DAJ CYNK

Platforma Horizon dostępna dla wszystkich w sieci UPC

15.01.2015

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 7466

Ważne 0

0

UPC Polska wprowadza do komercyjnej sprzedaży Horizon. W ramach platformy klientom udostępniony zostanie dekoder, który łączy w sobie telewizję, Internet i telefonię.

UPC Polska wprowadza do komercyjnej sprzedaży Horizon. W ramach platformy klientom udostępniony zostanie dekoder, który łączy w sobie telewizję, Internet i telefonię.

W grudniu ubiegłego roku UPC zaprosiło wybraną grupę lojalnych klientów, który jako pierwsi mogli skorzystać i poznać zalety nowej platformy telewizyjnej. Od dziś platforma Horizon jest dostępna komercyjnie dla wszystkich zainteresowanych, znajdujących się w zasięgu sieci UPC. Horizon dzięki jednemu urządzeniu pozwala na korzystanie z telewizji, Internetu i telefonu UPC. Platforma oferuje wiele nowych funkcji w tym między innymi możliwość nagrywania do czterech programów jednocześnie, zdalne nagrywanie za pomocą aplikacji Horizon Go, a także dostęp na ekranach TV do mediów społecznościowych, takich jak Facebook, YouTube i Twitter. Platforma Horizon sama uczy się, co klient lubi oglądać i oferuje personalizację proponowanych treści na podstawie preferencji klienta/ Pilot dekodera wyposażony jest w klawiaturę QWERTY ułatwiającą korzystanie z aplikacji internetowych na ekranie telewizora oraz wyszukiwanie. Komunikuje on się za pomocą technologii radiowej, a zatem nie musi być skierowany bezpośrednio w stronę dekodera. Dodatkowo - dzięki aplikacji Horizon Go - klienci mogą oglądać telewizję na wielu urządzeniach mobilnych jednocześnie.

Dla nowych klientów usługa dostępna będzie w promocyjnej cenie od 149 zł w pakiecie Horizon Select, zawierającym oprócz telewizji usługę dostępu do internetu o szybkości do 120 Mb/s, a także bibliotekę MyPrime Filmy i Seriale oraz aplikację Horizon Go, która umożliwia dostęp mobilny na wielu urządzeniach jednocześnie. W przypadku pakietu trzech usług (Internet, telewizja, telefon z nielimitowanymi połączeniami do sieci stacjonarnych) ceny zaczynają się od 159 zł. W ramach trwającej promocji, każdy z pakietów przez pierwsze 3 miesiące jest o połowę tańszy.

UPC Polska to piąta spółka Liberty Global, która wprowadziła na rynek platformę Horizon. Korzystać z niej mogą również mieszkańcy Holandii, Niemiec, Irlandii i Szwajcarii.

Źródło tekstu: UPC

Komentarze
Zaloguj się
20. ~arixx
0

2015-04-20 13:00:21

ja mam i jestem zadowolony. Na rynku wkoncu cos nowego, wiadomo wady ma jak wszystko co nowe, ale i tak lepsze to niz ten syf co miałem w vectrze zaproponowany

Odpowiedz

19. ~jp176
0

2015-03-10 19:55:47

Horizon to najgorszy syf jaki moze byc nie polecam nikomu

Odpowiedz

18. ~Coxxi
0

2015-01-16 14:50:32

@17 zawsze tak było. Ja nigdy inaczej nie załatwiałem i zawsze coś ugrałem w dziale utrzymania klienta. Jutro przechodzę na ten nowy dekoder, zobaczymy jak to będzie.

Odpowiedz

17. ~rymi
0

2015-01-16 13:11:27

16: zajrzyj na forum media swiat do dzialu upc - masz wszystko co sie da o UPC. Ludzie masowo rezygnuja przy okazji znikniecia religi.tv, aby ugrac taniej/lepiej/szybciej uslugi UPC po wyslaliu wypowiedzenia i kontakcie z Dzialem Utrzymania Klienta

Odpowiedz

16. ~KDT
0

2015-01-16 12:40:53

Dzięki @15, może jeszcze dojdzie do mnie list, bo na razie to dostałem luzem ksero z enigmatyczną informacją o zmianach.

Odpowiedz

15. ~eMJay
0

2015-01-16 10:59:32

@14 Znika religia tv a dodają kolejny kanał muzyczny. Info o tym dostałem pocztą.

Odpowiedz

14. ~KDT
0

2015-01-16 10:50:45

@13 - nie wszyscy mają dzieci, a płacą na oświatę; nie wszyscy są okradani, a płacą na policje - jak dla mnie abonament powinien zniknąć na rzecz dopłaty z budżetu państwa na określone cele medialne...Co do UPC, właśnie zmienia listę kanałów, ale za cholerę nie można na ich stronach namierzyć infa, co znika, a co dają nowego...

Odpowiedz

13. ~
0

2015-01-16 08:36:39

@10 to się ciesz z tej "wolnosci" bo zaniedługo kazdemu dopier....abonament RTV nawet jak ktos nie ma i nie chce TV :/ Mam nadzieje,że tym razem też dojdziesz po rozum i wyjdziesz ( nie tylko ty )na ulice aby się sprzeciwić okradaniu :/

Odpowiedz

12. ~Aen21
0

2015-01-16 04:20:15

Oni niech najpierw popracują nad himerycznymi konsultantami którzy kłamią oszukują i są mega nie dojebani na umyśle.... Tyle w temacie dziadowskiego upc

Odpowiedz

11. RadkoR
0

2015-01-15 19:29:52

Horizon (dekoder) był już dostępny od 1 grudnia dla wszystkich. Trzeba było zadzwonić do D.U.K. i o niego poprosić.Ja tak zrobiłem i trochę żałuję. Dekoder cały czas pracuje na fabrycznej wersji softu 0.10.182 a więc jak widać nie jest to dalej beta. Do tej pory nie wyszła ani jedna aktualizacja a błędów w sofcie jest tyle, że głowa mała. Wystarczy poczytać na forum poświęconym UPC.

Odpowiedz

10. ~marcellove
0

2015-01-15 18:33:32

@9 179pln to jeszcze nic.Ja przez 2 lata płaciłem lokalnej kablówce 215,99pln za pełen pakiet tv oraz internet 10mb/s.Po tym czasie poszedłem po rozum do głowy i zrezygnowałem.Dziś mam internet od Play w technologii LTE za darmo oraz telewizje dvb-t bez opłat.Po prostu odetchnąłem finansowo po tym posunięciu.

Odpowiedz

9. ~Jacek
0

2015-01-15 18:12:54

@8 przepraszam powinno byc 179.ostry jestes jak tani scyzoryk.

Odpowiedz

8. ~marcellove
0

2015-01-15 18:08:01

@7 Od kiedy 149+30=197????Radze wrócić do materiału z podstawówki i rozpocząć dodawanie od liczydła.

Odpowiedz

7. ~
-1

2015-01-15 17:28:21

Do abonamentu UPC za 149 zl dodaj 30 zl opłaty rtv razem 197zl.Dziekuje postoje.

Odpowiedz