DAJ CYNK

Play: 40% ekstra za doładowanie

27.02.2013

Dodane przez: SirmarK

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 7718

Ważne 7

1

Doładowując 28. lutego konto Play otrzymać można dodatkowo nawet 40% wartości doładowania.

Doładowując 28. lutego konto Play otrzymać można dodatkowo nawet 40% wartości doładowania.

Aby otrzymać bonus należy doładować konto poprzez profil Play na Facebooku lub na stronie doladowania.play.pl.

Wartość jednorazowego doładowania Bonus
5-10 zł 40 MB
11-25 zł 200 SMS-ów
26 zł - 300 zł 40% więcej wartości doładowania

Bonus zostanie przyznany w ciągu 24h. Oferta dostępna dla klientów korzystających z oferty Play na Kartę, Play na Kartę Lubię to!, Play Fresh oraz oferty Red Bull Mobile na Kartę.

Niniejsza oferta promocyjna zastępuje na jeden dzień (28. lutego) oferty promocyjne 15% ekstra za doładowanie i 30% ekstra za doładowanie.

Zobacz: regulamin promocji

Źródło tekstu: Play, wł

Tagi: play
Komentarze
Zaloguj się
56. ~
0

2013-02-28 18:25:44

39. Działa, działa!

Odpowiedz

55. ~Rakabe13
-2

2013-02-28 17:04:00

51) Zgadzam sie ze to promocja OK:)ale jesli policzy sie cennik virgin bez bonusu i pliczy sie cennik pleja wychodzi prawie na to samo:) a z drugiej strony ja Ciebie nie obrazam !!!!! to jest forum,a nie plac zabaw albo bloki . . tu nikt nikogo nie powinien obrazac . . .

Odpowiedz

54. ~Rakabe13
-2

2013-02-28 16:38:04

51)To sobie policz wszystko za ile sms mms i transfer wyjdzie ci ze na to samo co plej:) aha i nie licz tego bonusu pozdrawiam

Odpowiedz

53. ~Barbidu
0

2013-02-28 15:51:25

jest na 30 dni

Odpowiedz

52. ~jjnx
0

2013-02-28 15:34:42

czy ktos moze odpowiedzieć czy przyznany bonus jest na 30 dni? boregulamin na stronie nie lata

Odpowiedz

51. DanielR
0

2013-02-28 14:53:37

RAKABE13, czemu się tak ogłupiasz (bo na pewno nie mnie). Pytam się czego dotyczy wiadomość pod która się obaj wypowiadamy? Promocji w Play - tak czy nie? W cenniku VM jest np.19 gr do wszystkich sieci, w cenniku Play 29 gr. I co dalej będziemy się tak przedrzeźniać? Inna kwestia, jeśli coś jest w promocji, nie musi jeszcze oznaczać, że zaraz zniknie z oferty danej sieci.

Odpowiedz

50. ~RAKABE13
0

2013-02-28 14:46:43

47) Poza tym ja laduje konto jak mam mniej niz 5 zeta na koncie,a nie jak nagle wyskoczy promocja i lece do kiosku jakbym miał ogień w d . . .:) Pozdrawiam RKB13

Odpowiedz

49. ~RAKABE13
0

2013-02-28 14:41:48

Do 47:) W play na karte jest w standardzie stan darmowy,a nie element promocji:) Nie ma przez to rocznej waznosci konta:) a net pakiet ktory 3ba wykupywac jak sie ma androida:)wiec gdzie tu masz bonusy??? pozdrawiam RKB13

Odpowiedz

48. ~miłośnik
-2

2013-02-28 13:10:17

widać ze można oszczędzać z play.

Odpowiedz

47. DanielR
1

2013-02-28 12:34:58

Rakabe13 (33, 35), a ten temat w którym to teraz się wypowiadasz, to czego niby dotyczy, jeśli nie właśnie PROMOCJI - tyle, że w Play. Te bonusy to też jedynie promocja. ;-)

Odpowiedz

46. ~dat
0

2013-02-28 12:33:46

@PATA: pakiety się sumują (zawsze tak było) i ważność jest 30 dni od momentu przyznania ostatniego bonusu. Nic się nie bój - masz 95 MB do 30 marca.

Odpowiedz

45. DanielR
1

2013-02-28 12:33:25

Nightkriss (27), no widzisz. A mnie bez problemu wydano doładowanie (paragon) do VM, gdy o niego porosłem w osiedlowym sklepiku.

Odpowiedz

44. ~jjnx
1

2013-02-28 12:24:19

do wykorzystania w ciągu 30 dni? czy bez limitu?

Odpowiedz

43. ~PATA
0

2013-02-28 12:13:48

Doładowałem i dostałem bonus 40MB, tylko zaskoczyło mnie że zsumowało się z 55 MB z wykupionego pakietu, który za 2 dni się kończył i teraz mam informację że stan konta to 95MB i mogę je wykorzystać do 30.03.2013. Znając Playa to bez dokładnego kontrolowania czy to prawda nagle zostanę z 0 zł na koncie.

Odpowiedz