DAJ CYNK

Play: Do oferty wchodzi Motorola MOTOACTV 8GB wraz z pulsometrem [wideo]

10.08.2012

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 12466

Ważne 0

0

Od 11. sierpnia w ofercie sieci Play znajdzie się dość nietypowe urządzenie: Motorola MOTOACTV 8GB wraz z pulsometrem, czyli połączenie osobistego trenera oraz odtwarzacza muzycznego.

Od 11. sierpnia w ofercie sieci Play znajdzie się dość nietypowe urządzenie: Motorola MOTOACTV 8GB wraz z pulsometrem, czyli połączenie osobistego trenera oraz odtwarzacza muzycznego.



Urządzenie pozwala precyzyjne śledzenie naszej lokalizacji za pomocą GPS-u, rejestrowanie czasu, dystansu, prędkości i spalonych kalorii, a do tego przechowuje godziny muzyki, ucząc się jaka muzyka najbardziej nas motywuje do uprawiania sportu.

Nietypowy zegarek wyposażony jest w 1,6-calowy dotykowy ekran TFT o rozdzielczości 176 x 220 pikseli, pokryty szkłem Gorilla Glass i wyposażony w automatyczną regulację jasności. W specyfikacji znalazło się 256 MB pamięci systemowej, 8 GB pamięci wewnętrznej, gniazdo JACK 3,5 mm, Bluetooth z profilem Bluetooth Stereo, Wi-Fi b/g/m i czujniki ANT+, BLE oraz akcelerometr.

Maksymalny czas czuwania urządzenia wynosi 325 godzin, a czas odtwarzania muzyki do 20 godzin. W roli trenera bateria wystarcza na 10 godzin treningu w pomieszczeniach lub do 5 godzin poza pomieszczeniami.



W zestawie od sieci Play dodatkowo znajduje się pulsometr z modułem ANT+.

Zobacz: ceny Motoroli MOTOACTV w ofercie Play (plik .pdf; 48 kB).

Źródło tekstu: Play

Tagi: play
Komentarze
Zaloguj się
18. ~qwe
0

2013-01-05 19:48:03

zegarek bardzo fajny , tylko zastanawiam czy da się go gdzieś kupić w Polsce sprzęt bardzo fajny bo poza fukkcjami biegowymi, ma także wpudowany odtwarzacz co pozwolilby mi biegać bez jednego urządzenia :) a reszta bzdetów jakies wifi odberanie sms mnie nie interesuje jak i pewnie wieksozsci osob ktore biegają, bo jak ktoś ma biegać z telefonem to sobie sciągnie do tego aplikacje a nie kupi zegarka i tylke, zreszta jeszcze nie widzialem osoby ktora podczas biegania czyta sms

Odpowiedz

17. ~
-1

2012-12-17 09:15:08

Motorola? To istnieje jeszcze na naszym rynku? I kto to będzie serwisował?

Odpowiedz

16. ~romekaa
0

2012-12-17 08:44:53

Chyba kupię ten telefon;))

Odpowiedz

15. ~dadadaa
0

2012-12-17 08:43:36

fajny telefon:)

Odpowiedz

14. ~boy
0

2012-08-13 10:57:05

co za roznica ile trzyma, czy funkcjonalne...w Play zostanie tylko na papierze jak kazde nowe urzadzenie wprowadzane do tej sieci.

Odpowiedz

13. M@jkel
0

2012-08-12 11:29:02

@12: zdaje mi się że to akurat nie m2marek wykazał się w tym przypadku brakiem umiejętności czytania ze zrozumieniem...

Odpowiedz

12. ~
-1

2012-08-11 10:56:04

@10 to nie jest telefon. Czytanie ze zrozumienie textu sie klania. Polska jezyk trudna jezyk :-))))

Odpowiedz

11. ~
1

2012-08-11 05:36:58

Zieeew. Nuuuda...

Odpowiedz

10. m2marek
1

2012-08-10 23:45:59

Macie pomysły... Biegać z przytwierdzonym telefonem do przedramienia. Taki "zegarek" jest lekki, wygodny i nie wyglądacie z nim jak chore cyborgi. Choć oczywiście cena wyższa i funkcjonalność mniejsza względem smartfonów, przegrywa nawet z otwieraczem do wina (nie ma takiej funkcjonalności), ale to urządzenie czemu innemu służy. Oferowanie takich wynalazków, jak i konsol przez operatorów jest dla mnie nie zrozumiałe.

Odpowiedz

9. ~Zibi
0

2012-08-10 18:20:06

@8 włącznie z x10 czy wyżej ?

Odpowiedz

8. ~Remik''''s
1

2012-08-10 17:16:39

czujnik ANT+ na klatke ok 200 zł. Telefon z ANT+ to każdy powyżej X10 Sony Ericsson i Sony do tego dowolna aplikacja darmowa z Google Play więc nieopłacalny zakup. Dno !!!

Odpowiedz

7. ~
1

2012-08-10 16:12:45

Bardzo fajna maszynka i niezwykle przydatna. Gdyby byla ciut tansza pewnie bym sie skusil ale cena w niskim abo to jakies nieporozumienie i totalny kosmos. Play zaczyna ostro przeginac z cenami zarowno telefonow jak i pozostalych urzadzen.

Odpowiedz

6. danny93
1

2012-08-10 16:05:53

@5 to nie jest telefon

Odpowiedz

5. ~
-1

2012-08-10 15:19:31

WOW... kolejny telefon~, który będzie dostępny w Play jedynie duchem, no a do tego w nieciekawej cenie.

Odpowiedz