.)

15 dni + 250 MB
(umowa 12 mies.)

30 dni + 500 MB
(umowa 12 mies.)



Umowy bez telefonu dostępne są też w opcji na 12 miesięcy. Należy wtedy doliczyć co miesiąc 5,99 zł do ceny abonamentu na 24 miesiące bez telefonu.

Dodatkowo klienci mogą podwoić swój podstawowy pakiet Internetowy za 10 zł miesięcznie lub dokupić paczkę 2 GB za 20 zł. Dla osób często podróżujących dostępne są też pakiety danych w roamingu (UE):
  • 25 MB - 9 zł,
  • 100 MB - 29 zł,
  • 300 MB - 69 zł,
  • 500 MB - 99 zł.


Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się
225. ~Robert
0

2016-01-12 01:23:38

Play to oszuści

Odpowiedz

224. Sig
-2

2015-06-07 11:03:39

@207 - 60 groszy za wpis odebrane? Ludzie, ja nei rozumiem jak można tak zmyślać "Plus i Play mają bardzo podobne zasięgi LTE, z korzyścią dla Play" :-). Oczywiście, że na pewno są lokalizacje gdzie Play działa lepiej, ale tu naprawdę trzeba być ślepym, lub wyrobnikiem Agencji PR, aby nie zobaczyć jak znacznie większy terytorialnie zasięg LTE ma Plus... Otwórz sobie chociażby orientacyjne maypy operatorów, to zobaczysz w jak wielkich dziurach LTE Plus/Cyfrowego Polsatu jest. Komentarz ena tym portalu mnie czasem załamują...Co do oferty Play to tylko SIM za 50 zł wygląda ciekawie oczywiście, szczególnie, że nie wiadomo do kiedy będzie trwała promocja Red Bulla. Swój modem LTE można mieć już za ok. 150 zł.

Odpowiedz

-1

2015-05-13 10:30:32

Polak jest przekorny i nie wierzy w to co się pisze, lepiej samemu sprawdzić zasięg.

Odpowiedz

222. ~lexset11
2

2015-05-12 21:19:47

Z tym zasięgiem Play nie ma tragedii,jechałem przez Polskę to tylko 2 razy przelaczylo mi się na t mobile a tak to na macierzystym zasięgu Play działałem.wiec widac jak na forum ludzie starają się niszczyć marke klamstwami

Odpowiedz

221. ~Andżej z Sosnowca
1

2015-05-11 09:23:20

w innych sieciach jest tak samo jak gdzieś za miasto się wyjedzie ;)

Odpowiedz

220. ~dav
-2

2015-05-11 09:10:26

hehe jak słyszę że ktoś ma internet mobilny w Play to się śmieję mu prosto w twarz. Nawet nawigacji czy Yanosika na tym nie da sie używać, bo jak tylko wyjedziesz z miasta to nie ma zasięgu...

Odpowiedz

219. ~Andżej z Sosnowca
2

2015-05-11 08:46:07

10 gb w telefonie , takiej oferty jeszcze nie było

Odpowiedz

218. ~xkx
0

2015-05-10 16:43:09

Tylko po co mam płacić w opcji bez telefonu za nolimit wraz ze stacjonarnymi + 5GB neta za 49,99 zł w umowie na 24 miesiące lub 55,98 zł na 12 m-cy skoro praktycznie to samo jest w VM za 29,99?. Co prawda jest trochę mniej internetu ale mogę skorzystać z opcji gdzie dają mi nie 5 GB a 10 GM i to także za mniejsze pieniądze (49 zł) - warunek jedyny - przeniesienie numeru. I nie trzeba podpisywać lojalki na te 12 czy 24 m-cy. Co innego gdy biorę w umowie telefon na raty- bo do tego to się sprowadza. Choć czy zysk na cenie jest opłacalny? Czyli czy się opłaca przysłowiowa skórka za wyprawkę?

Odpowiedz

217. piotrzet
-2

2015-05-10 14:50:04

216. Myslałem że to jasne skoro dyskusja jest o mobilnym

Odpowiedz

216. ~-
1

2015-05-10 11:45:23

w telefonie internet działa wszędzie, mowa o ofercie głosowej.

Odpowiedz

215. piotrzet
-2

2015-05-10 09:39:23

212. Tyko w play możesz korzystać z neta na macierzystym zasięgu który jest dużo mniejszy od Orange czy T-Mobile

Odpowiedz

214. ~uważny
1

2015-05-10 09:25:56

Hm ;) sprawdźcie ofertę Red Bull Mobile... Za 39 zł miesięcznie nielimitowane rozmowy do wszystkich sieci, SMS/MMS do wszystkich i do tego 2GB Internetu. Lepszej oferty chyba nie ma. Na kartę jest też spoko w Play Formuła SMS, za 7 zł miesięcznie są nielimitowane SMSy do wszystkich sieci i nielimitowane połączenia do Play + 100 MB Internetu. Co do Internetu za 29,99 jest 30 GB + Noce bez limitu + 6 mcy NOLIMIT LTE w ofercie abonamentowej Play. 1 GB za 1 zł. Fajne są obecnie możliwości i promocje.

Odpowiedz

213. ~Opservator
1

2015-05-10 09:16:23

Po co kombinować w VM jestem od miesiąca przeniosłem się z nju jestem zadowolony no limit + 2GB bez żadnych kombinacji jak ktoś ma dużo znajomych w play ma za darmo do play +100 minut reszta to samo, za 19 zł moim zdaniem to najlepsza oferta na rynku .

Odpowiedz

212. ~
1

2015-05-10 09:13:24

@210,211Play pod koniec 2014 roku miał prawie 5 tys. nadajników. Ja za to w Play mam 14 Mb/s w HSPA+DC, a w Orange w tej samej technologii 4Mb/s. LTE: Play - 40Mb/s, NetWorkS! - 15Mb/s. Z tym, że w Play mogę mieć nolimit (około 200GB) za 45zł/mies, a w O/TM - kilkanaście GB za większą cenę.

Odpowiedz

211. ~anty ciekawy
-2

2015-05-10 06:30:00

Orange i TM maja 10tys nadajników a ile swoich nadajników ma Play? 3tys.? No ale slepi fanatycy uwierzą we wszystko. W hspa+ dc Orange mam 20Mb a lte Play 2Mb.Skończ trollowac ciekawy bo tutaj każdy juz cie rozpoznaje. Tutaj masz opinie trolla i tego nie zmienisz pisząc incognito. Śmierdzisz z daleka i ten twój styl pisowni godny trzecioklasisty. Ile masz lat, stawiam na max 12.

Odpowiedz