DAJ CYNK

Play: 100% extra w jednodniowej promocji doładowań

25.11.2013

Dodane przez: SirmarK

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 9637

Ważne 8

6

Doładowując 25. listopada konto Play otrzymać można dodatkowo nawet 100% wartości doładowania.

Doładowując 25. listopada konto Play otrzymać można dodatkowo nawet 100% wartości doładowania.

Aby otrzymać bonus należy doładować konto poprzez profil Play na Facebooku lub na stronie: doladowania.play.pl.

Wartość jednorazowego doładowania Bonus
5-10 zł pakiet 75 MB
11-25 zł 55 minut na rozmowy do wszystkich sieci
26-50 zł 75% wartości doładowania
51 zł i więcej 100% wartości doładowania

Bonus zostanie przyznany w ciągu 24h i ważne są 30 dni kalendarzowych od dnia ich przyznania. Oferta dostępna dla klientów korzystających z oferty Play na Kartę, Play na Kartę Lubię to!, Play Fresh, Formuła Mini Max na Kartę oraz oferty Red Bull Mobile na Kartę.

Zobacz: regulamin promocji doładowań

Źródło tekstu: Play, wł

Komentarze
Zaloguj się
58. Gormar
0

2013-11-25 23:19:38

@55. Mógłbyś konkretnie podać nazwy taryf z których korzystasz? Ja akurat mam nieco skromniejszy "dorobek" numerów, ale na trzech rozlicza mnie dokładnie tak jak to jest opisane w opinii numer 54, czyli ZM->pakiet na stacjonarne->pakiet minut do wszystkich. Taryfa to dawny Play Fresh z włączonym profilem "Darmowe Rozmowy i SMSy w Play". Może jak znajdę na bilingu on-line momen,t w którym skończył mi się pakiet minut na stacjonarne i zaczeło rozliczać tę samą rozmowę z pakietu minut do wszystkich to postaram się przedstawić zrzut ekranu.

Odpowiedz

0

2013-11-25 22:21:36

UWAGA ! ...........W przypadku Oferty FORMUŁA MINI MAX na Kartę przyznany bonus MB jest ważny wyłącznie do końca danego miesiąca kalendarzowego, w którym został przyznany Użytkownikowi. Po zakończeniu danego miesiąca kalendarzowego MB rozliczane są zgodnie z Cennikiem Oferty FORMUŁA MINI MAX na Kartę........ Ktoś się może zdziwić.

Odpowiedz

56. ~
-1

2013-11-25 21:31:35

do oTrader: ok - dzięki za odpowiedź. W takim razie nie doładowuje konta play...

Odpowiedz

55. ~oTrader
-1

2013-11-25 21:13:32

Do 54 :) Mam 5 numerów w Play w różnych wersjach na kartę. Mi schodzą tak jak wcześniej napisałem od minimum dwóch lat.

Odpowiedz

54. ~
1

2013-11-25 21:00:04

Do 53. Nie wprowadzaj w błąd. Play i stacjonarne zejdą z 100 minut, a reszta sieci z tych 55 minut. Oczywiście jeśli ktoś ma coś w Zbieraj Minuty to schodzą przed wszystkimi innymi pakietami.

Odpowiedz

53. ~oTrader
-1

2013-11-25 20:55:33

Do 52. Tak ja wiem, początkowo zabiera Zbieraj Minuty, następnie Minuty do Wszystkich ( 55 min), na końcu pakiet Play i Stacjonarne ( 100 minut). Chyba, że masz darmowe do Play to wtedy idzie tak samo, tylko dzwoniąc do Play nie zabiera pakietów.

Odpowiedz

52. ~
0

2013-11-25 20:46:07

mam pytanie jak doładuje sobie konto kwotą 11zł i dostanę 55min do wszystkich sieci i mam już aktywny pakiet 100min do play i na stacjonarne to jak schodzą te 55 minuty?? dzwonie na play czy stacjonarne to schodzi mi z tych 100 min a jak do pozostałych sieci to z tych 55 minut darmowych czy wszystko niezależnie z jakiej sieci schodzi z tych darmowych 55 minut?? (tak jak jest z minutami zbieraj minuty - pierwsze schodzi ze ZM pomimo iż mam pakiet 100 min do play i na stacjonarne)?? Wie ktoś?

Odpowiedz

1

2013-11-25 17:49:32

Nielimitowane rozmowy za 15 zł. miesięcznie. Przy doładowaniu za 100 zł. konto ważne 5 miesięcy a bonus starczy na 3,5 miesiąca nielimitowanych rozmow. Do kwietnia powinno wystarczyc.

Odpowiedz

50. ~
1

2013-11-25 16:26:03

48, środki przedłużasz doładowaniem z FB za min. 5zl ponieważ od nich też wskakuje bonus 15% i tym samym przedłuża ważność całego konta promocyjnego.

Odpowiedz

49. ~marcellove
0

2013-11-25 16:22:41

@48 Odsyłam do regulaminu.

Odpowiedz

48. ~
0

2013-11-25 16:13:55

Czy jest jakiś sposób na przedłużenie niewielkim kosztem ważności środków z konta promocyjnego? Czy zakup paczki danych schodzi ze środków promocyjnych czy z konta głównego?

Odpowiedz

47. ~można ładować ile razy
1

2013-11-25 15:58:14

się chce, ja dziś doprykowałem 9 doładowań na jeden numer co by trochę netu dostać i nie było problemu.

Odpowiedz

46. ~marcellove
1

2013-11-25 15:31:45

"7. W okresie obowiązywania niniejszej Oferty Promocyjn ej uczestnicy, po każdym jednorazowym Doładowaniu konta za pomocą dedykowanej aplikacji u mieszczonej na http://www.facebook.com/Play lub na stronie www.doladowania.play.pl , otrzymają bonusy wg poniższej tabeli (zwany dalej ?Bonusem?)" Wytłumaczcie mi ten punkt,to promocja jest ważna po wielokrotnym doładowaniu czy jednorazowo?

Odpowiedz

45. ~marcellove
1

2013-11-25 15:27:44

W dniu dzisiejszym 25.11.13r. każde doładowanie jest premiowane gratisem według tabelki podanej w wiadomości.W razie watpliwości odsyłam do regulaminu.

Odpowiedz