DAJ CYNK

Pierwsze testy sieci 5G już w 2016 roku

10.09.2015

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 2539

Ważne 2

0

Alcatel-Lucent został jednym z kluczowych partnerów w ogłoszonym właśnie przez VERIZON programie mającym na celu stworzenie pierwszych ekosystemów sieci piątej generacji (5G).

Alcatel-Lucent został jednym z kluczowych partnerów w ogłoszonym właśnie przez VERIZON programie mającym na celu stworzenie pierwszych ekosystemów sieci piątej generacji (5G) - projekt zrzeszający najbardziej innowacyjne firmy telekomunikacyjne na świecie zakłada przeprowadzenie pierwszych testów już w 2016 roku.

W projekcie wezmą udział Alcatel-Lucent, Cisco, Ericsson, Nokia, Qualcomm, Samsung i Verizon. Przewidywany termin komercyjnego wdrożenia 5G jest planowany na 2020 rok.

Źródło tekstu: Alcatel-Lucent; Verizon; wł

Komentarze
Zaloguj się
9. felippe
0

2015-09-11 22:54:09

@7 chyba nigdy nie miałeś styczności z infrastrukturą sieciową, skoro piszesz, że Alcatel - Lucent się na tym nie zna. To jest zupełnie inny dział firmy, tak jak kiedyś Nokia (telefony) i Nokia Networks (infrastruktura sieciowa)

Odpowiedz

8. ~m76
0

2015-09-10 14:13:04

To nie wina Playa i jego marketingowcow, ze jakis imbecyl od standaryzacji podciagnal HSPA pod 4G. Oni to tylko wykorzystali.

Odpowiedz

7. ~Nick
-1

2015-09-10 11:38:54

Co to kogo interesuje barany czy jestescie zadowoleni z play? W temacie jak alcatel ma to testowac to bedzie wiecej pozniej nie dzialac niz dzialac. Niczego dobrego nie zrobili od 10 lat... nawet modemy lte to kicha przednia a za testy sie biora...

Odpowiedz

0

2015-09-10 11:15:11

@4 Ja również jestem zadowolony z PLAY/''a

Odpowiedz

5. p1t3r
-2

2015-09-10 10:31:11

@3 a np. do tego żeby mógł oglądać tv z dekodera na telefonie/tablecie/pc. Teraz mogę oglądać w jakości fullhd tylko w ramach domowego wifi a w przyszlosci mógłbym to juz miec w terenie ;-) dekoder na enigmie, darmowa apka w telefonie i śmiga. Oczywiście to tylko jeden z przykładów, dotyczący mnie... Potrzebujących jeszcze szybciej/wiecej jest bardzo dużo, od biznesu po domowych użytkowników.

Odpowiedz

4. ~pablok029
1

2015-09-10 10:28:51

Ja mam Play i jestem zadowolony i cały hejt mnie nie rusza bo u mnie Play działa doskonale.

Odpowiedz

3. ~Spajro
-3

2015-09-10 10:19:38

@2 Ale Ty na Pleja jestes ciety :D Kazdy news i hate na Play.Ja sie zastanawiam caly czas, do czego nam (zwyklym domownikom) beda potrzebne w przyszlosci takie technologie. Juz 4G oferuje gigantyczne predkosci w porownaniu do potrzeb zwyklych smiertelnikow.

Odpowiedz

2. Red_PL
-1

2015-09-10 10:08:38

@1 spokojnie w grudniu zaczną kampanię reklamową :)

Odpowiedz

1. piotras
0

2015-09-10 10:07:59

Play ogłosi 5G w swojej sieci pewnie jeszcze w tym roku ;).

Odpowiedz