DAJ CYNK

Play: "4G LTE ULTRA" również w ofertach MIX i na kartę

29.03.2016

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 11251

Ważne 12

8

Zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią, sieć Play udostępniła właśnie szybsze LTE reklamowane jako 4G LTE ULTRA klientom ofert na kartę, MIX i Red Bull Mobile na kartę.

Zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią, sieć Play udostępniła właśnie szybsze LTE reklamowane jako 4G LTE ULTRA klientom ofert na kartę, MIX i Red Bull Mobile na kartę.

Jak zaznaczył na swoim blogu Marcin Gruszka, rzecznik sieci Play, zmiany wprowadzane będą stopniowo, przez kilka miesięcy, więc niektórzy na to całe "ULTRA" poczekają dłużej.

Fioletowe LTE-A oferuje szybkość pobierania do 262 Mb/s. W chwili startu oferty sieć obejmowała "ULTRA-zasięgiem" 31% populacji kraju.

Zobacz: Play startuje z siecią 4G LTE Ultra
Zobacz: Play - lista modeli obsługujących LTE Ultra

Źródło tekstu: Play, wł

Komentarze
Zaloguj się
88. ~kleks
0

2016-04-08 09:22:38

Czy administracja mogłaby sprawdzić kto wciąż minusuje posty nieprzychylne PLAYowi? Jeśli to ciągle te same osoby to może warto banować takich opłacanych "użytkowników"?

Odpowiedz

87. ~lte-a
0

2016-04-05 11:49:36

LTE-A (ultra) działa tylko w wybranych taryfach - obecnie w drogiej taryfie lubię to!. Nie działa w taryfach internetowych i nie wiadomo kiedy będzie dla nich udostępniony. Co więcej liczba nadajników nie jest imponująca a zestawienie 800,2100,2600 to już zupełnie egzotyk.Z zakupem nowego modemu wstrzymałbym się jeszcze ok roku może nawet dwóch.

Odpowiedz

86. dumelosw
0

2016-04-04 14:04:40

@Adam LTE-A , wykorzystuje kilka częstotliwości ale wszystko w ramach jednej stacji bazowej ,a nie dwóch czy kilku

Odpowiedz

85. ~Play może być
0

2016-04-03 16:41:37

RBM + B593-22s bez anteny zew, 3 km do nadajnika, działa MIMO ciągle zasięg się zmienia, 2-3 kreskiRSSI: -81RSRP (dBm): -102RSRQ (dB): -6

Odpowiedz

84. ~
0

2016-04-01 18:07:16

Mają takie szybkie LTE jak szybki jest ślimak albo żółw.

Odpowiedz

83. ~Mario
0

2016-04-01 14:07:41

@82 Adam, jaki to dokładnie model ?

Odpowiedz

82. ~Adam
0

2016-04-01 13:31:28

Zna ktoś modemy lte obsługujące LTE-A w normalnej cenie? Na forum znalazłem tylko test jednego modelu w cenie ~800 zł.W skrócie LTE-A umożliwia transfer do urządzenia z kilku różnych stacji bazowych do w celu przyśpieszenia prędkości.

Odpowiedz

81. ~wykrzyknik
0

2016-03-31 16:37:41

@remont, jak ta sferia Ci się sprawuje???

Odpowiedz

80. ~
0

2016-03-31 11:15:06

Mam formuła play na kartę i lte ultra mi nie działa. Także nie wszystkie oferty na kartę działają. A tel obsługuje lte kat 6. Szkoda bo bym pozyskał.

Odpowiedz

79. ~kris
0

2016-03-30 17:22:34

Mam Play LTE od prawie roku i działa do 20 Mbit, ping 30. Teraz trochę przyspieszył do 25 Mbit. Ale mam router domowy połączony kablem LAN z kompem, a nie modemik USB z malutką antenką.

Odpowiedz

78. Pragmatyk
0

2016-03-30 15:47:58

Przetestowałem teraz, faktycznie poleciało w dół, choć Upload nieznacznieZ tym, że mnie akurat obchodzą wyniki do południa, później ma dla mnie mniejsze znacznie.

Odpowiedz

77. Pajuch
0

2016-03-30 15:33:52

Praghmatyk zapraszam doi mnie :) w nocy 60Mbps w dzień 15 mbps około 17:00-21:00 ledwo 0,3 Mbps.

Odpowiedz

76. Pragmatyk
0

2016-03-30 15:19:50

@75 Po prostu masz kiepską lokalizację.

Odpowiedz

75. 800000
1

2016-03-30 14:35:15

@65 Też mieszkam w Płocku i na nexusie 5 miałem dziś rano ok. 15Mbit/s, więc twoja prędkość to dla mnie na razie tylko w strefie marzeń.

Odpowiedz

74. Pragmatyk
0

2016-03-30 14:34:29

@73 W jakiej nocy, człowieku. Jeden nieuk wpisuje bzdury, a drugi podłapuje. Człowieku jak GMT jest 6:11 to w PL jest 8:11, a nie 4:11. Dla mnie 8:11, to nie żadna noc. W zasadzie to większość ludzi już przy kompach w pracy.

Odpowiedz