DAJ CYNK

Play: Informacja o poziomie dostępności telefonów w eShopie

03.07.2013

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 6230

Ważne 9

4

W nowej wersji eShopu Play wyświetlane są dodatkowe informacje na temat poziomu dostępności poszczególnych urządzeń.

W nowej wersji eShopu Play wyświetlane są dodatkowe informacje na temat poziomu dostępności poszczególnych urządzeń.

Trzy zielone gwiazdki - mamy tego bardzo dużo, jedna bardzo mało. Ikonka zegarka oznacza, ze telefon jest już w naszym magazynie w ciągu maksymalnie 48 godzin pojawi się w sklepie internetowym. Brak telefon...poważna sytuacja i raczej nie liczyłbym na jego szybki powrót do oferty eshopu - opisuje w skrócie nową funkcję Marcin Gruszka.

Źródło tekstu: Play

Tagi: play
Komentarze
Zaloguj się
40. ~Eeeszop
0

2013-09-03 12:48:45

Play musi wiele się nauczyć od innych opow jak rzetelnie obsługiwać klientów. niedoinformowana banda studentow pracujaca na call center skutecznie zniecheca niezdecydowangch klientow do korzystania z usług. obsługa w eszopie to juz klapa jakich swiat nie widział. Play to biedronka wśród operatorów.

Odpowiedz

39. ~alfabezomegi
0

2013-07-05 09:17:42

@35 typowa Polska mentalnośc " Płace żądam!" to że TY nie przeczytałeś dokładnie warunków to tylko i wyłącznie twoja wina, i żadne twoje deklarowanie wałów tego nie zmieni, oszustwo to by było jakby coś W OGULE nie było napisane w umowie, poprostu czytaj co podpisujesz i tyle będzie z "wałów". btw żeby żaden mi nie wyjechał z " play fanboiem" ja jestem w Orange, i tam tez przeczytałem dokładnie swoją umowe, polecam ta metode a % wałów spadnie :D

Odpowiedz

38. ~
0

2013-07-04 21:44:54

37 bo osobnik który naciąga tego nie zechce zrozumieć. Nie jest to w Jego zasięgu. Małpa pozostanie małpą, a nie człowiekiem.

Odpowiedz

37. ~...
0

2013-07-04 21:18:48

@xxxx Nadal nie rozumiesz, albo nie chcesz rozumieć. To drugie bardzo prawdopdobne, biorąc pod uwage ilość naganiaczy komórkowych na tym vortalu. Widzisz, powtórze to co napisałem - bo uwaga! na Twój pech i Twoje bezsensowne argumenty, zupełnie nie przystające do sytuacji, *zauważyłem* ten WAŁEK - tak więc jakoś nie mam do siebie pretencji. Natomiast, znów powtórze, ZŁODZIEJSTWO to zlodziejstwo i dlatego też Play straci kilka numerów. I co mi zrobisz? Ano nic.

Odpowiedz

36. ~xxxx
0

2013-07-04 19:17:29

Dobrze wiem o czym pisze.Ktos za swoja glupote niech ma pretensje do siebie a nie szuka.winnych swojego lenistwa,bo mu sie nie chcialo sprawdzic.Biedny Polak.kazdy go oszukuje.Do 35,a wez w ogole nie uzywaj komorek,bo Cie jeszcze skrzywdza.Jestes typem czlowieka,ktory zawsze widzi w czynniku zewnetrznym swoje nieszczescie a nie spojrzy na siebie.Zal mi Ciebie.Amber Gold tez mozna bylo przewidziec tzw zbyt latwy zysk to za piekne by bylopraedziwe.jak sie nie ma w glowie

Odpowiedz

35. ~...
0

2013-07-04 15:58:33

@alfabezomegi "oferty komórkowe z haczykami są legalne" tak jak Amber Gold. Identycznie. Dla Ciebie może być to legalne, ale DLA MNIE jest to oszustwo i nie ja tracę, a właśnie stracił Play. I wiesz co? Zwisa mi dokładnie czy to jest legalne czy nie, bo w moich oczach WAŁ pozstanie WAŁEM - ja płacę, ja decyduję. Czyli krótko: fora ze dwora od mojego portfela.

Odpowiedz

34. ~
0

2013-07-04 12:08:19

wisi mi to wlasnie kupilem sobie telefon w pomaranczy

Odpowiedz

33. ~alfabezomegi
0

2013-07-04 11:57:49

@31 jakby facet płacił ci fąłszywym banktoem na którym by było napisane że jest fałszywy - to tak to by była wtedy twoja wina :D a że jego wina nie jest... no była by, tyle że fałszowanie pieniędzy jest nielegalne, oferty komórkowe z haczykami są legalne :)

Odpowiedz

32. ~...
0

2013-07-04 11:07:12

Na marginesie w Orange nie jest lepiej. Oferują klientom odnowiony szmelc, a ceny nowych telefonów to komedia. Jak zniknie roaming to kupię w Niemczch abo i będę miec w 100% wywalone na polskich operatorów i ich "rewelacyjne" oferty.

Odpowiedz

31. ~
0

2013-07-04 10:02:00

29 A jak ktoś Ci zapłaci fałszywymi np.setkami, a Ty nie sprawdzisz, to też uważasz, że sam się oszukałeś? Że tamten nie jest winny? Tylko Ty? :-D

Odpowiedz

30. ~...
0

2013-07-04 09:51:36

@xxxxx Nie masz pojęcia o czym piszesz.

Odpowiedz

29. ~xxxxx
0

2013-07-04 07:49:07

No bo to jest 19 tylko bez minut do innej sieci.W banku tez nie czytasz nic tylko bierzesz kredyt,a pozniej krzyczysz ze Cie nabrali?Nie lubie ludzi co zamiast miec do siebie pretensje obwiniaja wszystkich dookola.Nie sprawdzilem dokladnie warunkow przed przeniesieniem moja wina,a nie play mnie oszukal.To takie typowo polskie

Odpowiedz

28. ~abc
0

2013-07-04 00:10:03

fanboy-ing play wysiada. Panowie i Panie przenosza sie na kase do biedronki i tesco. Robota siada , przeniesli was na umowe o dzielo i nie placa nadgodzin! uciekac fanboye z play hahaha :D

Odpowiedz

27. ~joke
0

2013-07-03 22:51:24

gwiazdki informujące dostępność słuchawek hahaha padłem... a swoja drogą ciekawy jestem co jeszcze wymyślą swoim klientom... i założę się, że nie będą to nadajniki

Odpowiedz

26. Blank
0

2013-07-03 21:19:37

24, no niestety - takie zagrania mi także się nie podobają. Podobnie jest w UPC. Powinien być zakaz podawania informacji w ten sposób... pod groźbą wielomilionowej kary (minimalnie).

Odpowiedz