DAJ CYNK

Play: 9 groszy za minutę do wszystkich

23.12.2013

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 24719

Ważne 33

5

Od Wigilii do 12. stycznia dostępna będzie nowa promocja sieci Play "9 groszy za minutę do wszystkich" z okazji 22. Finału WOŚP.

Od Wigilii do 12. stycznia dostępna będzie nowa promocja sieci Play 9 groszy za minutę do wszystkich z okazji 22. Finału WOŚP.

W tym okresie po uprzedniej aktywacji usługi będzie możliwe wykonywanie połączeń głosowych do wszystkich krajowych sieci (też numery stacjonarne) w cenie 9 groszy za minutę.

Oferta dostępna będzie od jutra w taryfach Lubię To, Rok Ważności Konta, Play na Kartę oraz Play Fresh.



Źródło tekstu: wł

Tagi: 9 groszy play
Komentarze
Zaloguj się
137. ~jędrek
0

2014-01-13 14:13:45

Czy promocja się skonczyła 12 stycznia o godz 24? Czy może play ją przedłuża dożywotnio? ;)

Odpowiedz

136. ~
0

2014-01-03 18:08:43

Kiedy koniec dyskryminacji i podobna akcja dla Mini Max?

Odpowiedz

135. ~ja
0

2014-01-03 13:39:38

a ja 7 razy próbowałem to włączyć i lipa

Odpowiedz

134. ~kad
0

2014-01-01 12:16:16

warto jeszcze wysłać sms o tresci TAK na 8070 , aktywując tym samym wspieranie WOSPu

Odpowiedz

132. ~barabasz
0

2014-01-01 09:34:55

Czy z okazji mogliby też uruchomić zasięg 2G/3G? Byłoby sympatycznie MÓC dzwonić za tych 9 gr. Bo przy tej jakości sieci (czy raczej jej braku) mogą sobie oferować dowolne promocje - z których nie da się i tak skorzystać

Odpowiedz

131. ~BOND_007
0

2013-12-31 13:39:35

nie wiem co mi odpiszą... ale ile osób jest takich co nie sprawdzi a będą mieć tak jak ja..................., Myślą że mają 9gr a tu cena cennikowa 29gr...

Odpowiedz

130. ~BOND_007
0

2013-12-31 13:35:57

Uważajcie i sprawdzajcie stan konta, billingi...... Ja włączyłem usługę 24.12.13 dostałem info sms że usługa aktywna, na koncie też widnieje że usługa aktywna i do połowy dnia 26.12.13 naliczało przy połączeniu 9gr/min. natomiast od 26.12.13 do dziś taryfikuje 29gr/min. Napisałem zgłoszenie reklamacyjne i teraz czekam do 30 dni na odpowiedź.... co mi to da jak muszę ponownie doładować konto bo środki zniknęły z konta.. LIPA!!!! UWAŻAJCIE!!! LIPA!!!! UWAŻAJCIE!!!LIPA!!!! UWAŻAJCIE!!!LIPA!!!! UWAŻAJCIE!!!LIPA!!!! UWAŻAJCIE!!!LIPA!!!! UWAŻAJCIE!!!LIPA!!!! UWAŻAJCIE!!!LIPA!!!! UWAŻAJCIE!!!LIPA!!!! UWAŻAJCIE!!!LIPA!!!! UWAŻAJCIE!!!LIPA!!!! UWAŻAJCIE!!!LIPA!!!! UWAŻAJCIE!!!LIPA!!!! UWAŻAJCIE!!!LIPA!!!! UWAŻAJCIE!!!LIPA!!!! UWAŻAJCIE!!!LIPA!!!! UWAŻAJCIE!!!

Odpowiedz

129. toms
0

2013-12-28 12:57:22

Teraz, po sprawdzeniu w praktyce działania tej usługi, mogę powiedzieć, że to bardzo fajna i uczciwa promocja. Brak dodatkowych warunków, wykluczeń i udziwnień stosowanych przez niektórych operatorów, stawia ją na czele atrakcyjnych międzyświąteczych atrakcji. Jedyna wada: szkoda, że tak krótko trwa.

Odpowiedz

126. ~p.a.o.l.o
0

2013-12-27 18:41:22

kijowa ta promocja bo niby dla wszystkich w Play na kartę ale nie łapie się taryfa Mini Max na kartę :(

Odpowiedz

125. ~
-1

2013-12-27 16:44:11

Lepsze to niż nic, a Play nie oferuje ostatnio NIC poza jednodniowymi promocjami doładowań...

Odpowiedz

124. ~
0

2013-12-27 15:41:49

apropo 123: jest jednak ok. Właśnie dostałem bonus 15% na konto promocyjne ważne 30 dni jak i aktywowało się 10zł za 5zł ważne 30 dni. Także tak czy inaczej mam do wykorzystania 113 minut do wszystkich pl sieci za 5zł do 12 stycznia 2014 roku i nielimitowane rozmowy i smsy do play do 1 stycznia 2014 do godziny 23.59 - więc jest ok. Fajna promocja :)

Odpowiedz

123. ~
0

2013-12-27 15:06:49

do 122: tak. Tylko że mi pakiet 10 za 5zł nie działa tak jak nie dostałem 15% więcej doładowując konto na fb :(

Odpowiedz

120. buba1234
0

2013-12-26 18:23:30

t-mobile w starych taryfach dal pakiet 300minut za 20zł wychodzi 6,6gr/min. Prepaid prawie jak abo. Myślę, że bedzie wiecej takich pakeitów

Odpowiedz

119. ~LepikPL
0

2013-12-26 18:19:05

O co chodzi z tym bankrutowaniem Playa? Gdzie nie wejdę, zaraz ktoś wieszczy i wróży. Lekko nie jest, ale póki co PLAY toczy się do przodu. Prawdę zobaczymy na aukcjach. Wywalenie przez P4 większej kasy na rezerwacje, będzie świadczyć o dalszych planach na przyszłość. Odpuszczenie potwierdzi chęć sprzedaży. Tak mi się wydaje.

Odpowiedz

118. słoneczny
0

2013-12-26 13:54:50

9 groszy jest całkiem możliwe. Pozostaje tylko kwestia skonfigurowania odrębnej taryfy. Wystarczy zrobić taryfę jak w OrangeGo - od doładowania 30zł w górę, jest 9 groszy na miesiąc, a przy niższych doładowaniach znów 29groszy, Taka stawka przy dobrze zmontowanej ofercie spokojnie jest możliwa i nikt z jej powodu nie zbankrutuje.

Odpowiedz