DAJ CYNK

Piłkarska niespodzianka z Xperią XZ1 Compact w Plusie

27.09.2017

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 13

Ważne 3

2

30 września w sieci Plus rozpoczyna się sprzedaż Xperiai XZ1 Compact. Sony, jako oficjalny sponsor UEFA Champions League, dorzuca fanom Xperii oficjalną piłkę UEFA Champions League.30 września w sieci Plus rozpoczyna się sprzedaż Xperiai XZ1 Compact. Sony, jako oficjalny sponsor UEFA Champions League, dorzuca fanom Xperii oficjalną piłkę UEFA Champions League.

Dla miłośników Ligi Mistrzów przygotowano również tapety i grafiki związane z meczami oraz konkursy dostępne w aplikacji Xperia Lounge. Przed meczami Ligi Mistrzów na facebookowym profilu Sony Mobile można będzie wygrać koszulki z autografami Cristiano Ronaldo oraz Garetha Bale'a.

Xperia XZ1 Compact trafia na rynek w upominkowym pakiecie z piłką wyłącznie w sieci Plus. Smartfon będzie dostępny z abonamentem 49,99 zł miecznie w ofercie ratalnej za 248 złotych na start) i ratą 94 zł przez okres 24 miesięcy. W opcji bez abonamentu Xperię XZ1 Compact w Plusie można kupić za 2530 złotych. Sprzedaży towarzyszyć będzie kampania promocyjna prowadzona w punktach sprzedaży i Internecie.

Promocja z piłką jest dostępna w sklepie internetowym Plus oraz w salonach.

Dane telefonu Sony Xperia XZ1 Compact
Zobacz dane techniczne Sony Xperia XZ1 Compact na TELEPOLIS.PL

Źródło tekstu: Plus

Komentarze
Zaloguj się