DAJ CYNK

Play: ceny nowych iPhone'ów

24.10.2013

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 10219

Ważne 6

9

Dziś w nocy w warszawskim salonie Play na Placu Konstytucji 6 rozpocznie się sprzedaż iPhone'ów 5c i 5s. Znamy ich ceny.

Dziś w nocy w warszawskim salonie Play na Placu Konstytucji 6 rozpocznie się sprzedaż iPhone'ów 5c i 5s. Znamy ich ceny.

Sklep zostanie otworzony 30 minut po północy. Będzie można kupić iPhone'a 5S/Sc bez umowy w cenie identycznej jak w oficjalnym sklepie Apple lub podpisać umowę z Play i uzyskać urządzenie taniej. Od jutra od rana nowe iPhone'y pojawią się w kilkudziesięciu salonach Play na terenie całej Polski.

Na początku nie będą dostępne modele z 64 GB pamięci wewnętrznej. Oferta cenowa w abonamentach Play przedstawia się następująco:

Apple iPhone 4s z pamięcią 8 GB:

  • Formuła 4.0 iPhone Bis 154, Super Formuła 4.0 iPhone Bis 149 - cena 1 zł,
  • Formuła 4.0 iPhone dla Firm BIS 125 zł - cena 1 zł.

Apple iPhone 5c 16 GB:
  • Formuła 4.0 iPhone Bis 154, Super Formuła 4.0 iPhone Bis 149 - cena 569 zł,
  • Formuła 4.0 iPhone Bis 174, Super Formuła 4.0 iPhone Bis 169 - cena 129 zł,
  • Formuła 4.0 iPhone Bis 194, Super Formuła 4.0 iPhone Bis 189 - cena 1 zł,
  • Formuła 4.0 iPhone dla Firm BIS 125 zł - cena 479 zł,
  • Formuła 4.0 iPhone dla Firm BIS 140 zł - cena 129 zł,
  • Formuła 4.0 iPhone dla Firm BIS 155 zł - cena 1 zł.

Apple iPhone 5c 32 GB:
  • Formuła 4.0 iPhone Bis 154 Super Formuła 4.0 iPhone Bis 149 - cena 999 zł,
  • Formuła 4.0 iPhone Bis 174 Super Formuła 4.0 iPhone Bis 169 - cena 599 zł,
  • Formuła 4.0 iPhone Bis 194 Super Formuła 4.0 iPhone Bis 189 - cena 249 zł,
  • Formuła 4.0 iPhone Bis 214 Super Formuła 4.0 iPhone Bis 209 - cena 1 zł,
  • Formuła 4.0 iPhone dla Firm BIS 125 zł - cena 899 zł,
  • Formuła 4.0 iPhone dla Firm BIS 140 zł - cena 559 zł,
  • Formuła 4.0 iPhone dla Firm BIS 155 zł - cena 149 zł,
  • Formuła 4.0 iPhone dla Firm BIS 170 zł - cena 1 zł.

Apple iPhone 5s 16 GB:
  • Formuła 4.0 iPhone Bis 154, Super Formuła 4.0 iPhone Bis 149 - cena 999 zł,
  • Formuła 4.0 iPhone Bis 174, Super Formuła 4.0 iPhone Bis 169 - cena 599 zł,
  • Formuła 4.0 iPhone Bis 194, Super Formuła 4.0 iPhone Bis 189 - cena 349 zł,
  • Formuła 4.0 iPhone Bis 214, Super Formuła 4.0 iPhone Bis 209 - cena 1 zł,
  • Formuła 4.0 iPhone dla Firm BIS 125 zł - cena 899 zł,
  • Formuła 4.0 iPhone dla Firm BIS 140 zł - cena 559 zł,
  • Formuła 4.0 iPhone dla Firm BIS 155 zł - cena 299 zł.
  • Formuła 4.0 iPhone dla Firm BIS 170 zł - cena 1 zł.

Apple iPhone 5s 32 GB
(ale tego modelu nie będzie w sprzedaży w pierwszym okresie:
  • Formuła 4.0 iPhone Bis 154, Super Formuła 4.0 iPhone Bis 149 - cena 1397 zł,
  • Formuła 4.0 iPhone Bis 174, Super Formuła 4.0 iPhone Bis 169 - cena 999 zł,
  • Formuła 4.0 iPhone Bis 194, Super Formuła 4.0 iPhone Bis 189 - cena 499 zł,
  • Formuła 4.0 iPhone Bis 214, Super Formuła 4.0 iPhone Bis 209 - cena 349 zł,
  • Formuła 4.0 iPhone Bis 234, Super Formuła 4.0 iPhone Bis 229 - cena 1 zł,
  • Formuła 4.0 iPhone dla Firm BIS 125 zł - cena 1249 zł,
  • Formuła 4.0 iPhone dla Firm BIS 140 zł - cena 849 zł,
  • Formuła 4.0 iPhone dla Firm BIS 155 zł - cena 419 zł.
  • Formuła 4.0 iPhone dla Firm BIS 170 zł - cena 249 zł.
  • Formuła 4.0 iPhone dla Firm BIS 185 zł - cena 1 zł.

Źródło tekstu: Play

Komentarze
Zaloguj się
51. mlb
0

2013-10-28 15:31:21

Bardziej opłaca się kupić poza operatorami, w sklepach internetowych. Ostatnio w Komputroniku widziałem przyzwoitą ofertę, są pewnie i inne, jeszcze lepsze.

Odpowiedz

50. bogie
0

2013-10-28 14:57:07

@47 - umarłem ;)

Odpowiedz

49. wiklef
0

2013-10-26 09:57:46

tanio nie jest :D

Odpowiedz

0

2013-10-26 01:01:31

Nie ma co się oszukiwać. Drogo, są tańsze przyzwoite zamienniki. Ceny zbyt wygórowane jak na telefon, który praktycznie konkurencja spokojnie dogania. Nawet nie o to chodzi, czy kogoś stać czy nie stać... Kupowanie tego telefonu w Polsce, to po prostu źle zainwestowane pieniądze już na starcie.

Odpowiedz

47. wlo
2

2013-10-25 14:11:55

Do obliczania nośności stołu, na którym będą rozłożone skrzynki z chrzanem ;-)

Odpowiedz

46. ~
0

2013-10-25 14:07:53

@45, a jaki ty software potrzebujesz w swoim warzywniaku?

Odpowiedz

45. wlo
0

2013-10-25 14:05:27

Ale czego się ludzi czepiacie? Chcą mieć, mają wolne środki... Niech mają! Po to się produkuje różne rzeczy - żeby ludzie kupowali. Mi wystarcza E52, nie lubię dotykowych telefonów i urządzeń (netbooka sobie szybciej kupię niż tablet) - nie kupię iPhone/''a z tego głownie powodu, chociaż też nie zapłaciłbym 3 tysiące za telefon, jaki by nie był :-) Za E52 - mimo, że ktoś powie, ze w cenie 700-900 zł (za ile można nowąą w sklepie jeszcze kupić) znacznie nowocześniejszego smartfona można mieć, tę "zawyżoną" cenę byłbym skłonny jednak zapłacić. Ulubiony argument applefana - że jak nie stać kogoś to niech nie wymyśla... Durny jak rzadko argument. Bo co to znaczy "stać"? Ja za cenę rocznej licencji za softwarte, którego używam, mógłbym kupić iPhone/''a najnowszego wraz z innymi "aktualnymi" wersjami gadżetów tej firmy... Tylko po co? No tak - tłumaczę się - nie stać mnie tak naprawdę na ten topowy sprzęt ;-)

Odpowiedz

44. applefan_
-1

2013-10-25 13:47:41

@43 ale iphone nie kosztuje 150k czyli tyle co znośnej jakości samochód...

Odpowiedz

43. ~
-1

2013-10-25 13:42:52

Po co kupować samochód jak można kupić iPhona

Odpowiedz

42. ~User8888
0

2013-10-25 12:08:30

Tyle szumu o coś, co sprzeda się w ilości kilku sztuk.

Odpowiedz

41. ~Tomek
0

2013-10-25 12:01:00

Pan Rzecznik na Blogu napisał: "Tak można kupić iPhone?a 5S/Sc bez umowy w cenie identycznej jak w oficjalnym sklepie Apple."... Pytam zatem... Jak to jest, że w Poznaniu w Starym Browarze sprzęt jest, ale niestety nie mogą mi go sprzedać, bo muszą mieć coś pod "bieżące" umowy. Dowiedziałem się, że gdybym chciał, to mogą mi go ściągnąć z "centrali", ale nie wiedzą na kiedy. Wiedzą natomiast, że kosztować będzie 3019zł. Jak to wszystko ma się do informacji zamieszczonych na BLOGu ?

Odpowiedz

40. ~Red
0

2013-10-25 11:09:06

@Darek, sam piszesz że gadżet, że ładny i ma kilka fajnych funkcji :) I to wystarczy żeby sprzedaż szła i idzie (porównaj sobie wyniki SG4). Może i jest sporo ciekawszych telefonów ale jak widać Apple dalej znajduje rzesze nabywców mimo że sprzęt drogi, system zamknięty i takie tam inne cuda :) A codzień nasze przy sobie zawsze dwa telefony, jeden z jabłkiem drugi jakiś wypasiony Android. Średni okres życia Androida u mnie to 3 miesiące :) bo tym okresie zaczyna się coś w nich pieprzyć i walić na potęgę. Wyjątek stanowi HTC One, do tej pory wszystko działa jak w dniu zakupu :) Ludzie lubią żeby sprzęt przysparzał jak najmniej problemów więc biorą Apple :) Oczywiście lans i moda :) to już osobna kwestia

Odpowiedz

39. ~T.Hunter
0

2013-10-25 11:03:00

@33 No niestety, a potem żałuje jak mu przypadkowo wpadnie telefon za 5k do ubikacji :D

Odpowiedz

38. ~Japo
0

2013-10-25 10:03:32

37. Skoro Ciebie to nie przekonuje to daj wybór innym dobrze? Po co ten trolling? Każdy ma wolną wolną wolę i pozwól im na to. Red dobrze napisał, jest to indywidualna sprawa, a wszelkiego rodzaju docinki to po prostu chamskie i bezsensowne.

Odpowiedz

37. ~Darek
0

2013-10-25 09:32:15

@ Red , A co takiego ma produkt Appla czego inne urządzenia z podobnej półki cenowej nie mają ? Uważam, że to taka moda, bo gadżet drogi, ładny i ma kilka fajnych funkcji. Mnie to osobiście nie przekonuje. Inne urządzenia konkurencyjne także są drogie, ładne i mają wiele ciekawych rozwiązań technicznych, z których sporo jest ciekawszych niz u jabłuszka. W mojej ocenie z IPhone jest jak z VW Golf II generacji - panuje stereotyp że jest the best, chociaz wokół pojawiło się juz dużo fajniejszych urządzeń. :)

Odpowiedz