DAJ CYNK

PKO BP wprowadza cykliczne doładowania numerów

21.09.2015

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 4773

Ważne 11

4

W serwisach transakcyjnych iPKO i Inteligo została wprowadzona funkcja doładowania cykliczne. Umożliwia ona automatyczne doładowywanie konta określoną kwotą z zadaną częstotliwością.

W serwisach transakcyjnych iPKO i Inteligo została wprowadzona funkcja doładowania cykliczne. Umożliwia ona automatyczne doładowywanie konta określoną kwotą z zadaną częstotliwością.

Telefony można doładować w Orange, nju mobile, T-Mobile, heyah, Play, Simplus, MixPlus, Sami Swoi, 36i6. Kwoty dla poszczególnych marek to:

  • Orange: 5, 10, 30, 40, 50, 100 i 200 zł,
  • Nju Mobile: 5, 10, 30, 40, 50, 100 i 200 zł,
  • T-Mobile: dowolna kwota 5 - 500 zł,
  • Heyah: dowolna kwota 5 - 500 zł,
  • Play: dowolna kwota 5 - 300 zł,
  • Simplus: dowolna kwota 5 - 150 zł,
  • MixPlus: dowolna 5 - 150 zł,
  • Sami Swoi: dowolna kwota 10 - 160 zł,
  • 36i6: dowolna kwota 5 - 150 zł.

W formularzu doładowań cyklicznych klient może wybrać kwotę doładowania, podaną w dniach częstotliwość doładowań (nawet raz na rok), do kiedy cykliczne doładowania mają być prowadzone (jest też opcja bezterminowa) i od od kiedy rozpoczęte, a także podać dane do faktury.

Źródło tekstu: PKO BP

Komentarze
Zaloguj się
35. ~Makubo
0

2015-09-28 12:53:09

33 - chłopcze, wracaj do odrabiania lekcji, bo twoja drętwa manipulacja tekstem jest na poziomie szkoły podstawowej.

Odpowiedz

34. wlo
0

2015-09-25 10:15:26

31 - ja mam rachunki w dwóch bankach. W jednym mogę zasilić zarówno Virgin, Lycamobile czy RedBullMobile (nie zwróciłem uwagi czy cyklicznie także, bo nie mam takiej potrzeby), w drugim - nie. Tylko Heyah spośród innych niż "typowe" prepaidy operatorów MNO. I nie wydaje mi się by to złą wolą tego drugiego banku było, ze nie oferuje zasileń Virgin. Jeśli już to ew. naciskanie na operatora ws. dogadanie się co do świadczenia usługi. No ale przecież obowiązku nie ma, nie? Natomiast jeśli to jest dla Ciebie znacząca sprawa, zmień bank. Jeśli chcesz, podam Ci, który bank oferuje doładowania Virgin ;)

Odpowiedz

33. wlo
0

2015-09-25 10:01:16

31 - a pytałeś w Virgin, czemu w PKO nie możesz zasilić konta telefonu? Co Ci odpowiedzieli? Że informatycy PKO są słabi pewnie?

Odpowiedz

32. wlo
0

2015-09-25 10:00:06

31 - dziękuję za uznanie - w pierwszej części Twojej opinii o mnie oczywiście... Reszta się zgadza ;-)

Odpowiedz

31. ~Makubo
0

2015-09-25 09:58:20

29 - z analizy twoich wypowiedzi widać, że jesteś względnie młodą osobą, która na starcie myśli, że jest bardzo doświadczona i mądra. Niestety masz ogromne braki, zarówno w doświadczeniu życiowym, a jeszcze większe w logicznym rozumowaniu. Odnośnie wspomnianych informatyków, to jako na co dzień współpracujący z wieloma firmami informatycznymi w mojej korporacji, mogę na ten temat opowiadać i opowiadać bez końca.

Odpowiedz

30. wlo
0

2015-09-25 09:50:42

28 - vide 18 na 16 ;-)

Odpowiedz

29. wlo
0

2015-09-25 09:48:13

A co informatycy PKO mają do powiedzenia w tej sprawie?? Boże!! Ty skąd się urwałeś? Z 3 lekcji w 4 klasie podstawówki?

Odpowiedz

28. ~Makubo
0

2015-09-25 09:48:03

26- a odpowiadając na moje zapytanie jak najbardziej rozpocząłeś dyskusję ze mną.

Odpowiedz

27. ~MAkubo
0

2015-09-25 09:46:42

26 - oczywistość to pojęcie względne a odpowiedzi może być multum, jak lenistwo ze strony informatyków PKO i wiele wiele innych. Swoją drogą jest to utrudnienie dla użytkowników Virgin ze strony tegoż operatora bo muszę przelewać kasę z PKO do PayPal, niepotrzebne logowania się, strata czasu.

Odpowiedz

26. wlo
0

2015-09-25 09:44:29

25 - ja dyskusji nie zaczynałem ;-) Poza tym - to takie trudne jest skumanie, ze sprzedaż usług przez jakiś kanał to nie wola jednej strony tylko a przede wszystkim usługodawcy?

Odpowiedz

25. ~Makubo
0

2015-09-25 09:42:39

23 - i od takiego pytania powinieneś zacząć dyskusję bo lepiej naprowadza na odpowiedź. Chociaż nie podałeś i tak żadnych konkretów na potwierdzenie tej sugestii.

Odpowiedz

24. wlo
0

2015-09-25 09:41:14

Bo jak widać market sprzedaje bułki z innych piekarni, nie?

Odpowiedz

23. wlo
0

2015-09-25 09:40:21

22 - zależy czy piekarnia chce, żeby sprzedawano jej bułki w danym markecie ;-) Skapował?

Odpowiedz

22. ~Makubo
0

2015-09-25 09:37:57

21 - jak w markecie nie będzie bułek, a tylko ciastka to pretensje mam mieć do piekarni czy do właściciela marketu?

Odpowiedz

21. wlo
0

2015-09-25 07:38:51

20 - pytanie do Virgin chyba, nie?

Odpowiedz