DAJ CYNK

Play: Formuła 4.0 ma się bardzo dobrze

12.09.2012

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 8873

Ważne 0

0

Wbrew opiniom analityków, jak i Wojciecha Jabczyńskiego, rzecznika prasowego Orange Polska, Formuła 4.0 ma się bardzo dobrze - zapewnia Marcin Gruszka, rzecznik prasowy sieci Play.

Wbrew opiniom analityków, jak i Wojciecha Jabczyńskiego, rzecznika prasowego Orange Polska, Formuła 4.0 ma się bardzo dobrze - zapewnia Marcin Gruszka, rzecznik prasowy sieci Play.

Na brak zainteresowania ofertami "no limit" narzekał dziś na swoim blogu Wojciech Jabczyński, informując, że tylko co dziesiąty klient Orange wybiera taką formę abonamentu.

Proporcja ta wypada nieco lepiej w przypadku klientów sieci Play, a Marcin Gruszka traktuje 15-procentowy udział Formuły 4.0 jako bardzo dobry wynik. Rzecznik Play podkreśla, że to nie jest idealna taryfa dla każdego, ale nic nie wskazuje na to, by sieć miała ją wymienić w najbliższym czasie na coś innego.



Źródło tekstu: Play, wł

Tagi: play
Komentarze
Zaloguj się
83. wlo
0

2012-09-22 18:19:47

80. - w TT jest zbieranie minut...

Odpowiedz

82. ~
0

2012-09-22 18:05:44

@80: w Heyah jest zbieranie minut. Sprzedaje oferte Play i ok 120-130 umow w taryfie Formula sprzedalem oraz kilkadziesiat VIP Biznes. Zaden z moich Klientow nie mial blokady, ani ostrzezenia.

Odpowiedz

81. wlo
0

2012-09-22 15:35:07

75. - a możesz więcej szczegółów na temat tego dzwonienia? Bo ja znam wiele osób korzystających z nielimitowanych taryf, nie w Play co prawda, ale nikomu jeszcze nie zablokowali. A niektórzy z nich mówią że RADYKALNIE zwiększył im się czas rozmów. Większości dlatego, że zrezygnowali z kilku numerów np. z darmowymi albo tanimi połączeniami do wybrancyh numerów albo wewnątrz sieci. Także do sieci, gdzie można "nabijać" minuty. Ja sam już z TT nie korzystam, tylko sam dzwonię do kolegi i mu "nabijam" całkiem sporo minut na połączenia w sicie ;-)

Odpowiedz

80. ~
0

2012-09-22 14:58:37

jezeli ktos wykorzystuje no limit do nabijania minut, to musza to byc oferty w3, bo tylko Play oferuje zbieraj minuty. Play jak widac daje cos z czego nie jest w stanie sie wywiazac. Gdzie sa ci, co oferowali pomoc prawna w takich sytuacjach? Przeciez to formalosc wygrac taka sprawe. Play najszybciej blokuje uslugi w ofertach no limit. W3 pomimo, ze niektorzy uczyniki sobie zrodlo dochodu poprzez platne nabijanie minut w Play jakos sobie z tym radza a Play ogranicza korzystanie z telefonu

Odpowiedz

79. ~
0

2012-09-22 14:43:23

76, jezeli masz no limit u kazdego operatora w tej samej cenie, to Play zawsze wybralbym na samym koncu ze wzgledu na najgorsza infrastrukture i najslabszy zasieg macierzysty. Mysle, ze Plus, t-mobile lub Orange. Orange jako jedyny daje takze stacjonarki w tej cenie ale dolicza za mmsy

Odpowiedz

78. ~
0

2012-09-22 14:24:07

No i nie wiem po co no limit jeśli 750 minut za 75 zł stykało, a możesz mieć 750 minut za 49zł.

Odpowiedz

77. ~
0

2012-09-22 14:22:20

Nie nadmiernym korzystaniu, tylko nieuczciwym. Jak ktoś używa no limit do wysyłania spamu lun dobijania zbierania minut to każda sieć go kopnie.

Odpowiedz

76. ~józiek z gór
0

2012-09-22 14:13:48

u mnie za kilka miesięcy kończy się umowa (75zł/msc - 540min do wszystkich, Play darmo). Zamierzam przejść na unlimited. I zastanawiam się którego operatora wybrać. Chętnie wybrałbym P4 - on najchętniej sprzedaje F4.0, no ale słyszę z otoczenia, że jest chyba najbardziej rygorystyczny i upierdliwy przy nadmiernym korzystaniu (nie mam informacji jak to jest w Plusie). Co radzicie?

Odpowiedz

75. ~
0

2012-09-22 00:01:28

tylko plac a nie dzwonic!!! TO DEWIZA PLAY!!!

Odpowiedz

74. ~
0

2012-09-22 00:00:35

W związku z powyższym, jako, że karta SIM jest wykorzystywana niezgodnie z postanowieniami Regulaminu Oferty Promocyjnej FORMUŁA 4.0 MAX dla Firm – tylko SIM12 (75), blokada została założona prawidłowo. Regulaminu Oferty Promocyjnej FORMUŁA 4.0 MAX dla Firm – tylko SIM12 (75) Odnosząc się do kwestii wypowiedzenia Umowy, wyjaśniam, że przedmiotowa sytuacja nie jest podstawą do jej rozwiązania bez konieczności zwrotu ulgi przyznanej przez Operatora. Jeżeli podtrzymuje Pan wolę wypowiedzenia Umowy, proszę złożyć stosowne oświadczenie w formie pisemnej, które powinno zawierać: własnoręczny podpis, oznaczenie numeru, dla którego świadczona jest Usługa, bądź numer Umowy, dane właściciela Usługi, a także wyraźną wolę rozwiązania Umowy. Oświadczenie proszę przesłać na adres korespondencyjny Operatora: P4 Sp. z o.o., Skrytka pocztowa 43, 02-671 Warszawa, bądź złożyć w salonie sprzedaży Play. Mając na uwadze przytoczone uzasadnienie odwołanie zostało uznane za niezasadne. Pana oczekiwania dotyczące ponownego zdjęcia blokady nie mogą zostać spełnione. Mam nadzieję, że wyjaśnienia są wystarczające i pozwolą na zakończenie niniejszej sprawy

Odpowiedz

71. ~
0

2012-09-21 13:58:07

Ja tam wolę kontrolę prepaid (jestem w Heyah) a nie no limit, które ostatecznie, jak masz jakiś mniej gadatliwy miesiąc tylko ci zżera środki.

Odpowiedz

70. ~
0

2012-09-17 10:37:00

@68, jest taka opcja przy przedłużaniu umowy- oferta od GU i nie 650 a 800min + no limit w Play i stacjo.

Odpowiedz

69. wlo
0

2012-09-17 10:35:01

68. ~kris - w jakiej ofercie? Z przeniesieniem numeru? Kolega szuka czegoś wydajnego i "do wszystkich" za możliwie niską cenę - bez telefonu i z umową na rok.

Odpowiedz

68. ~kris
0

2012-09-17 10:31:26

65. Za 27.5 masz 650 min. I przyznam że nie widziałem u nich takiej taryfy. A bawiłem się ich "misiem". Systemem do tworzenia umów.

Odpowiedz

67. ~
0

2012-09-17 09:22:20

orange ma no limit tylko w umowie bez telefonu. moze w tym tkwi taka sobie sprzedaz.

Odpowiedz