DAJ CYNK

Play: Darmowy starter i nawet 300 zł bonusu

01.03.2013

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 14120

Ważne 19

4

Ruszyła nowa promocja Play, w której klienci otrzymują darmowy starter i nawet 300 zł bonusu na połączenia i wiadomości do wszystkich sieci.

Ruszyła nowa promocja Play, w której klienci otrzymują darmowy starter i nawet 300 zł bonusu na połączenia i wiadomości do wszystkich sieci.

Aby skorzystać z promocji należy zamówić starter na stronie Play i wybrać numer, po odebraniu startera aktywować go dowolnym połączeniem, a następnie aktywować promocję kodem *111*313*1#. Od tego momentu promocja Internetowa Moc Doładowań jest aktywna. W każdym miesiącu, przez 12 miesięcy doładowania sumują się. Gdy suma doładowań osiągnie próg 25 i 50 zł klient otrzymuje kolejno bonusy 10 i 15 zł! Razem 25 zł co miesiąc, czyli maksymalnie 300 zł w roku.

Przy doładowania konta jednorazowo na kwotę min. 50 zł klient otrzymuje oba bonusy jednocześnie. Bonus ważny 30 dni i wykorzystać można go na standardowe krajowe połączenia głosowe i wideo oraz SMS-y i MMS-y do wszystkich sieci. Na starterze aktywna jest taryfa Play na Kartę, zmiana taryfy powoduje wyłączenie promocji Internetowa Moc Doładowań.

Zobacz: regulamin promocji.

Źródło tekstu: Play, wł

Tagi: play
Komentarze
Zaloguj się
46. ~koksik3825
0

2013-05-20 23:10:48

tak można wybierać numer

Odpowiedz

45. ~lutova
0

2013-05-09 13:00:58

kls - nadal można wybrać sobie numer

Odpowiedz

44. ~
0

2013-04-03 18:25:09

udało sie komus zarejestrowac te startery i przenieśc do innej sieci?

Odpowiedz

43. ~tomsw
0

2013-03-31 14:11:20

Udało się wam zarejestrować te startery? Ja się męczę już tyle czasu.. zmiany taryf nie pomagają, dalej system nie pozwala ich punktom zarejestrować..

Odpowiedz

42. ~
0

2013-03-27 22:49:38

pocztą przychodzi ale trzeba coś podpisywać przy odbiorze?

Odpowiedz

41. ~
0

2013-03-16 11:40:31

czy ktoś wie ile ważny jest starter bez potrzeby jego doładowywania i ewentualnie do kiedy trzeba taki starter wogóle aktywować? mam fajny nr który już przyszedł pocztą ale żadnego infa o tym nie ma a na razie nie chciałbym wkładać sima do telefonu

Odpowiedz

40. ~Spacemhn
0

2013-03-07 00:46:20

To dlaczego pisze, że trzeba przygotować dokumenty na przyjazd kuriera, by podpisać umowę?

Odpowiedz

39. ~kls
0

2013-03-04 12:20:35

Na początku można było wybierać numer, później to zablokowali.

Odpowiedz

38. ~Zulus
0

2013-03-04 11:33:26

http://i.imgur.com/zkx74xL.png jakim cudem wybieracie sobie numery? nei widze opcji wyboru numeru, wy piszecie ze sie da, konstultatnt twierdzi co innego

Odpowiedz

37. ganc2
0

2013-03-04 11:07:34

Czy ta promocja jest aż tak sensacyjna, żeby w jej treści wstawiać wykrzykniki, czy to przeklejka z centrum informacji prasowych?

Odpowiedz

36. ~mix
0

2013-03-04 01:01:37

Ciekawy jestem czy tą promocję można połaczyć z promocją 15% za doładowanie przez doładowania.play.pl,a później zmienić taryfę na np.Lubiłę to?

Odpowiedz

35. ~
0

2013-03-03 23:59:26

Nie trzeba nic podpisywać, ew godzisz się na spam reklamowy.

Odpowiedz

34. ~DilJon
0

2013-03-03 17:44:42

Czy po zamówieniu starteru trzeba podpisywać jakąś umowę czy coś ?

Odpowiedz

32. ~hej
0

2013-03-03 15:15:33

a jak niby tam wybrać numer,bo u mnie sie nie da...?

Odpowiedz

31. ~
0

2013-03-03 14:01:21

re skalarek: sorki, to ja Ci wyhaczyłem ten numerek! :)

Odpowiedz