DAJ CYNK

Play: Kolejne 1000 stacji z LTE 800 i 2600 MHz

23.09.2016

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 10572

Ważne 17

5

Play chwali się postępami w rozbudowie zasięgu LTE-A. W okresie letnim P4 uruchomił LTE 800 i 2600 MHz na kolejnym 1000 stacji.

Play chwali się postępami w rozbudowie zasięgu LTE-A. W okresie letnim P4 uruchomił LTE 800 i 2600 MHz na kolejnym 1000 stacji.

We wrześniu Play może pochwalić się ponad 2000 stacji obsługującymi pasma pozyskane w ramach ostatniego postępowania aukcyjnego. W konsekwencji tych działań operator szacuje, że już prawie 20% ruchu jest obsługiwane przez te pasma.

Zasięg sieci LTE w PLAY z początkiem września 2016 roku obejmował ponad 90% populacji, a do ponad 75% docierał zasięg "4G LTE ULTRA". Lato spowodowało, że wysoki priorytet podczas rozbudowy uzyskały miejscowości wypoczynkowe, zarówno nad morzem, na Mazurach, czy w górach.

Źródło tekstu: Play

Komentarze
Zaloguj się
93. ~consolerro
0

2016-09-26 17:06:04

Pozostaje nadzieja, że ktoś rozsądny przejmie to fioletowe g... i zrobi z niego porządną sieć, z tego w moich okolicach nie da się po prostu korzystać, nawet w Wawie ten ich net cienko przędzie na tle konkurencji.

Odpowiedz

92. ~
0

2016-09-26 14:44:09

Plus i tak jest najlepszy. Play u mnie nawet 4Mb nie wyciąga a Plus :

Odpowiedz

91. ~Ivar
0

2016-09-26 14:41:26

Gonią tego Plusa, gonią, gonią i coś dogonić nie mogą. Przypominam, Plus od początku roku ma 97% zasięgu lte...

Odpowiedz

90. ~
0

2016-09-26 12:00:40

@89. ~oem  Zrób ten test w godzinach szczytu, 18-22 godzina i zobaczymy czy tez będzie tak super. :P

Odpowiedz

89. ~oem
0

2016-09-26 10:24:23

a2mobile naprawdę daje radę doskonała infrastruktura Aero2 i Plusa

Odpowiedz

88. ~
0

2016-09-26 10:09:50

Oni sie chwalą, reklamuja, a ludzię jak bezmyślne istoty leca i podpisuja umowę bo super oferta, w cudzysłowiu, a potem narzekania wszedzie. Czasami się zastanawiam po co niektórym mózg jak z niego nie potrafia korzystac ;)

Odpowiedz

87. ~
0

2016-09-25 21:57:41

Ich lte to 2 megabity to niech się wstydzą a nie chalwala.

Odpowiedz

86. ~
0

2016-09-25 18:42:45

Ja 4 lata temu miałem PLAY to jako główny operator roamingu ustawiał się T-Mobile, a Orange wiecznie zablokowany był :P

Odpowiedz

85. ~mirekb
0

2016-09-25 12:36:43

kurcze na 4 simach play zmieniony priorytet roamingu na polkomtel,ciekawe czy jakis refarming sie nie szykuje w networks

Odpowiedz

84. paolo
0

2016-09-25 11:55:48

te 10GB które Play daje za rejestrację numeru na kartę to na jakim rodzaju pasma będzie działać najszybciej?pójdzie to na LTE czy tylko HSPA+ ???kartę mam jeszcze z taryfą "Play Fresh"

Odpowiedz

83. ~kiki
-1

2016-09-25 11:31:40

A niech minusują na zdrowie, jakby fora były może najważniejszą składową mojego życia to może bym się przejmował :) ja przedstawiam fakty i tyle.Play ma pod tym względem najgorzej, nie dość, że ,,tajemniczy don pedro" to jeszcze ten kto napisał tą mapkę u nich... a w czechach jakoś można choć ciut lepiej to zrobić-

Odpowiedz

82. jedrek
-1

2016-09-25 10:28:34

@68 jakieś głupki cię minusują, bo nie rozumieją, że pochwalenie się nową stacją to tak samo jak niemiecka sieć otwiera kolejny market na ziemi Polski i już 2 tygodnie wcześniej o tym trąbią, ulotki wrzucają, że pod adresem X dnia Y wielkie uruchomienie. Dziwię się, że market w ogóle podaje adresy sklepów... Jeden z drugim minusujący niech da głos, za co niby minusuje. To są prawdziwki minusujące z gatunku "nie bo nie". Obecnie wszelakie fora nie spełniają już swojego zadania, bo i tak nie dostanie się w odpowiedzi konkretów jakich się oczekuje w pytaniu. Ma być wymiana techniczna informacji, a nie monologi ze ścianą, gdzie ściana nie ma nic do powiedzenia.Niech doktory minusujące wskażą choć jedną rzetelną listę dowolnego z 4 operatorów gdzie na bieżąco zamieszcza się adresy kolejnych odpaleń nadajników. A nie jakieś tam głupkowate mapki gdzie wstawia się pozwolenia, a nie działające nadajniki.

Odpowiedz

81. ~darek
1

2016-09-25 09:55:27

mała miejscowość na dolnym śląsku, internet LTE Play działa wyśmienicie i stabilnie, w godzinach tzw. szczytu telekomunikacyjnego osiągam down 20Mb/s up 10Mb/s, jeżeli tak Play działa w całej Polsce, to większość głosów krytycznych jest poprostu zwykłym hejtem i walką konkurencji

Odpowiedz

80. TomekO
1

2016-09-25 07:30:19

Dla jednych jest zapchany a mnie na zasięgach wszystkich operatorów, w tym Playa, działa wyśmienicie. Trzeba przyjąć to do wiadomości. Sieci się rozwijają i jest co raz lepiej. Trzeba być ślepym żeby tego nie zauważyć.

Odpowiedz