DAJ CYNK

Play: Formuła Junior Box

12.11.2014

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 21615

Ważne 22

5

Sieć Play wprowadza do oferty Formułę Junior Box przygotowaną z myślą o najmłodszych użytkownikach telefonów komórkowych.

Sieć Play wprowadza do oferty Formułę Junior Box przygotowaną z myślą o najmłodszych użytkownikach telefonów komórkowych.

Formuła Junior Box występuje w wariancie abonamentowym, mix i na kartę. Cechą wspólną ofert jest domyślnie aktywna blokada treści premium i filtr przeciwspamowy.

Formuła Junior Box w ofercie na kartę:

Pakiet za 13 zł miesięcznie

Minuty do Play

bez limitu

Minuty do innych sieci

100

SMS-y do Play

bez limitu

SMS-y do innych sieci

100

Pakiet internetowy

1 GB


Formuła Junior Box w ofercie Formuła Mix:

Pakiet za 30 zł miesięcznie

Minuty do Play

bez limitu

Minuty do innych sieci

100

SMS-y do wszystkich sieci

100

Pakiet internetowy

1 GB


Formuła Junior Box w ofercie Formuła Rodzina:

Abonament

Formuła Rodzina 4.0

Formuła Rodzina 4.0+

Formuła Rodzina Europa

Bez telefonu

74,99 zł

114,99 zł

154,99 zł

Z telefonem

od 94,99 zł

od 134,99 zł

od 174,99 zł

Minuty do wszystkich sieci

bez limitu

SMS-y do Play

bez limitu

SMS-y do innych sieci

100

bez limitu

Pakiet danych

10 GB

25 GB


Źródło tekstu: Play

Komentarze
Zaloguj się
132. ~
0

2016-05-01 14:08:27

mam ten telefon fajny

Odpowiedz

131. ~gosc
-1

2014-11-14 09:44:15

Jednym słowem jak ktoś wyżej napisał ankieta jest nie ważna, bo ją też bez regulaminu dałem ocenę:)

Odpowiedz

130. piechucki
0

2014-11-14 08:16:39

DobŻe widzisz ;)

Odpowiedz

129. ~gosc
0

2014-11-14 07:25:54

czy ja dobże widzę że regulamin zabrania starym użytkownikom przejść na nowa taryfe

Odpowiedz

128. ~
-1

2014-11-14 03:40:52

GDZIE link do regulaminu?

Odpowiedz

127. ~
-1

2014-11-13 20:54:24

Telepolis, warto by uscislic info o tej ofercie.

Odpowiedz

126. wlo
0

2014-11-13 20:40:11

125 - ja nie patrzę na ważność konta, kiedy zamierzam regularnie korzystać z telefonu ;-) To dla mnie ważne jest do numerów, które chcę sobie zarezerwować i "zamrozić" albo do sporadycznie używanych. W każdym innym przypadku ważność konta nie ma znaczenia. Znaczenie ma co innego minimalne zasilenie i minimalna ważność konta z tego wynikająca, wystarczająca do kolejnego odnowienia pakietów.Ponieważ w prepaidzie to trudne... Od zawsze wolę abonament ;-) Prepaid jest tylko uzupełnieniem moich potrzeb ;-)

Odpowiedz

125. ~pabloki
0

2014-11-13 19:42:47

@121 oczywiście większość pewnie nielogicznie doładowywać będzie za te 25 zł co miesiąc bo niby taniej niz 50 zł ale raz na 100 dni. to jest ten kolejny haczyk . pozatym wlo play na karte i formuła play na karte to dwie rózne "taryfy" i mają one różne terminy ważności konta. więc to co myślałeś że lepsza ważnosc konta mają formuły to w junior mimo nazwy formuła ważność konta jest gorsza.

Odpowiedz

124. ~pabloki
0

2014-11-13 19:30:24

@121 zasady ważności konta jak dla play na kartę czyli słabo więc jeśli ma się chcicę na ofertę na karte za 13 zł to i tak zrobisz z niej skarbonkę przez tą ważność konta . pakiet za 13 zł dostajesz co miesiąc zawsze 1-go dnia m-ca i tylko jeśli masz ważne konto ...aby to zrobić musisz doładować za minimum 25 zł, oczywiście możesz i za 50 PLN ale i tak zostanie ci po trzech okresach 9zł więc skarbonka.

Odpowiedz

123. Spacedust
0

2014-11-13 19:01:38

Jestem też zawiedzony ! Lubię To powoli zaczyna być starą taryfą, w której jest tylko Internet i to wolny 7/1 Mbps. Jedynie LTE mam bez limitu przepustowości. Za rozmowy i SMSy trzeba słono płacić, dobrze, że mam prawie 400 zł bonusowych złotówek.

Odpowiedz

122. ~
-3

2014-11-13 15:45:20

Oferta dno. Telepolis tez ze swoimi newsami schodzi coraz nizej. Poziom artykułów, tych premium także jest na tyle niski, ze udostępnianie ich kontom premium jest śmieszne. Teraz ankiete dali ale nie poinformowali o szczegółach oferty.

Odpowiedz

121. wlo
1

2014-11-13 13:46:25

120 - a wiadomo jaki zasady zasilania obowiązują w tej ofercie? Standardowe czy jak dla formuł? Jeśli te drugie (a to się wydaje logiczne), to jak sobie skarbonkę zrobisz?

Odpowiedz

120. ~pabloki
-1

2014-11-13 13:11:06

#jakatodennaoferta. post o opcjijunior box na karte : tylko dla nowych numerów, nie można przejść kodem, pakiet sam sie aktywuje( to taki mixo-abonament) , trzeba doładowywać regularnie konto i wtedy albo stworzy sie skarbonka albo mozna aktywować pakiety dodatkowe jak w normalnej ofercie play na karte...bo inaczej skarbonka, trzeba kupic to razem z kilkoma oferowanymi telefonami - inaczej nie można. nie wiem po co to wprowadzili.

Odpowiedz

119. ~
-1

2014-11-13 12:45:55

117 a jaki jest sens glosowac w ankiecie nie znajac warunkow?

Odpowiedz

118. kamail86
4

2014-11-13 12:31:40

Gdyby nie konieczność zakupu nowego zestawu startowego wraz z telefonem to ta oferta byłaby idealna. Dla mnie cenowo wyszłaby niewiele drożej niż żonglerka taryfami PnK i RWK, a byłoby to znacznie wygodniejsze rozwiązanie niż co kilka miesięcy zmieniać taryfę by opróżnić skarbonkę i znowu wracać do PnK. Ale niestety to by było zbyt piękne gdyby Play jako pierwszy wprowadził tak dobrą ofertę i udostępnił ją dla wszystkich. Niestety czasy gdy Play potrafił zaskoczyć czymś miłym skończyły się wraz z asymetrią i już nie wrócą.

Odpowiedz