DAJ CYNK

Play: Lumia 625 i Swift F5 smartfonami kampanii 4G LTE

10.09.2013

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 7133

Ważne 3

1

Sieć Play wprowadziła do oferty nowe, średniopółkowe smartfony wykorzystujące możliwości sieci 4G LTE.

Sieć Play wprowadziła do oferty nowe, średniopółkowe smartfony wykorzystujące możliwości sieci 4G LTE.



Zarówno Nokia Lumia 625, jak i LG Swift F5 dostępne są w cenie 1 zł w abonamentach w cenie od 89,99 zł. Oba telefony poza promocją (w ofercie na kartę sieci Play lub Red Bull Mobile) wycenione zostały na 999 zł. Urządzenia zgodne są z budowaną właśnie przez Play siecią 4G LTE.

Zobacz: zmiany w cenniku telefonów sieci Play

Źródło tekstu: Play

Tagi: play
Komentarze
Zaloguj się
32. ~olej
0

2013-09-30 21:36:20

Telefon duży-nie da się swobodnie obsługiwać jedną ręką- ledwo mieści się w kieszeni spodni.Pomimo słabej rozdzielczości wyświetlacz bardzo czytelny i nie widać jakichś pikseli itp-jak dla mnie bardzo dobry,do internetu w sam raz. Ogólnie telefon robi bardzo dobre wrażenie,jest duży i smukły.W ręku jest trochę niestabilny,brakuje gumowanej obudowy(ślizga się).bateria ok. jak nie będę się ciągle bawił,to myślę że 3-4 dni wytrzyma.Aparat tylko dobry.Wcześniej miałem telefon z androidem i chciałem coś nowego wypróbować........miłe zaskoczenie-system bardzo stabilny,nie zacina się,wszystko chodzi płynnie i poprawnie-przez tydzień zero problemów z czymkolwiek:)Aplikacji jest sporo,ale na andka jest więcej i dużo więcej.Mimo wszystko telefon da się skonfigurować pod własne potrzeby.Darmowa,bardzo fajna nawigacja-wybierasz sobie które chcesz państwa-do navi wyświetlacz extra:)Parametry nie powalają,ale ważne że wszystko śmiga jak nalezy-myślę,że fonik da mi wiele radości-jak na razie jestem bardzo zadowolony z windowsa i z telefonu.

Odpowiedz

31. ~Samhain
0

2013-09-14 10:01:04

LTE startuje powoli i na poczatku tylko w dużych miastach. W Warszawie od 11 listopada rusza.

Odpowiedz

30. ~Zenek
0

2013-09-11 23:42:18

Oj kuszą przejściem z karty na abo 69,99 dla.... Nokii 625

Odpowiedz

29. ~Zocha
0

2013-09-11 18:30:30

Za 69,99 mam nowy telefon, rozmowy bez ograniczenia i 2GB neta w LTE , nawet jeśli u mnie to LTE nie pójdzie to i tak rewelacja!!! Jestem po rozmowie z konsultantem i chyba wezmę, oferta naprawdę zacna:)

Odpowiedz

28. ~tata
0

2013-09-11 17:49:40

Play prezy muskuly ale na dolnej czesci plecow.

Odpowiedz

27. ~
0

2013-09-11 14:58:35

#21: słoneczny proszę Cię - tylko nie porównuj Skody do VW czy Audi bo to kompletny szajs. Mam "przyjemność" jeździć Octavią II z 2009 roku to wiem coś o tym. Silnik 1.9 TDI 106KM na pompowtryskach to totalne dno. Zaczyna jechać dopiero od 2500 obrotów. To już jedynka ze zwykłą pompą wtryskową była o niebo lepsza jeśli chodzi o elastyczność. Na gwarancji psuło się prawie wszystko. Od pompy klimy zaczynając na zamkach w drzwiach i niemożliwości ich otwarcia kończąc a teraz po 4 latach w ASO Skody wycinają lewy próg bo w oryginalnym wygniła dziura. To właśnie jest Skoda. Co do playowego LTE to trudno się było spodziewać czegoś lepszego. Przecież limity prędkości już od lat obowiązują na HSPA i P4 niewiele robi aby to zmienić więc jak mogłoby być lepiej w przypadku takiej protezy LTE? Oby tylko te 15Mb/s w ogóle było osiągalne. Jeśli tak będzie to i tak będzie to duży sukces. Gorzej jak się to wszystko skończy na deklarowanej prędkości HSPA czyli 7Mb/s. Co gorsza zauważyłem, że w tę sama nutę zaczyna uderzać również do tej pory szanowany Centertel. Przecież ten ostatni wyskok Jabczyńskiego z LTE był kopią zachowania Pana Gruszki z Play. Czyli marketing i gra pod publiczke ponad wszystko a konkretne działania może kiedyś. W ten sposób te sieci daleko nie zajadą, bo ludzie stają się coraz mądrzejsi i coraz lepiej orientują się w nowych technologiach. Dlatego właśnie cenię sobie Plusa, który bez zbędnego rozgłosu robi swoje i buduje coś, co rzeczywiście jest HSPA+ czy LTE a nie jest tym tylko z nazwy.

Odpowiedz

26. ~kali
0

2013-09-11 12:06:12

LTE ma być uruchomione w 13 miastach do końca roku, prędkość max to 15Mb/s i maksymalnie można pobrać 200GB miesięcznie

Odpowiedz

25. ~xxxxx
0

2013-09-11 08:18:18

A swoja droga przyjdzie do mnie klient i probuje mnie zagiac.Naczyta sie o jednym modelu,zapamieta wszystko i przychodzi i dziwi sie ze konsultant nie wie ze taki telefon ma taka baterie,a on wie.Tylko konsultant musi wiedziec 10000 innuch rzeczy,a. przeciez mozna miec jakies chwilowe zapomnienie.Zawsze wtedy wchodze na tematy cpu,gpu wydajnosci i gosc lezy i kwiczy i juz nie jest taki madry.

Odpowiedz

24. ~xxxx
0

2013-09-11 08:12:41

Tak moze 5000 tys zarabiaja na infolinii.Idz sie zatrudnij to zobaczysz-tam ciagle przyjmuja

Odpowiedz

23. ~
0

2013-09-10 23:54:48

Do słonecznego Ile jest salonów-punktów PLAY w Polsce (ok 1000), a w W-wie????

Odpowiedz

22. ~....
0

2013-09-10 23:14:48

Do m76, z tym 1500 to troche przesadziles, w przecietnych salonach Play w warszawie zarabia sie okolo 2500zl

Odpowiedz

0

2013-09-10 23:12:22

Taki szczegół, że akurat skoda ma bardzo dobry stosunek ceny do jakości. I moim zdaniem, ten kto nie ma zadartego nosa i przerośniętego ego, będzie ze skody zadowolony. Blachy schodzą z tej samej taśmy montażowej, tylko na końcu znaczek inny przykręcają. :) A ostatnie VW wcale nie cieszą się super renomą. Komentarz może każdy napisać, więc prawda o której pisze @16, to pewnie półprawda, albo *** prawda. Wątpię, aby konsultanci wychylali się z takimi opiniami, skoro wiedzą, że są nagrywani i na tej podstawie oceniani i wynagradzani.

Odpowiedz

20. ~m76
0

2013-09-10 22:41:59

@16 a czego oczekiwales od sprzedawcy/konsultanta pracujacego za 1500zl ?? Jak idziesz do salonu skody to tez pierd!@$% ze to taki audi VW w innej obudowie...

Odpowiedz

19. ~Red
0

2013-09-10 22:32:03

4G LTE będzie przecięte do 15 Mbps pobiernie i 2 Mbps wysyłanie :) Ot takie 4G LTE w Play.

Odpowiedz

18. ~
0

2013-09-10 21:51:38

Zaraz zaraz jeszcze 2 miesiace do uruchomienia LTE w Play.

Odpowiedz