DAJ CYNK

Play: Formuła Komfort dla Firm przez 6 miesięcy za darmo

16.05.2014

Dodane przez: SirmarK

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 9216

Ważne 1

12

Od 16. maja w taryfach Formuła Komfort dla Firm przez 6 pierwszych miesięcy opłata abonamentowa wynosi 0 zł.

Od 16. maja w taryfach Formuła Komfort dla Firm przez 6 pierwszych miesięcy opłata abonamentowa wynosi 0 zł.

Zobacz: Play: Formuła Komfort dla Firm z 4 kartami SIM

W ramach promocji abonament w ofercie Formuła Komfort dla Firm z czterema lub więcej kartami SIM i wspólnym pakietem usług dostępny będzie za 0 zł przez pierwsze 6 miesięcy trwania umowy:



Źródło tekstu: Play

Tagi: play
Komentarze
Zaloguj się
60. ~majki
0

2014-05-22 09:24:30

Chciałbym się dowiedzieć skąd informacja o tym, że pakiet dodatkowy 30GB z wifi jest dzielony na wszystkie karty SIM? na infolinii mówią tylko o tym, że można korzystać z tego pakietu tylko z tej jednej karty zainstalowanej w routerze

Odpowiedz

59. wlo
0

2014-05-19 17:47:13

A co tu komentować? pól roku za darmo to pół roku za darmo. Coś nadzwyczajnego albo co? Nie sądzę. Wręcz przeciwnie - Plej musi gonić konkurencję ;-)

Odpowiedz

58. ~xxxxx
0

2014-05-19 15:04:13

No nie moge. 50 postów i prawie zaden o ofercie.

Odpowiedz

57. AS
0

2014-05-19 11:19:02

@39wlo. Przy ofercie no limit ciężko o zysk z dzwonienia bo ile by klient nie wykonał połączeń i tak więcej nie zapłaci niż abonament. Wręcz przeciwnie im więcej połączeń poza sieć tym większe straty... Myślę, jednak, że mam rację co do MTR. W firmach mają dane i wiedzą, że taki klient przynosi większe zyski z powodu większej ilości połączeń przychodzących.

Odpowiedz

56. ~betsy
0

2014-05-19 09:29:37

wlo - jasne. Po Twoim wpisie z ciekawości zajrzałam na liczniki i stąd mój post. Ale to w sumie OT, więc dość już o tym :-)

Odpowiedz

55. wlo
0

2014-05-19 08:48:30

~betsy - ja nie podaję żadnych statystyk, do tego jednoznacznie zaznaczyłem, ze od ostatniej aktualizacji firmware (a to dawno było) i "oczyszczeniu" przy okazji telefonu z danych, przy zapewne kilku, jeśli nie kilkunastokrotnym "przekręceniu" licznika na teraz mam taki jego stan. Być może mam przychodzących 2 razy więcej niż wychodzących? Ale akurat tak się zdarzyło, że liczniki są niemal identyczne? Nie wiem tego ;-) Wiem co mam na billingu - i to mnie najbardziej interesuje, bo za to płacę.

Odpowiedz

54. ~xs
0

2014-05-19 07:35:03

#42 sporadyczne maszty plusa i t-mobile? :D Przezabawny tekst. Czy widziałeś kiedyś stronę btsearch? Przy Play to T-Mobile jest mocarzem zasięgu - nie wspominając już o Plusie który samodzielnie świadczy usługi na terenie całego kraju.

Odpowiedz

53. ~Nokiak
0

2014-05-19 00:00:48

@50.: Rozumiem, że nasz na myśli przede wszystkim siebie.

Odpowiedz

52. ~
0

2014-05-18 19:01:32

oferta nawet przy tym rabacie nie jest rewelacją więc nie warto-szczególnie w przypadku firm-zmieniać operatora dla 6m-cznej promocji. Nic szczególnego

Odpowiedz

51. ~betsy
0

2014-05-18 17:15:49

@40 wlo, u mnie lekkie /''nadwykonanie/'', ale myślę, że w granicach normy: wychodzące 16:24:25, przychodzące 13:33:52. Sty-gru 2013 AI Max 49, od sty 2014 Formuła 4.0 (12+). Przynajmniej połowa nawiązanych to stacjonarki.

Odpowiedz

49. uzer
0

2014-05-18 16:36:24

47. Od 7 lat mam tam numer, szkoda tylko, że tak późno o tym się dowiaduje :) - nic pewnego...

Odpowiedz

48. uzer
0

2014-05-18 16:34:48

42. Roaming Orange w Play można włączyć przez BOK. Sam korzystam z roamingu w Pkusie i pisanie "sporadycznie" o tej sieci jest niepoważne.

Odpowiedz

47. ~paulostan
-1

2014-05-18 15:13:07

Wiec morał taki ze plej to nic pewnego -dziekuje ....

Odpowiedz

2014-05-18 10:04:33

43- plus może tak postąpić ze względu na inne podejście do play sieci t-mobile, mówiąc krótko stworzenie taniej marki pod tytułem play będąc właścicielem obu marek, t-mobile i play.

Odpowiedz