DAJ CYNK

Play będzie informował SMS-em o otrzymanej płatności

11.10.2017

Dodane przez: msnet

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 4799

Ważne 10

10

Sieć Play chce nam wysyłać więcej SMS-ów. Od piątku będziemy informowani, że opłaciliśmy rachunek za telefon.



Sieć Play chce nam wysyłać więcej SMS-ów. Od piątku będziemy informowani, że opłaciliśmy rachunek za telefon.

Od 13 października 2017 roku każdy klient, który opłaci fakturę za usługi w fioletowej sieci przy pomocy przelewu bankowego, otrzyma SMS-a od PlayFinanse o następującej treści: Dziekujemy za wplate xx,xx zl. Szczegoly sprawdzisz na www.24.play.pl. Pozdrawiamy, Zespol Play. Wiadomość będzie wysyłana na numer podstawowy klienta. Według Play jest to SMS informacyjny, dlatego na jego wysyłkę sieć nie musi mieć zgody klienta.

Klienci fioletowej sieci będą mogli dokonać zmiany formy powiadomienia (informacja na Play24 zamiast SMS-a) lub zrezygnować z powiadomień o wpłacie. Zmiany będzie można wykonać w salonach sprzedaży, na Play24 oraz przez Biuro Obsługi Klienta.

Źródło tekstu: wł

Tagi: faktury play sms
Komentarze
Zaloguj się
30. ~ABONENT
0

2017-10-13 17:00:25

DURNY POMYSŁ !!!!!!!!! PO CO DZIADKOWIE I DZIECI MAJĄ WIEDZIEĆ O WYSOKOŚCI KWOTY !!!!!!!!!!!!!!

Odpowiedz

29. wlo
0

2017-10-12 15:41:47

28 - odsetki są jeśli się nie płaci w terminie. Ja akurat - mimo, ze staram się w terminie płacić (nie korzystam z polecenia zapłaty odkąd roszady z kontami bankowymi robiłem) - nie widzę problemu z płaceniem odsetek za opóźnienie. Zawsze to robiłem i zawsze to robić będę - nawet bez wezwania to robię (Plus akurat notę wystawia i dolicza do kolejnej umowy, Orange zdaje się wystawia notę co jakiś czas - ostatnio miałem w grudniu zeszłego roku pamiętam). Jeśli zasady są określone - że należność ma być zaksięgowana na koncie wierzyciel danego dnia, to nie awanturuję się kiedy za późno zrobię przelew i elixir nie zdąży tego samego dnia przekazać pieniędzy na konto operatora czy innego usługodawcy...A same komunikaty można wyłączyć ;-)

Odpowiedz

28. ~Pel
0

2017-10-12 15:36:16

Uciekłem z Plusa bo dostawałem sms/''a o wystawionej fakturze , o tym że zbliza się termin płatności , o tym że minął termin płatności , podziękowanie za płatność . Tak wiem , mogłem co do dnia płacić , ale niech pierwszy rzuci kamieniem kto nigdy nie przekroczył go.

Odpowiedz

27. ~
0

2017-10-12 10:40:11

Playowi nie warto płacić żadnych rachunków.

Odpowiedz

26. ~aa
1

2017-10-12 08:27:13

@23, podobno mają dopłacać po 50zł za dzień w roamingu, podobno już są korki na lotniskach i autostradach w stronę granic, solorz sam ma jechać na cypr aby się załapać

Odpowiedz

25. ~Oggi
0

2017-10-12 08:01:45

@24 A skąd takie domysły ze to play? Możesz podać jakieś źródło tego posądzenia? Pytam bo ostatnie kilkadziesiąt godzin spędziłem w del. zagranicznej a potem to odsypiałem...@22 Ale świętowałeś, że to Polska awansowała do MS? Jakiej drużyny jesteś kibolem? Ile szwów miałeś po ostatniej ustawce?

Odpowiedz

24. ~
0

2017-10-12 06:44:46

Play niech wytłumaczy czy prawdą jest, że kupowali bądź ich partnerzy biznesowi wykradzione dane osobowe klientów TMobile.Udawanie, że sprawy nie było nie jest dobrym rozwiązaniem

Odpowiedz

23. ~
0

2017-10-12 05:59:38

I tak przeniose nr do plusa bo będzie dopłata do ramingu za korzystanie

Odpowiedz

22. ~Ssdevil
-1

2017-10-12 00:31:53

A ja mam w *** czy rovie bledy czy nie,niot mi zasad nie bedzie narzucał.

Odpowiedz

1

2017-10-11 22:34:42

msnet: Pokory trochę. Sześć zdań , trzy błędy. Słownik PWN to jedno a styl pisania to drugie.Ja jusz wymienkam. Cytać siem nie da. A pamientajmy pamientajmy pamientajmy ze nase dzieci tesz to cytajom i jak kaszty wzrokowiec sobie błęty utrfalajom to jesteś współwinny błędów kolejnych pokoleń dla których powinieneś być wzorem. Wzorem do naśladowania.Przepraszam Orsona , że go podejrzewałem:)

Odpowiedz

19. msnet
0

2017-10-11 21:54:42

@16, piotrmakary - ze Słownika Języka Polskiego PWN:wykonać - «zrobić coś», «wyprodukować coś», «odegrać rolę teatralną, filmową, utwór muzyczny»,dokonać - «zrobić coś trudnego lub ważnego», «doprowadzić coś do końca»."Bykiem na byku" nazywasz brak jednej litery w jednym słowie oraz zbędne powtórzenie innego słowa. Ciekawe, jaka byłaby Twoja reakcja, gdybym rzeczywiście "strzelał bykami" na prawo i lewo.

Odpowiedz

1

2017-10-11 21:27:16

Niech przeproszą za kradzież danych od TM... Niby złodziej okradł złodzieje, ale zawsze to naganne.

Odpowiedz

17. ~Flej
0

2017-10-11 21:18:48

Zgodnie z pracy ich systemu SMSy będą rozsyłane o 3-4 w nocy :)

Odpowiedz