DAJ CYNK

PKO BP: przelewy na telefon wykonasz Blikiem

17.04.2016

Dodane przez: SirmarK

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 4408

Ważne 4

1

PKO BP wprowadził nową usługę, dzięki której jego klientów mogą dokonywać bezpośrednich przelewów na numery telefonów za pośrednictwem systemu płatności mobilnych Blik.

PKO BP wprowadził nową usługę, dzięki której jego klientów mogą dokonywać bezpośrednich przelewów na numery telefonów za pośrednictwem systemu płatności mobilnych Blik.

Korzystanie z P2P (ang. person-to-person) nie wymaga żadnych dodatkowych narzędzi autoryzacyjnych i jest bardzo proste. Każda osoba, która ma Blika w telefonie musi najpierw powiązać numer swojego telefonu z rachunkiem w aplikacji bankowej. Osoba przesyłająca pieniądze, która też posiada Blika na telefonie, musi jedynie znać numer telefonu odbiorcy. Pieniądze docierają na konto w ciągu kilku sekund.

W ramach Blika użytkownicy otrzymują możliwość nie tylko dokonywania płatności swoim telefonem w sklepach tradycyjnych i internetowych, ale także m.in. wypłat z bankomatów i wspomnianych przelewów na wskazany numer telefonu P2P.

Za pośrednictwem systemu płatności Blik przelewy na wskazany numer telefonu można wykonać oprócz PKO BP, także w Banku Millennium, ING Banku Śląskim, BZ WBK i mBanku.

Źródło tekstu: PKO BP, wł

Tagi: BLIK PKO BP
Komentarze
Zaloguj się
10. krato
0

2016-04-18 16:43:15

@red_PL a coś więcej , jakiś link ?

Odpowiedz

9. Red_PL
1

2016-04-18 08:18:40

Ostatnio na TOR była ciekawy post o zabezpieczeniach Blik i pierwszych wałkach. Ciekawe kiedy ruszą masowo ;)

Odpowiedz

8. ~
-2

2016-04-17 22:17:52

Ten artykuł jest głupio napisany, bo wynika z niego ze dopiero teraz mozna wypłacać przez ten blik kase z bankomaty, a mozna tak od początku istnienia iko zanim jeszcze ten kod blik był zwykłym kodem PKO Bp

Odpowiedz

7. ~ola
0

2016-04-17 21:20:13

gdyby zwykłe przelewy tak działały... a nie ściema że się nie da i koszty.. haha popatrzcie na ukrainę...

Odpowiedz

6. ~
0

2016-04-17 20:41:04

nie aliora tylko millennium xD

Odpowiedz

5. ~
0

2016-04-17 20:26:49

ja mam tylko nadzieje ze pko bp nie przejmie aliora

Odpowiedz

4. krato
0

2016-04-17 20:25:26

@zezon reklamuj transakcję w mbanku - jeśli adresat miał powiązany nr telefonu z rachunkiem (a widzisz to ładnie w aplikacji mbanku na ekranie końcowym - blik z czerwoną a nie z szarą kropką) to przelew powinien dotrzeć w ciągu kilku sekund

Odpowiedz

3. ~.wewewe
0

2016-04-17 18:50:45

w moim przypadku taki przelew z inteligo do ing... został odrzucony przez ing, bo tak (idiotyczny bank, który teraz się "modernizuje" wprowadzajc głupawy nowy system, no ale...)

Odpowiedz

2. ~zenon
0

2016-04-17 18:39:10

W moim przypadku przelew wykonany tym sposobem w piątek z mBanku do BZ WBK jeszcze nie dotarł do adresata :-(Czy u was jest podobnie?

Odpowiedz

1. 800000
0

2016-04-17 17:46:59

A kiedy Eurobank wprowadzi to proste i rewelacyjne rozwiązanie?

Odpowiedz