DAJ CYNK

Play daje Tidala za darmo swoim klientom

04.11.2015

Dodane przez: WitekT

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 25202

Ważne 20

19

Od 5. listopada Play wprowadza promocję, w ramach której każdy klient (nowy i dotychczasowy) otrzyma bez żadnych opłat dostęp do wersji premium serwisu streamingowego Tidal.

Od 5. listopada Play wprowadza promocję, w ramach której każdy klient (nowy i dotychczasowy) otrzyma bez żadnych opłat dostęp do wersji premium serwisu streamingowego Tidal.

Promocja, w ramach której klienci otrzymają darmowy serwis przez 2 lata, dotyczyć będzie klientów Play Abonament, Play Mix, Play Internet oraz Red Bull Mobile (również ofert biznesowych). Pod dwóch latach aktywni użytkownicy Tidala zostaną przełączeni do płatnej wersji, ale usługę można w każdym momencie wyłączyć. Użytkownicy zostaną także powiadomieni SMS-em, aby mogli wcześniej zrezygnować. W prepaidzie Tidal będzie płatny - 1 zł dziennie (dany dzień kończy się o 23:59).

Do tej pory wersja premium serwisu Tidal kosztowała w Play 20 zł miesięcznie, ale nie pomniejszała pakietu transmisji danych. Teraz, kiedy usługa jest darmowa, do korzystania z niej potrzebny będzie zakup pakietu. Można korzystać z dowolnych pakietów dostępnych w ofercie sieci Play lub wykupić specjalny pakiet nielimitowanego transferu na potrzeby usługi Tidal w cenie 5 zł miesięcznie.

Jak podaje operator, najbardziej znanymi serwisami muzycznymi są Apple Music (zna go 33% Internautów), Spotify (23%) oraz Deezer (20%). Tidala zna tylko 4%. Tylko 24% osób zna pojęcie serwis streamingowy.

Zobacz: regulamin darmowej usługi Tidal w Play
Zobacz: regulamin usługi nielimitowanego transferu w ramach Tidala
Zobacz: regulamin usługi Tidal w ofertach na kartę

Źródło tekstu: Play, wł

Tagi: play Tidal
Komentarze
Zaloguj się
118. ~
0

2015-12-03 09:00:12

Nie rozumiem malkontentów. Dają coś za darmo, to jest i tak źle, bo przecież mogli dać więcej; lepiej; mocniej. Jesteście zwykłymi dupkami i tyle. Nie jestem melomanem, a chcę posłuchać czegoś innego niż ten chłam w radiach (na 20 stacjach w koło te same 20 utworów - rzygać się chce). W ciągu godziny ściągnąłem na Tidalu do off line kilka playlist po ponad 30 utworów i ponad 20 albumów przez WiFi nie płacąc ani grosza. Macie wymagania z dupy to płaćcie za hiper jakość, którą tylko wy słyszycie i hiper dostępność, której nie potraficie sobie zorganizować sami. Za snobizm trzeba płacić, normalni mają lepiej. Ja z usługi jestem zadowolony i choć sama apka na andka ma sporo wad, to i tak mam coś ZA DARMO.

Odpowiedz

117. ~Bajka
0

2015-11-30 17:34:25

Bajka wiadomość! Jestem zachwycona, działa bez zarzutu , super jakość dzwięku, w porównaniu do Mp3. POLECAM WYPRÓBOWAĆ.

Odpowiedz

116. ~kk
0

2015-11-24 12:37:12

działa świetnie andek 5.1.1

Odpowiedz

115. Blank
0

2015-11-21 22:22:43

@111, @112, Tidal w Polsce w wersji na Androida (HIFI) nie działa poprawnie. Testowałem ja i kilku znajomych. Nie jest to warte 39,99 zł. Wersja standardowa Tidala natomiast jest dla mnie warta max 5,99 zł. I skoro dają za darmo to muszę się zastanowić, czy wolę Tidal za free, czy Spotify za 19,99 zł... To jednak zbyt wielka przepaść w jakości na korzyść zieleniaka.

Odpowiedz

114. Blank
0

2015-11-21 22:20:36

@113, najpierw piszesz o baterii, a potem YouTube. Zdecyduj się. Oficjalna apka YT wymaga włączonego ekranu do działania, a najbardziej prądożernym elementem telefonu jest... ekran.

Odpowiedz

113. ~Pieczarek
0

2015-11-17 20:12:16

trochę nonsens bo pada szybko bateria w telefonie jak się słucha online muzyki..poza tym jest youtube który jest darmowy. Dużo lepszym pomysłem jest dawanie darmowego transferu na aplikacje np. facebook czy poczta.

Odpowiedz

112. LuiN
0

2015-11-16 23:30:39

111, Wersja od Play to ta za 20 zł miesięcznie (bezpośrednio przez Tidal), czyli AAC+ 96 kb/s oraz AAC 320 kb/s. Jeśli interesuje Ciebie High-Res Audio, ze streamingiem FLAC 1411 kb/s, to taka przyjemność kosztuje 40 zł miesięcznie i Play jej w ofercie nie ma.

Odpowiedz

111. ~~
0

2015-11-16 21:48:02

Tidal to streaming bezstratnej muzyki i standardowej. Ciekawe jaką wersje daje Play?

Odpowiedz

110. ~Piotr
0

2015-11-11 08:00:46

Czy w sieci Redbull Mobile oferta dotyczy tylko abonamentu czy też karty? Jeżeli abonamentu to jakich wysokości?

Odpowiedz

109. ~owp
0

2015-11-08 22:36:08

@107 - tak, możesz

Odpowiedz

108. ~myśliciel
0

2015-11-08 17:56:30

po co to komu..muzyke można sobie wgrać na telefon a tak to tylko baterie żre jak głupi...ja mam w mobile vikings i mam darmowego facebooka i to to ja rozumiem.

Odpowiedz