DAJ CYNK

Play: 50% ekstra za doładowanie na Facebooku

29.11.2012

Dodane przez: SirmarK

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 5790

Ważne 0

0

Doładowując 30. listopada konto Play otrzymać można dodatkowo nawet 50% wartości doładowania.

Doładowując 30. listopada konto Play otrzymać można dodatkowo nawet 50% wartości doładowania.

Aby otrzymać bonus należy doładować konto poprzez profil Play na Facebooku.

Wartość jednorazowego doładowania Bonus
5-10 zł 50 SMS-ów do wszystkich sieci
11-30 zł 50 minut do wszystkich sieci
31 zł i więcej 50% wartości doładowania

Bonus zostanie przyznany w ciągu 24h. Oferta dostępna dla klientów korzystających z oferty Play na Kartę, Play na Kartę Lubię to!, Play Fresh oraz oferty Red Bull Mobile na Kartę.

Niniejsza oferta promocyjna zastępuje na jeden dzień (30. listopada) oferty promocyjne 15% ekstra za doładowanie i 30% ekstra za doładowanie.

Zobacz: regulamin promocji (plik .pdf; 73 kB).

Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się
38. ~P24
0

2012-12-01 09:16:48

ciekawe jak sprawdzic na play24 stan np. tego bonusu sms-owego. Regulamin regulaminem a info brak.

Odpowiedz

37. ~
1

2012-11-30 16:43:56

@36 Dzięki.

Odpowiedz

36. ~
1

2012-11-30 16:25:04

@34 mozna ladowac dowolna kwota od 5 do 300 zl, ja doladawalem za 31 zl :)

Odpowiedz

35. Stentor
1

2012-11-30 16:10:59

@17 tak mi się skojarzyło....:) -Ja to proszę pana mam bardzo dobre połączenie.Wstaję rano,za piętnaście trzecia. Latem to już widno.Za piętnaście trzecia jestem ogolony, bo golę się wieczorem,śniadanie jadam na kolację,więc tylko wstaję i wychodzę. -No ubierasz się pan -W płaszcz jak pada.Opłaca mi się rozbierać po śniadaniu? -Aaaa...fakt. -Do PKS mam pięć kilometry.O czwartej za piętnaście jest PKS. -I zdanżasz Pan? -Nie, ale i tak mam dobrze, bo jest przepełniony i nie zatrzymuje się. Przystanek idę do mleczarni, to jest godzinka. Potem szybko wiozą mnie do Szymanowa.Mleko, wiesz pan, ma najszybszy transport, inaczej się zsiada. W Szymanowie zsiadam, znoszę bańki i łapię EKD. Na Ochocie w elektryczny, do Stadionu. A potem to mam już z górki, bo tak:119, przesiadka w trzynastkę, przesiadka w 345 i jestem w domu. To znaczy w robocie. I jest za piętnaście siódma. To jeszcze mam kwadrans.To jeszcze sobie obiad jem w bufecie.To po fajrancie już nie muszę zostawać,żeby jeść, tylko prosto do domu i góra 22.50 jestem z powrotem. Golę się, jem śniadanie i idę spać ;))))

Odpowiedz

34. ~
-1

2012-11-30 15:28:41

Ile razy można ładować i czy da się doładować takimi kwotami jak 11 zł, 12 zł, itd.?

Odpowiedz

33. ~playowiec
-1

2012-11-30 14:01:01

@31 niestety tylko połączenia krajowe...

Odpowiedz

32. ~
-1

2012-11-30 11:30:22

Czy tele.play działa w Red bull mobile i virgin Mobile?

Odpowiedz

31. ~
-1

2012-11-30 11:25:23

Czy środki z usługi 10za5 oraz z konta promocyjnego można wykorzystywać na połączenia w roamingu ?

Odpowiedz

30. Luks
1

2012-11-30 10:59:24

Spróbuj *109#

Odpowiedz

29. ~noproblem
1

2012-11-30 10:57:03

jak sprawdzic stan sms? ktory kod bo nie wiem

Odpowiedz

28. ~...
1

2012-11-30 10:05:06

@17. Paranoja. Tyle kombinacji aby zaoszczędzić 10 zł?! Co od samej oferty ta jest mocno przeciętna.

Odpowiedz

27. ~Bla
-1

2012-11-30 09:43:26

@24: wplynelo na konto promocyjne pod *101#. Dluzsza waznosc konta nie powinna byc skrocona po takim doladowaniu, ale jezeli tak by sie stalo zawsze mozna wydluzyc kodami spod nakretek Coca-coli, wiec nie jest zle :)

Odpowiedz

26. ~asd
1

2012-11-30 09:17:36

17. ~abc Play - 19zł 180minut do wszystkich. Minuta rozmowy za 10,5 grosza :) ZATKAŁO KAKAO? Bez kombinowania, uruchamiania czehgokolwiek kupowania przez allegro i załączania pakietów. Ile porozmawiasz ze wszystkimi sieciami w hejah? 100 minut? Przestań się błaźnić

Odpowiedz

25. Atlan
-1

2012-11-30 09:14:12

Dostajecie 50minut do wszystkich sieci za doładowanie 11zł i mówicie że to zła promocja? Owszem, bonus ważny 14dni, ale jest bardzo atrakcyjny. Jego wartość to około 15zł. W Orange za doładowanie 11zł dostaniecie bonus wart 1,5zł.

Odpowiedz

24. ~kamila
1

2012-11-30 08:57:19

@21: Na które konto promocyjne Ci wpłynęło? Czyli jak mam na koncie środków promocyjnych pod *101# - 10 zł, ważne do 25.12.2012 r. to skróci mi się to do 14 dni? Czy można potem jakoś przedłużyć ten pakiet?

Odpowiedz