DAJ CYNK

Play - koniec pakietu 10 GB za 10 zł. Co w zamian?

20.01.2016

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 34777

Ważne 24

12

Nadszedł, wielokrotnie przesuwany, koniec pakietu 10 GB za 10 zł w ofertach Play na kartę. W zamian dostępne są nowe pakiety danych.

Nadszedł, wielokrotnie przesuwany, koniec pakietu 10 GB za 10 zł w ofertach Play na kartę. W zamian dostępne są nowe pakiety danych.

Nowe pakiety zawierają podwojoną ilość danych w stosunku do już istniejących. Dodatkowo przy każdej ponownej aktywacji danego pakietu, jego ilość będzie zwiększana. Pakiety są bez lejka i można je uruchomić w ofertach RedBull Mobile na kartę. Kody na ich uruchomienie pozostają bez zmian.

Pakiety w wersji cyklicznej prezentują się następująco:

Było Jest Drugie i kolejne odnowienie pakietu Wersja cykliczna Wersja jednorazowa
300 MB za 5 zł 600 MB za 5 zł 700 MB za 5 zł *111*541*1# *111*531*1#
1 GB za 9 zł 2 GB za 9 zł 3 GB za 9 zł *111*542*1# *111*532*1#
3 GB za 20 zł 6 GB za 20 zł 7 GB za 20 zł *111*543*1# *111*533*1#


Dodatkowo uruchomiony zostaje pakiet 600 MB na 7 dni. Jest to pakiet przeznaczony na próbę dla użytkowników chcących korzystać z Internetu na kartę. Aktywacja jest całkowicie darmowa, a po 7 dniach każda kolejna jego aktywacja kosztuje 5 zł. Pakiet jest ważny przez 30 dni.

Pakiet 10 GB za 10 zł można uruchomić dzisiaj do ok. godziny 23. Później następuje codzienne przeskoczenie systemów operatora na kolejną dobę, po czym pakiet przestanie być aktywny. Uruchomione dziś pakiety będą ważne przez 30 dni.

Źródło tekstu: wł

Tagi: play
Komentarze
Zaloguj się
142. xander21
0

2016-01-31 21:48:37

@141 Podaj mi alternatywy dla pakietów Playa 2GB za 9zł w ofertach na kartę. Nikt nie ma tak tanich pakietów. Wszędzie jest jeszcze 1GB za 10zł.

Odpowiedz

141. ~Ja
0

2016-01-30 17:47:44

Niema się czym przejmować są inni byłem klientem play od początku istnienia sieci ale to jest mój ostatni miesiąc lepiej dołożyć parę złotych mieć bez limitu rozmowy plus wiecej tego internetu pakiet 2g za 9 złotych to jakaś kpina co to jest 2g 6g za 20 zgłupieli całkiem niech szukają sobie naiwnego frajera w playu szału już niema

Odpowiedz

140. ~oj
0

2016-01-30 11:13:32

Ciekawe, czy mając aktywny pakiet 10GB za 10zł i wykupując nowy pakiet (jednorazowy) np: za 9zl to ilość MB z obu pakietów się zsumuje przedłużając ważność konta?.

Odpowiedz

139. ~Obserwator
0

2016-01-29 16:43:27

Oj coś mi się wydaje, że za chwilę powróci ten pakiet w Play po tym co T-mobile zrobiła:)

Odpowiedz

138. ~As
0

2016-01-27 12:05:03

Wie ktos czy pakiet cykliczny zeruje czy sumuje poprzedni stan MB ?Np. Zdecyduje sie na odnawialny net za 9zl 2GB. Koniec okresu i zostalo mi 0,5GBPrzepadnie mi czy doda do nowego cyklicznego pakietu ?

Odpowiedz

137. ~764
0

2016-01-26 19:57:01

to był pakiet promocyjny więc nie rozumiem problemuczekam na minusy ;]

Odpowiedz

136. T.o.m.e.k
0

2016-01-25 21:07:23

Play odebrał bo woleli zainwestować w nowe gwiazdy ;-) Marketingowcy widocznie teraz postawili na gwiazdy, playowcy muszą na nie zarobić.

Odpowiedz

135. ~Yuras
0

2016-01-25 17:57:17

Słabo, zmiana na gorsze. Mimo, że był wolniejszy, to jednak bardzo dobry i długo wystarczalny (przynajmniej dla mnie). Może kiedyś powrócą do czegoś podobnego. Ale jak to play - najpierw da, potem odbierze ;)

Odpowiedz

134. ~www
0

2016-01-25 15:23:45

coś play schodzi na psy, tz na najdroższych artystów którzy tylko w reklamach przechodzą... Oferta juz nie jest taka play... lipa

Odpowiedz

133. ~i to to
0

2016-01-25 13:18:44

Pakiet 10GB wroci bo jak spadnie im aktywacje pakietow.Cos Play i Rzecznik kombinuje

Odpowiedz

132. ~aka
0

2016-01-24 13:19:45

@128 To jest różnica która może wynikać albo z braku płatności w terminie ( dot. ostatniej faktury), albo nie masz wyrażonej jakiejś zgody marketingowej, która Ci obniża wartość abonamentu.

Odpowiedz

131. amigo007
-1

2016-01-23 02:07:31

Acha i w orange po doładowaniu za 50zł, dostaję 15gb internetu extra. 10x tyle co w Lubie to. Tak więc dla mnie Lubie To to lipa. Dobre dla tych co chcą mieć rozmowy i smsy w play za free. Dla mnie to jednak niepotrzebne. Najwięcej mi schodzi internetu, a tego mam pod dostatkiem :-)

Odpowiedz

130. amigo007
-1

2016-01-23 01:39:41

Tak na prawdę play jest dla mnie siecią 2-go wyboru. Numer z play mam podpięty do banku, i haseł sms. Służy mi właściwie tylko do odbierania. Moja główna sieć to orange w taryfie orange free na kartę. Do smartfona najlepszy wybór. Obecnie mam ponad 20gb internetu, ważne rok czasu. Dzwonię mało tak do 20 minut w miesiącu, i może max 15-20 sms. Więc nie widzę sensu w innej sieci/taryfie dla głównego numeru. A jakby co mam no limit rozmowy + smsy do wszystkich sieci za 30zł na 31 dni, albo no limit sms + 2gb internetu za 15zł na m/c. Z tym że póki co korzystam bardzo mało. W przeciągu około 4 miesięcy doładowałem na 55zł. I mam jeszcze 30zł. To jaka taryfa w play będzie dla mnie lepsza?

Odpowiedz

129. 800000
1

2016-01-22 17:54:32

@127... niestety... polecam taryfę lubie to! gdzie w ramach doładowania za 50zł ( ważność konta 100dni) , otrzymujemy 1,5GB, które się sumują z tymi, które mamy i są ważne jak poł. wych., oraz free rozmowy i sms w play. Wg mnie najlepsza oferta.

Odpowiedz