DAJ CYNK

Play agresywnie walczy o nowych klientów - kolejna odsłona promocji dla przenoszących numer

07.11.2018

Dodane przez: Isand

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 4115

Ważne 0

0

Od jutra będziemy mieli do czynienia z nową odsłoną promocji dla przenoszących swój numer do fioletowej sieci. Co tym razem Play zaproponuje potencjalnym klientom?

W przypadku przeniesienia numeru w ofercie bez telefonu klient nie zapłaci abonamentu przez pierwsze sześć miesięcy. Dotyczy to wszystkich ofert S, M i L oraz każdej kupowanej karty SIM. W przypadku wyboru wersji z kupnem nowego telefonu będziemy przez pół roku płacić tylko różnicę pomiędzy ofertą z abonamentem i tą bez.

Z tej okazji Play przygotował również telefony z promocyjnych cenach. Fioletowi szczególnie zaznaczają tu takie modele jak Huawei Mate 20 Lite (przeceniony ze 139 złotych na złotówkę, w ofercie L z dopłatą 50 złotych miesięcznie) i Samsung Galaxy J4+ (za 1 zł, w ofercie M z dopłatą 20 zł miesięcznie)

Ale to nie koniec. Operator przygotował tez ofertę dla klientów biznesowych. W przypadku przeniesienia numeru do Play i wyboru oferty Biznes Box Ultra. Otrzymamy wtedy sześć miesięcy abonamentu za darmo. Rzecznik prasowy wylicza, że w przypadku trzech kart SIM zaoszczędzimy miesięcznie 600 złotych. A do tego wszystkiego nielimitowane rozmowy, SMS-y i 20 GB Internetu w telefonie i karta do Internetu biurowego z pakietem 200 GB.

Źródło tekstu: play

Tagi: play
Komentarze
Zaloguj się