DAJ CYNK

Play - 10 GB za 10 zł przedłużone

30.12.2015

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 28556

Ważne 23

9

Trwająca od sierpnia promocja 10 GB za 10 zł w Play na kartę została po raz kolejny przedłużona.

Trwająca od sierpnia promocja 10 GB za 10 zł w Play na kartę została po raz kolejny przedłużona.

Promocja, która pierwotnie miała trwać do końca listopada, a następnie do końca roku została przedłużona do połowy stycznia 2016 roku.

Pakiet ważny jest przez 30 dni, a jego aktywacji można dokonać kodem *111*745*1# lub wysyłając SMS o treści START.745 na numer 111. Możliwe jest aktywowanie dowolnej liczby pakietów.

Z promocji skorzystać mogą użytkownicy planów: Formuła Play na Kartę, Play na Kartę, Play na Kartę Lubię to!, Formuła Mini Max na Kartę, Play na Kartę Rok Ważności Konta, Play Fresh Darmowe Rozmowy i SMS-y w Play, Play Fresh Darmowe SMS-y do wszystkich sieci oraz Red Bull Mobile na Kartę.

Zobacz: regulamin promocji

Źródło tekstu: Play; wł

Tagi: play
Komentarze
Zaloguj się
75. ~stokrotka
-1

2016-02-09 18:42:36

pakiet 10 GB byl chyba najlepsza oferta jaka posiada play ... niestety trzeba bd sie przelaczzyc na inna , ktora ma lepsze stawki internetowe . oddajcie pakiet 10 GB !!!!!

Odpowiedz

74. ~Kozaczek
-1

2016-01-31 12:00:20

Apeluje o przedłużenie tego pakietu ponieważ był naprawde fajny. A przez to że go wyłączają dużo na tym stracą!

Odpowiedz

73. ~Ja
-1

2016-01-30 15:35:57

Łaski nie robią internetem inni tez dają internet a oferty playa stają się mało atrakcyjne ,a pozatym to wybrakowana sięć własne nadajniki obciązone romingu karty playa są kartami drugiej kategori przećież to oczywiste że muszą swoich klientów obsłużyć w pierwszej kolejności mam jeszcze aktywne konta u nich do końca lutego jako klient który jestem u nich od początku istnienia sieci 3 aktywne numery jak nie dołożą internetu w sensie by było taniem pora śię pozegnać niech tak robią dalej

Odpowiedz

72. ~Bobo
0

2016-01-25 14:28:12

I koniec neta

Odpowiedz

71. ~aaa
1

2016-01-03 18:51:40

70 - tak

Odpowiedz

70. ~Rampike74
-1

2016-01-03 13:59:39

Czy pakiety się sumują?

Odpowiedz

69. ~wojtekzron
-1

2016-01-02 17:23:45

Fajna to była promocja ale ja wybrałem darmowego facebooka i messengera w MV. Tu promocja a tam mam to w standardzie :)

Odpowiedz

68. ~
1

2016-01-02 12:57:24

Bo jeśli reklamujesz to coś to jest to straszny gniot, który wyprawia ze smartfonem durne rzeczy, np. utrzymuje włączoną lokalizację...

Odpowiedz

67. ~
0

2016-01-02 12:48:40

@65, o którą dokładnie aplikację Ci chodzi?

Odpowiedz

66. ~tata
-2

2016-01-02 12:16:27

W mojej wsi, Play i Orange nie dziala tylko Plus lub T-mobile.

Odpowiedz

65. ~cq de
0

2016-01-02 07:52:54

@63 w tej podanej mapie musisz wpisac ulice i nr domu wtedy Ci pokaze na Zywo w miejscu gdzie Mieszkasz!!!! Inne ulice w dalszych odleglosciach juz nie.

Odpowiedz

64. ~cq de
0

2016-01-02 07:02:38

@63. Zainstaluj: Speedtest Mobile 4G LTE. Android. (Google Play) Na tej mapie bedziesz na zywo ogladal w Twojej Lokalizacji predkosci sieci.Bete Search nie pokazuje to co Cie w pytaniu interesuje

Odpowiedz

63. ~GaduAirowiec
0

2016-01-01 23:22:42

@61 Mieszkam blisko nadajników LTE wszystkich sieci.

Odpowiedz

62. ~@30
0

2016-01-01 22:06:18

- centrum Częstochowy, piątek godziny wieczorne. Ponizej 30 Mb/s nie spada w Częstochowie ( w promieniu 10 km od centrum)

Odpowiedz

61. ~cq de
0

2016-01-01 20:24:49

@60Musisz byc w obszarze pracy Operatora ktorego bedziesz chcial LTE (@59). Mozesz nawet miec usluge LTE oplacana, ale musisz byc w zasiegu . W przeciwnym wypadku pozistanie Ci prawdopodobnie 3G.Zainstaluj app Ookla i bedziesz widzial z jaka predkoscia jest down/up twojej lokalizacji. Nie zmienia to faktu, ze rozne uzywane przegladarki pracuja sxybko lub wolno. Moze nawet wyswietlic Ci sie LTE na monitorze, a predkosc bedziesz mial down/up np. 700kB/s.

Odpowiedz