DAJ CYNK

Play i Huawei zabiorą cię do Chin

18.10.2012

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 3829

Ważne 0

0

Sieć Play we współpracy z Huawei Polska przygotowała facebookowy konkurs, w którym do wygrania jest wycieczka do Chin.

Sieć Play we współpracy z Huawei Polska przygotowała facebookowy konkurs, w którym do wygrania jest wycieczka do Chin.

Aby wziąć udział w konkursie należy dysponować modemem Huawei zakupionym w sieci Play. Na stronie aplikacji trzeba wprowadzić kod, który otworzy sejf i pozwoli na dalszy udział w zabawie. Kodem jest oczywiście numer IMEI modemu Huawei.

Oprócz nagrody głównej można zdobyć również smartfony Huawei Ascend P1 oraz bilety do kina. Aplikacja akceptuje tylko numery IMEI modemów Huawei i tylko tych zakupionych w Play.

Źródło tekstu: Play

Tagi: play
Komentarze
Zaloguj się
33. ~serj008
0

2015-02-26 21:08:29

Chińscy nauczyciele pracujący w Katowicach

Odpowiedz

32. ~Foton
0

2012-10-19 13:41:48

ad 25.: Ażeby polepszyć jakość sieci Play musiałby zrezygnować ze złomu od Huawei i wziąć sprzęt od Nokia Siemens Networks lub Ericssona.

Odpowiedz

31. ~
0

2012-10-19 12:47:13

@30. Mam telefon oraz smartfon Nokii, gdzie oba urządzenia mogą pracować jako modemy i to dzięki nim udostępniam internet mobilny komputerom. Dlatego też nie potrzebuje badziewia made in china.

Odpowiedz

30. ~
0

2012-10-19 12:36:36

27, sam z jakiego modemu korzystasz masz inny niż made in china co?

Odpowiedz

27. ~
0

2012-10-19 12:09:04

Z plej i hałałej do chin?! Nawet za darmo nie chciałbym takiej hały!

Odpowiedz

25. ~
0

2012-10-18 23:16:13

Idiotyczna akcja. Wstyd mi, że mam komórkę w tej sieci. Rozdaje się pieniądze za kupę, a nie polepsza się JAKOŚCI sieci.

Odpowiedz

24. Blank
0

2012-10-18 20:06:10

Play i Huawei zabiorą cię w podróż do Chin - bez powrotu ;D

Odpowiedz

23. ~aa
-1

2012-10-18 16:30:35

Dlaczego nie puszcza mnie dalej,jak przeszedłem "polubienie Play i Huawei"?

Odpowiedz

22. ~el
-2

2012-10-18 16:27:46

telepolis nie ma juz o czym pisac... milion konkursów...a on o tym.. do Chin mozna miec bliet za 2-3k plus zycie tam jest mega tanie... i czym tak się jaracie?

Odpowiedz

21. ~
-1

2012-10-18 16:27:03

@20 - to się nie doczekasz. Nie rozbudowują o nowe lokalizacje, bo już są obecni tam gdzie chcą (niestety). Potem wyłączą 2G (będzie w roamingu) i puszczą po tym UMTS 900. Oni od początku zakładali permanentny roming, z którym są tylko kłopoty (klient gorszej kategorii), a BOK cię spuści na drzewo w razie problemów z połączeniem ,bo Play "nie odpowiada za jakość usług w roamingu", formułka, którą słyszałem u nich wiele razy. No i oferta internetowa nigdy nie będzie działała w roamingu, bo nikt tam tych GB nie wpuści.

Odpowiedz

20. ~Play user
-1

2012-10-18 16:22:28

Play to niech się zabierze ale za budowę własnej infrastruktury a nie pasozytowanie na Plusie, Orange i niebawem na Tmobile. Chciałbym doczekac dnia kiedy nie bedzie roamingu w play i poprawi się jakość rozmów głosowych

Odpowiedz

19. ~
1

2012-10-18 16:17:10

@16 obawiam się że Ty tej weryfikacji byś nie przeszedł

Odpowiedz

17. ~
-5

2012-10-18 16:10:33

Nie jedźcie! Traficie do łagru, albo piachu, a was zastąpi Chińczyk po operacji plastycznej i będzie szpiegował. Pewne info.

Odpowiedz

16. matteo
-1

2012-10-18 15:58:42

Przed napisaniem posta na TELEPOLIS, powinna być automatyczna kontrola dokumentu tożsamości, ze szczególnym uwzględnieniem wieku posiadacza dokumentu.

Odpowiedz

15. ~pabloki
-1

2012-10-18 15:56:07

Bilet w jedną stronę a potem praca przy taśmie huawei a jk sie sprawdzi to korzystny kontrakt i powrot do kraju jako szpieg. No ale do końca życia za darmo produkty huawei.

Odpowiedz