DAJ CYNK

Play: Formuła 4.0 z 50-procentowym rabatem w eShopie

20.08.2013

Dodane przez: WitekT

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 13893

Ważne 15

14

Play promuje ofertę Formuła 4.0. Abonament przy zakupie oferty poprzez sklep internetowy został obniżony z 79 zł do 39,25 zł.

Play promuje ofertę Formuła 4.0. Abonament przy zakupie oferty poprzez sklep internetowy został obniżony z 79 zł do 39,25 zł.

Przypomnijmy, że taryfa Formuła 4.0 obejmuje nielimitowane połączenia do sieci komórkowych oraz nielimitowane wiadomości (SMS i MMS). Umowę podpisuje się na rok, w promocji nie można kupić telefonu. Połączenia do sieci stacjonarnych to dodatkowy koszt 0,19 zł za minutę.

Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się
127. ~bonobonobo
0

2013-08-29 19:39:17

Ja niektóre propozycje Play lekko krytykuje ale prawda jest taka, że wszystkie telefony mam w Play + internet mobilny i w zasadzie jest to najlepsza oferta operatorska na rynku usług abonamentowych. A że zasięg itd. - spokojnie poczekam aż postawią więcej nadajników - nie jestem świętą krową żebym tylko ja miał super zasięg a reszta to jak bądź. Internet mobilny chodzi prawie zawsze w różnych miejscach, sporadycznie przerywa połączenia a baaardzo dużo rozmawiam w ruchu. Wcześniej miałem usługi w orange i zasięg był dużo słabszy - bardzo często gubiłem sygnał. A narzekam bo mam słaby charakter (jeszcze hehe).

Odpowiedz

126. ~Adi
0

2013-08-29 18:05:06

Mam numer w play na karte. Chce przejsc na abonament w red bull ale niestety jest to niwykonalne. Przez losi musze przeniesc np numer do orange i z orange dopiero do red bull. Myslalem ze wezme formule 4.0 po tej atrakcyjnej cenie, chociaz i tak sms/mms nie wysylam to znowu dodatkowo musze placic za stacjonarne. Jak sie wkur** to przejde do niumobile albo heya za 29 pln i bede gadal ile dusza zapragnie

Odpowiedz

125. ~shoobi
0

2013-08-27 20:38:27

nie rozumiem was. nie pasuje wam sieć i jej promocja to nie kupujcie. byłem w t-mobile i w plusie teraz jestem w play mam stały abonament za 29zł z 1gb internetu 210 minut do wszystkich zamienne na smsy i darmowe do play. Pasuje mi to. Tylko roaming mam ustawiony na plusa bo ta sieć według mnie ma najlepszy zasięg. I nie narzekam :-)

Odpowiedz

124. ~dddd
0

2013-08-27 13:44:31

a ciekawe ile osób wyleciało z roboty dzięki play ? około 20000 ludzi.

Odpowiedz

123. ~bonobonobo
0

2013-08-22 19:44:16

Jak za stacjonarne trzeba płacić to nie jest to formuła 4.0

Odpowiedz

122. ~koziolek90
0

2013-08-22 09:22:19

Tylko że to jest bez pakietu internetowego, jeśli wykorzysta się więcej niż 250MB, płaci się za to 20zł

Odpowiedz

121. ~XM
0

2013-08-21 20:02:34

Zocha (120), dowiedz się najpierw jak w rzeczywistości wyglądają sprawy z NJU mobile, bo na razie pokazałaś swoim wpisem, że twoja wiedza w tej materii jest bardzo ograniczona, zaś szczątkowe informacje o NJU mieszają ci się tak, że nawet nie odróżniasz NJU na kartę od NJU na abonament. Poza tym pamiętaj, że NJU mobile należy do Orange przez co połączenia między klientami obu traktowane są jako wewnątrzsieciowe.

Odpowiedz

120. ~Zocha
0

2013-08-21 19:18:40

Nju wydaje się fajną siecią,ale 200zł ceny aktywacyjnej,i przepadające środki wraz z końcem ważności konta działają na ich nie korzyść,i co z tego że znju do nju za darmo jak nikt praktycznie póki co jeszcze nju nie ma. Ale bardzo dobrze że powstają nowe sieci,tylko tak dalej bo my (konsumenci) na tym korzystamy :D Jedyne na co jeszcze z utęsknieniem czekam to ceny telefonów w rozsądnej cenie przy średnim abonamencie,bo póki co dobry tel opłaca się tylko w abonamencie od 70zł w góre a tak,trzeba ostro przepłacić.

Odpowiedz

119. ~
0

2013-08-21 18:50:31

Play zdziera 7zł za połączenia na stacjonarne a w nju no limit dotyczy wszystkich połączeń krajowych. Dlatego uważam, że oferta Play pomimo, że przeceniona o połowę nie jest konkurencyjna. Play musi mieć duże straty skoro decydują się na takie ruchy

Odpowiedz

118. ~
0

2013-08-21 18:48:47

@116, nie bądź śmieszny. W dniu startu nju mobile od razu było wiadomo, że połączenia dotyczą także stacjonarnych numerów. Gdyby nie Orange i nju to nie było by RBM no limit i minimax w karcie Play. Niestety twój bożek Play od kmońca asymetrii nie ma co zaproponowac klientom poza podwyżkami

Odpowiedz

117. ~XM
0

2013-08-21 17:05:48

@113. Gdyby nie UKE (i jego poprzednik) oraz inne urzędy państwowe to nie byłoby Play. To one "posadziły" Play na rynku, a następnie przez lata troskliwie go pielęgnowały. Bez takiego wsparcia nie byłoby czwartego operatora jako konkurenta dla W3.

Odpowiedz