DAJ CYNK

Play - bonusy za rejestrację numeru na kartę

06.06.2016

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 62102

Ważne 44

12

Play zachęca klientów do rejestracji numeru na kartę dodatkowymi bonusami. Roczna ważność konta, 10 GB i duży pakiet złotówek na usługi.

Play zachęca klientów do rejestracji numeru na kartę dodatkowymi bonusami. Roczna ważność konta, 10 GB i duży pakiet złotówek na usługi.

W związku ze zbliżającym się obowiązkiem rejestracji numerów na kartę Play wprowadza szereg bonusów za dokonanie tej czynności:

  • 100 GB, rok ważności konta - dla klientów Play Internet na kartę,
  • 100 zł, 10 GB, rok ważności konta - dla nowych klientów,
  • 200 zł, 10 GB, rok ważności konta - dla numerów ze stażem w sieci 1-2 lata,
  • 300 zł, 10 GB, rok ważności konta - za staż 2-3 lata,
  • 400 zł, 10 GB, rok ważności konta - za staż 3-4 lata,
  • 500 zł, 10 GB, rok ważności konta - za staż powyżej 4 lat.

Bonus przyznawany będzie na okres 30 dni.

W celu uproszczenia procesu Play uruchomi specjalną stronę internetową promocje.play.pl/rejestracja. W celu rejestracji numeru niezbędne będzie podanie imienia, nazwiska oraz numeru PESEL. Dokumentem potwierdzającym tożsamość będzie dowód osobisty lub paszport. Jeżeli chcący zarejestrować kartę prepaid są już zarejestrowanymi klientami (abonament, mix), to wystarczy potwierdzenie kodem jednorazowym. Osoby przed 13 rokiem życia będą mogły zarejestrować numer wraz z opiekunem. W przypadku firmy niezbędny będzie numer NIP i REGON, z kolei obcokrajowcy (nie będący obywatelami Unii Europejskiej) będą musieli przedstawić paszport lub kartę pobytu.

Operator szacuje, że 80-90% z 26 mln prepaidów jest niezarejestrowanych. Korzysta z nich około 10 mln osób, z czego 2 mln to nieletni.

Zgodnie z projektem ustawy, świadczenie usług dla niezarejestrowanych kart prepaid będzie zawieszane począwszy od 1. lutego 2017 roku.

Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się