DAJ CYNK

Piotrowska-Oliwa: Play staje się telekomunikacyjnym molochem

31.07.2015

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 15107

Ważne 12

7

Grażyna Piotrowska-Oliwa, była szefowa Centertelu, opowiada o zarządzanym obecnie przez nią Virgin Mobile Polska i planach stania się drugim Play... ale tylko pod względem marki.

Grażyna Piotrowska-Oliwa, była szefowa Centertelu, opowiada o zarządzanym obecnie przez nią Virgin Mobile Polska i planach stania się drugim Play... ale tylko pod względem marki.

Grażyna Piotrowska-Oliwa liczy na rentowność polskiego oddziału Virgin Mobile w 2017 roku. Od czerwca liczba nowych klientów wirtualnego operatora rośnie już nie o 600 numerów dziennie, lecz nawet o 1100. Według danych Pulsu Biznesu, sieć ma obecnie 175 tys. aktywnych kart SIM, a pułap 200 tys. zostanie pokonany jeszcze w sierpniu. To wciąż daleko do pierwotnie zakładanych 2 mln w 2016 roku.

W wywiadzie dla Pulsu Biznesu Piotrowska Oliwa dosyć nieprzychylnie ocenia obecny status sieci Play: Już nie jest tak, że Play jest aspirujący. Play już dołącza do wielkiej trójki i staje się telekomunikacyjnym molochem ze wszystkim tego konsekwencjami.

Z drugiej strony prezes mówi, że Virgin ma ambicję stać się drugim Playem w koncepcji marki. To z tego wynika m.in. najnowsza plażowa akcja sieci. Do połowy przyszłego roku klienci sieci spodziewać mogą się nowej platformy do zarządzania usługami, na którą Virgin chce wydać ponad 10 mln zł. Po jej wdrożeniu, ruszą usługi abonamentowe.

Źródło tekstu: Puls Biznesu

Komentarze
Zaloguj się
113. ~nick nick
0

2015-08-06 16:02:19

Abym podpisał abonament musiałby on wynosić 9,99zł a w nim rozmowy do wszystkich sieci i smsy darmowe. Virgin abonamentem strzeli sobie w kolano . Maja najlepsza obecnie oferte na karte .

Odpowiedz

112. ~pabloki
0

2015-08-02 23:58:58

111 idzie gorzej niż myślałem

Odpowiedz

111. słoneczny
0

2015-08-02 22:24:40

@110. Nie porównuj tak. W nowej taryfie większość jest nastawiona na pakiety 19/29. W starej taryfie pewnie te 100 tysięcy ładowało za 10zł na miesiąc.

Odpowiedz

110. ~pabloki
1

2015-08-02 21:53:15

coś mi się nie zgadza . virgin nie miał mieć już 400 tyś.? jeśli ma 200.000 a rok emu miał 100.000 to słabo coś rośnie. ale serio tylko te 175.000 ma ?

Odpowiedz

109. ~Cnn_
-1

2015-08-02 14:57:41

@104. jak chcesz zobaczyc ile daje predkosci twoja przegladarka wpisz. komputerswiat.pl i u gory po prawej stronie kliknij na Speed test. Po chwili ci pokaze down/up. Zobaczysz roznice przy wlaczonym LTE

Odpowiedz

108. ~Cnn_
0

2015-08-02 14:31:44

@104. Jezeli chcesz byc pewnym czy masz predkosc poboru LTE to zainstaluj sobie speed test. Musisz jednak pamietac, ze to nieznaczy ze twoja przegladarka z ta predkoscia pobiera dane. LTE bedzie ci pokazywac- jezeli masz typ tele. - a pobor z przegladarki bedzie duzo wolniejszy. Wlaczenie lub wylaczenie funkcji LTE da ci tylko optyczna info.

Odpowiedz

107. ~
0

2015-08-02 13:19:38

104,a czy twój sprzęt obsługuje LTE ?

Odpowiedz

106. wlo
-1

2015-08-02 11:05:35

103 - widać to gołym okiem od dawna... Bez opinii ludzi z branży... A ten uzasadnienia żąda - wszystko z Tobą w porządku?

Odpowiedz

105. ~
0

2015-08-02 11:01:49

104). no widzisz - nawet Ci nowej karty z Lte nie dali:-Ddo Adminów:znów jakiś link linkujecie:,, Drogi Internauto!Zapraszamy do wzięcia udziału w badaniuMegapanel PBI/Gemius dotyczącymkorzystania z internetu.Wypełnienie kwestionariusza zajmie ok. 3minut.Z góry dziękujemy za współpracę!Czy chcesz wziąć udział w badaniuzgodnie z jego polityką prywatności ?"

Odpowiedz

104. ~Tata
0

2015-08-02 10:47:53

dzis dostałem SMS z play ze skończyła mi sie promocja na LTE a ja nawet o tym nie wiedziałem bo zawsze wyświetlała mi sie ikonka E lub 3 G

Odpowiedz

103. ~o o o o jeśli myslisz...
-2

2015-08-01 22:58:12

... Co ta kobieta wygaduje? Kto dal prawo wypowiadać się apriori tej kobiecie? Będąc osoba medialna wnioskuje o uzasadnienie wypowiedzi która sugeruje że. Play zbliża się do W3. Wnioskuje również aby podsumować cale osiągnięcia P4, podliczyć osiągnięcia i zweryfikować sukcesy. Jesli Pani jest w stanie osądzać ze Play dołączył tworząc W4--- uzasadnienie.

Odpowiedz

102. ~eplej
-1

2015-08-01 18:54:19

@101. dobrze zrobiles. w ten sposob przybylo nam wiecej kulturalnych klientow, jest przyjemniej pracowac!!!!

Odpowiedz

101. ~olo
-1

2015-08-01 16:44:27

A ja uciekłem z Play bo Play to dziadostwo.

Odpowiedz

100. ~zetka
2

2015-08-01 13:34:00

Ja przeniosłem 4 numery do VM i czekam, aż skończy mi się abo to będzie piąty.

Odpowiedz

99. ~
-1

2015-08-01 10:29:51

94,co to jest to z linka ? to do karty czy wchodzi abonament w Virgin ?

Odpowiedz